Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Powiekszanie ust jakim sposobem

Polecane posty

Gość Olka236

Ja miałam normalnie wstrzykiwany kwas hialuronowy Restylane Kysse. Efekt naturalny, usta nawilżone jednakowo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Moje usta po powiększeniu wyszły bardzo ładnie, mają odpowiednią wielkość i wygladaja bardzo naturalnie. Moge polecić miejsce gdzie robiłam bo u mnie wyszły super J&J Art Derma Clinic Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RitaMaike

Ja także miałam wypełniane usta Restylane i u mnie efekt sie trzymał tak do roku czasu. Także polecam jak coś 😉 I oczywiście grunt to też dobry lekarz, bo jak lekarz źle zaaplikuje to tez potem sa problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia Waliszewska

 

Dnia 11.04.2019 o 11:28, Gość RitaMaike napisał:

Ja także miałam wypełniane usta Restylane i u mnie efekt sie trzymał tak do roku czasu. Także polecam jak coś 😉 I oczywiście grunt to też dobry lekarz, bo jak lekarz źle zaaplikuje to tez potem sa problemy.

Jestem właśnie po powiększeniu tym preparatem, fajnie że trzyma się do roku czasu. 😉 Może i u mnie tez tyle wytrzyma. efekt bardzo ładny, dobre nawilżenie i naturalnie wszystko wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizee44

szczerze to chciałabym polecić klinike Dr Osucha w Warszawie, przejechałam niemalże pół polski zeby naturalnie powiększyć u niego usta. Stosuje metode Lip lift- bez żadnych silikonów, wstrzykiwań, to naturalne modelowanie ust. efekt jest trwały i po prostu naturalny. I o to mi chodziło https://drosuch.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Chyba każda kobieta marzy o tym aby miec ładne duże usta bo to atrybut kobiety. Ja swoje miałam bardzo małe w, a w dodatku nie równe. Dzięki zabiegowi powiększenia za pomoca kwasu hialuronowego moje usta wyglądają teraz super, są pełne , równe i dużo większe. Zabieg wykonywałam w Magnopere w Krakowie https://magnopere.pl/    i polecam ich bardzo , super robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaster

Najbardziej sprawdzona metoda to wykorzystanie kwasu hialuronowego. Przynajmniej ja w taki sposób poprawiłam wygląd moich ust. Stało się to możliwe dzięki lekarzowi Michałowi Chalcarzowi z Bydgoszczy. To właśnie on wykonał wszelkie, stosowne zabiegi a ja mogę pochwalić się nietuzinkowym i atrakcyjnym wyglądem ust. Polecam każdej kobiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

U mnie zabieg powiększania ust za pomoca kwasu hialuronowego bardzo się sprawdził. Usta wyglądają bardzo ładnie i naturalnie , nie widać wogóle , że coś było przy nich robione. Zabieg wykonywałam w klinice Dr Paradowska Klinika Medycyny Estetycznej w Krakowie i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngielkaP

najlepszym sposobem , jest wypełnianie kwasem hialuronowym. Tutaj bardzo polecam powiększanie kwasem Restylane Kysse. Bardzo dobra jakość preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Ja wybrałam się do kliniki Nevu Estetic w Krakowie z chęcią poprawy wyglądu moich ust. Co tutaj ukrywać symetryczne to one nigdy nie były. Na zabieg zdecydowałam się za namową męża i teraz jestem mu ogromnie wdzięczna. Jednak zrobienie czegoś dla swojego wyglądu daje sporo satysfakcji i radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nejka

Mam zmarszczki mimiczne wokół ust. Chciałam jakoś to zatuszować ale w końcu zdecydowałam się na wypełniacz który polecił mi mój lekarz Restylane Skinbooster. Bardzo ładny daje efekt i naturalny. Zadowolona jestem z niego także myślę, że jak będzie trzeba to powtórzę zabieg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piorniczek
Dnia 25.11.2019 o 21:36, Gość Nejka napisał:

Mam zmarszczki mimiczne wokół ust. Chciałam jakoś to zatuszować ale w końcu zdecydowałam się na wypełniacz który polecił mi mój lekarz Restylane Skinbooster. Bardzo ładny daje efekt i naturalny. Zadowolona jestem z niego także myślę, że jak będzie trzeba to powtórzę zabieg. 

ja ten zabieg robie raz do roku i jestem mega zadowolona. Rozumiem, ze te zmarszczki to bruzdy ? nosowowargowe tak ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Uważam, że to czy będzie wyglądać sztucznie, czy nie zależy od osoby, która ci to robi. Ja powiększałam usta i wygląda to pięknie, ale uważam, że tylko dzięki osobie, która to robiła. Gdyby był to pierwszy, lepszy „specjalista” nie byłoby tak kolorowo. Polecam do tego klinikę Esderm we Wrocławiu. Robią to bardzo dobrze i nie ma po tym żadnych komplikacji. Warto pojechać do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olmia

Mi mój lekarz polecił nowy wypełniacz Restylane Kysse - i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona ze dałam się na niego namówić. Efekt naturalny ale usta ładnie powiększone! no i jak długo mi się już to trzyma! super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Oczywiście kwasem hialuronowym 🙂 najlepszy i najbardziej naturalny efekt. Ja powiększam usta w Esderm we Wrocławiu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja myślę, że aktualnie najskuteczniejszą i bezpieczną metodą jest powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sama je powiększałam i zabieg przebiegł bezboleśnie ale co najważniejsze efekty są dla mnie zadowalające. Usta są znacznie powiększone ale nadal wyglądają na naturalne. Zabieg robiłam w Oświęcimiu w Instytucie Zdrowia Boczarska Jedynak. Mają tam nowoczesne wyposażenie i bardzo miłą obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixi

ja zdecydowałam się jednak na Restylane Kysse i dla mnie to okazał się najlepszy sposób żeby mieć powiększone, naturalne usta. Jestem mega zadowolona z efektu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilu

Ja polecam  kwasem hialuronowym, ale to już ty powinnaś wybrać czego oczekujesz. Najlepiej idź do kliniki i porozmawiaj ze specjalistą i powiedz czego oczekujesz. Ja powiększałam usta w klinice Dermedika w Krakowie i efekt mi się bardzo podoba. Wygląda to bardzo naturalnie i nie nachalnie. Jak znasz umiar to nikt nie zrobi ci ust glonojada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś w osób wyżej już był w klinice Esderm we Wrocławiu. Właśnie tam powiększałam usta kwasem i zdecydowanie polecam. Prawda jest taka, że najważniejsze, aby miejsce było pewna, a osoba przeprowadzająca zabieg kompetentna. Ja długo szukałam idealnego miejsca, czytałam wiele opinii i też ważne szukałam miejsca gdzie pracuje dermatolog. Ważne, aby lekarz wiedział co robicie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zastosowałam w gabinecie kosmetycznym Restylane Kysse - bardzo fajny natualny efekt. usta są pełne ale nie mają sztucznego wyglądu! jestem bardzo zadowolona z tego! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×