Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chlopak nie chce zebym go odwiedzila a lezy po wypadku w domu

Polecane posty

Gość gość
nie wiem nawet na fb sie nie odezwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu spokój, dwa dni po wypadku a ty go tak osaczasz? Napisz żeby napisał do ciebie jak się lepiej poczuje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co dziewczyno czytałam to wszystko i aż mi jest szkoda ciebie bo nie rozumiem albo jesteś ślepa , głupia albo tępa ??? dobrze wypadek mógł mieć ale skoro ty się go pytasz czy go odwiedzić to mógł by ci odpowiedzieć nie nie rób sobie kłopotu, albo nie trzeba zobaczymy się jak wszystko będzie okey i uśmieszek:) . rozumiem mógł się załamać wiadomo ale inni na jego miejscu skakali by z miejsca ze to tylko złamana noga. i tyle by zadowolony że chcesz go odwiedzić, nawet jeżeli nie widzieli by cie jego rodzice powiedziałby chodz poznasz moich rodziców a on po prostu dziewczyno ma na ciebie totalnie wy,.,************ w d***e ma ciebie zrozum to w końcu .. tym bardziej jak ty do niego co mam po przez to rozumieć ze to koniec a on ci z takim tekstem (((( "jezu jak mi przykro jeszcze mnie zj***l ze go w******m ze on ledlwo wyszedl z wypadku ze samochod ma porozbijany a ja mu p*****le o związku "))) przeczytaj to kilka razy co ci odpisał ..?? ledwo z wypadku wyszedł a ty mu pi,,,...er..,,dolisz o związku?? dziewczyno ogarnij się jak na laska 22 lata jesteś mało kapująca .. zauważ to że ma na cb wy..;;..pie,;/rd,.,;./,.olo.;/'ne . i co teraz np ma wolna chate to rozmawia z innymi laskami może któras mu sie spodobała i chce z nią pobyć sam na sam a nie ze mu dzwonisz.. gdyby ledwo wyszedł z wypadku to nie skonczyło by sie to tylko na złamanej nodze tylko gorzej. gdybym chciala sie dowiedziec czy jest sam czy nie pojechala bym 3 km bym przeszla co tam nie jest to az tak duzo a jak nie to taksi se zamow .. jutro moze byc mily jak baranek jak tamta kopnie go w d**e i powie s..;;;pie,;rd.';[[alaj wtedy do ciebie szybko napisze. najlepiej usun jego nr i nie pisze do niego nie jest ciebie wart !! ZŁAMANA NOGA TO NIE JEST KONIEC ŚWIATA !! ALE SA DZIEWCZYNY NAIWNE MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naiwna? glupia jak but z lewej nogi! o! ;) ma-sa-kra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze ma w d***e i takie zachowanie mi sie nie podoba... wczesniej bylo ok w miare a teraz cos takiegoo no dajcie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jako spokój ma mu dać?? Chyba nie które kafe....ianki są tak samo gl...e. Weź zadzwoń na domowy jak odbierze matka to poprosc żeby go dala do telefonu.a jak powie ze jest zajęty to olej debi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisalam z nim chwile na gg ale olal i powiedzial ze idzie na tv nic mu jednak nie jest... chyba sie mu znudzilam.. nie wiem czy probowac cos zmienic czy olac ale szkoda bo fajna z nas para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno daj sobie siana, chyba nie znasz czegoś takiego jak poczucie własnej wartości, żal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja nie wiem chcialam nawet z nim zamieszkac zeby wspolnie wynajac mieszkanie ale on nie chcial, powiedzial ze za szybko a chcialam dobrze bo i tak bede wynajmowac z kimss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×