Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zajecia z basenu w szkole obowiazkowe czy nie?

Polecane posty

Gość gość
Ja chodziłam na basen kilka razy w tyg całe LO. Mam chore zatoki- zniszczona śluzówka od chloru. Jak cała moja klasa zresztą - wszyscy się leczą laryngologicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten PŁATNY I OBOWIĄZKOWY basen w publicznej sp to sprawa dla prokuratury i kuratorium drogie mamy :O .NIE MAJĄ prawa wymagać od was płacenia za te zajęcia i zmuszania dzieci do uczestnictwa w płatnych zajęciach w toku roku szkolnego -to granda do wyjaśnienia ,nie odpuszczajcie tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktos mi podpowie jak ja mam rozwiazac swoj problem...moja corka wlasnie zaczela 7 klase szkoly podstawowej , na poczatku roku bylo mowione ,ze beda chodzic na basen raz w tygodniu na 2 godziny w ramach lekcji wychowania fizycznego ii tylko dziecko moze byc zwolnione z basenu przez lekarza.Poszlam z corka do lekarza dostalysmy zwolnienie(moje dziecko bardzo boi sie wody poniewaz jej ojciec sie utopil i kazde wejscie do jakiejkolwiek wody jest dla niej strasznym przezyciem a dodatkowo bardzo szybko zaczela dojrzewac i jako mloda szczupla dziewczynka ma liczne rozstepy , z ktorym mocno wlaczymy , dodatkowo choruje na tarczyce i nadcisnienie).Takie zwolnienia skalda sie do dyretkora szkoly, kiedy moje dziecko probowalo dostarczyc zwolnienie pani dyretkor wyrwala je jej mowiac ,ze sobie juz zalatwila ale z samego basenu nie moze byc zwolniona bo jesli tak to napewno nie zda z we-fu .Jedynie uwzgledni zwolnienie z calego roku na cale zajecia bo ona musi zapewnic dziecku 4 g. w tygodniu.Czy ma prawo podwazyc zwolnienie lekarskie i czy ja musze tlumaczyc tej babie dlaczego je dostala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mają prawa zmuszać jeśli musiałaś podpisać zgodę to znaczy ze jest nieobowiązkowy. Na chodzenie na zajęcia z polonistyki czy matematyki nie podpisujesz zgody bo jest obowiązkowe. Z drugiej strony ja byłabym mega zadowolona gdyby u nas było takie rozwiazanie jak basen w szkole a tak musze wozić go osobno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za te wyrywanie zaświadczenia z ręki to powinaś ty lub mąż babsztyla przeciągnąć za uszy... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama pierwszoklasisty

Mam ten sam problem, klasa pierwsza. Mój syn jest bardzo drobny, szczuplutki i tylko dyrektor, który m.in. prowadzi zajęcia zauważył i rozumie, że dziecku jest po prostu zimno ze względu na niewielką ilość tkanki podskórnej. Syn wchodzi do basenu a po chwili wychodzi i do końca zajęć siedzi owinięty ręcznikiem i trzęsie się jak osika. Twierdzi, że woda jest dla niego za zimna.

Po każdych zajęciach jest chory, co oczywiście powoduje zaległości.

Myślę o tym, by załatwić zaświadczenie lekarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×