Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grecka_gwiazda_rapu

Jakie jest wasze najgorsze zdarzenie zyciowe?

Polecane posty

Gość gość
Poznanie kobiety, której oddałem serce. Teraz wszystkie są dla mnie przedmiotem i używam ich tylko do zaspokojenia potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna 33
Ja pare lat temu mialam straszny wypadek samochodowy.Reanimowali mnie prawie godzine.A po operacji w szpitalu powiedzieli,ze za mocne obrazenia byly i ze tego nie przezyje Moj maz wlasnie wtedy sie nawrocil.Przyjal Jezusa jako swojego Zbawiciela i zaczal sie o mnie modlic.I chociaz troche to trwalo,bo bylam w spiaczce kilka tygodni,to dzisiaj lekarzs oficjalnie mowia,ze to cud,ze ja zyje.I tak dobrze funkcjonuje,bo ja nawet nie chodzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zdradzil ze mna swoja przyszla zone, ktora byla wtedy w ciazy. Oklamal mnie, ze nie sa juz razem. A ze mi sie podobal od dluzszego czasu - chcialam zaszalec, ja wolna, on wolny, czemu nie. Klamstwo odkrylam w zasadzie nazajutrz, o ciazy dowiedzialam sie prawie miesiac pozniej. Bardzo sie to na mnie odbilo, mialam mysli samobojcze, ale wyszlam z tego, nie umre przez takiego smiecia. Czlowiek bez honoru i charakteru, co zrozumialam pozniej, gdy fascynacja nim przerodzila sie w antypatie i obrzydzenie ;) Ale juz sporo czasu minelo, powiedzmy, ze o tym zapomnialam, choc nawet teraz na sama mysl wstydze sie przed sama soba. Jedyny plus - WIELE mnie to nauczylo, oj wiele... Coz, zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×