Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1994

Nieśmiała dziewczyna..

Polecane posty

Gość gość1994

Cześc, "poznałem" ostatnio dziewczynę na weselu u kolegi(wiozłem kolegę, jego dziewczynę i ją z wesela), piszę w cudzysłowie, ponieważ praktycznie nie zamieniłem z nią słowa, bo nie było okazji, nie chciała tańczyć z nikim, itd. Mam do niej numer, bo kolega uznał, że jest najbardziej odpowiedzialną osobą i w razie jak on zaliczy "dedala" ze swoją dziewczyną to ona ma do mnie zadzwonić itd, równocześnie ja otrzymałem do niej numer. Na poprawinach na których byłem już gościem, próbowałem zaprosić do tańca ale odmawiała każdemu który się napatoczył, z moich obserwacji i z tego co wiem podobam się jej, ale kolega powiedział, że jeśli będę chciał ją gdzieś zaprosić to nic z tego, cóż w końcu zadzwoniłem zapytałem co tam, ogólnie gadka polegała na tym, ze czesc, "ja" z tej str, nie przeszkadzam, co u Ciebie-a dobrze, a co?(z lekka niepewnoscia) no i dalej ciągnę gadkę, ze w sumie nie mieliśmy okazji porozmawiać i się poznać i czy miałaby czas w środę k. 18 -wiesz późno kończę i nie wiem czy dam radę, więc powiedziałem, żeby dała mi znać i zakończyłem rozmowę. Tak, wiem, że za przeproszeniem z****łem całą rozmowę po całości, ale trochę się zestresowałem :D problem w tym, że jeśli ona jest ostro nieśmiała jak wspomniał kumpel, specjalnie mnie zlała, ale przecież spacer to nie zaciągnięcie do łóżka, jak to rozgryźć? proszę o poważne odpowiedzi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest wariant
..optymistyczny odpowiedziała, że "nie wie" a nie, że "NIE" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1994
no taa, dobre i to, ale raczej nic z tego ale "pożyjemy zobaczymy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem po co ciągnąć coś na siłę? Jak księżniczka jest na ziarnku grochu, to niech sobie na nim siedzi, mało to fajnych dziewczyn dookoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1994
nie chodzi o to, że to nadęta panienka która nie wie czego chce, tylko jest ostro nieśmiała i o to się rozchodzi, zobaczymy czy da znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak napisałeś, pożyjemy zobaczymy, najważniejsze jest czy da Ci znać i co Ci powie/napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1994
no i cisza, można być aż takim nieśmiałym, żeby nawet nic nie napisać, czy po prostu to jednak "księzniczka na ziarnku grochu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz mi, że można być AŻ tak nieśmiałym, że będzie się wyszukiwało różne wymówki, żeby tylko mieć święty spokój. Rozumiem, że to jest jakaś znajoma Twojego kolegi? Myślę, że powinieneś najpierw spotkać się z nią w większym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1994
właśnie, tylko gdy gadałem z kumplem to mówi, że chciałby pomóc ale nie ma takiej opcji, bo ona jest taka "dzika" dopiero jak kogoś dobrze pozna to się powoli otwiera, no ale ja nie jestem obcy tylko zna mojego kolegę i wie kim jestem, a dzika w takim sensie, ze nie chce jej sie albo ma jakas blokadę przed wychodzeniem z domu. Ok, można byc nieśmiałym, ale mogłaby napisac smsa ee wiesz jednak nie bardzo mogę i narciarz,albo po prostu s****laj ;) a tak pozostawienie bez jakiejkolwiek odpowiedzi to absolutny brak kultury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdę mówiąc nie wiem czy to ma sens. Bo jeśli ona potrzebuje kogoś dobrze poznać żeby się otworzyć, a nie daje Ci szansy na to poznanie to nic z tego nie wyjdzie. Chyba, że uda Ci się wkręcić w jej towarzystwo i na zasadzie kolegi z nią rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1994
z racji tego ze ja jestem niesmialy to dlatego cisne, ale nie az tak niesmialy :D i tu się pojawia problem bo nawet na tych poprawinach na nic to, a już o jakimś spotkaniu nie wspomne, jak sie nie odezwie to odpuszczam, a szkoda, ale cóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1994
łatwo powiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam w tylku konwenanse :D poszłam na pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1994
choooy bombki strzelił, sorry ale az w taka nieśmialosc nie wierze, czyste chamstwo nie napisać prostego NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie pomyslales
ze podszedles do tematu w stylu desperackim i dziewczyna Cię sprawdza czy nie będziesz wydzwaniał czy na pewno się spotkacie itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej OLAŁA go po całości
nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1994
i co mam płakać? to ona jest głupia bo nie wie co traci, ale cóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym na twoim
ja to bym na twoim miejscu płakał bo dalej będziesz gruche walił xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak miałem ze swoją pierwszą, potem po 3 odmowach olałem a ona po miesiącu sama napisałą "co u mnie?" Jakoś poszło, seks itp ale zwiazek trwał krótko bo laska była stuknięta i miała syndrom królewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndrom królewny
syndrom królewny? tzn ze sie puszczała na prawo i lewo czy co? co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1994
to że trzeba jej usługiwać, chce Cię sobie podporządkować itd chyba o to chodzi, ja odpuszczam nie będe sobie głowy zawracał jak ktoś nawet smsa nie umie napisać z prostym NIE, a nie daj Bóg to właśnie taka królewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpusc sobie, bo caly czas pozniej bedziesz w takiej niepewnosci czy sie odezwie czy nie i bedziesz sie tylko meczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1994
gorzej jak się odezwie, a nie powiem trochę mnie kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1994
a Ty ile masz jak nie potrafisz przeczytać rocznika? nie każdy jest figo fago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1994
moim zdaniem to ona Cie testuje, bo jesli jej sie podobales to by nie odpuscila, raczej nie jest puszczalska bo od razu by sie chciala umówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1994
spoko ale mogłabys sie nie podszywac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj czy się ****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×