Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szkoła, Obowiązek szkolny

Polecane posty

Gość gość

Witam :)! Mam pytanie czy mieszkając we Francji mając 17 lat bez rodziców u chłopaka(rodice wyrazili zgode) Mam dalej obowiązek szkolny polski czy już obejmuje mnie Francuski. Pytam ponieważ to nie tak że nie chce sie uczyc, ale mam problem z dostaniem sie tu do szkoły i nie wiem jakie prawo mnie obowiązuje. Bede bardzo wdzieczna za kazda odpowiedz usmiech.gif Pozdrawiam usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czy jesteś dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli zamieszkałaś na terenie Francji "oficjalnie" to znaczy po powiadomieniu o tym odpowiednich władz i tak dalej, to obowiązuje cię ich porządek prawny, aczkolwiek skoro jesteś typową patologiczną lafiryndą, bo inaczej nie da się nazwać niepełnoletniej dupodajki, to i tak jest ci wszystko jedno, bo twój ciapaty przyjaciel za rok pewnie wywali cię na zbity ryj, co skończy się tym, że wylądujesz na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedewszystkim francuz dziewczyno to jest Twój podstawowy obowiązek szkolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pamiętaj, zawsze połykaj spermę, żadnego wypluwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeśli zamieszkałaś na terenie Francji "oficjalnie" to znaczy po powiadomieniu o tym odpowiednich władz i tak dalej, to obowiązuje cię ich porządek prawny, aczkolwiek skoro jesteś typową patologiczną lafiryndą, bo inaczej nie da się nazwać niepełnoletniej dupodajki, to i tak jest ci wszystko jedno, bo twój ciapaty przyjaciel za rok pewnie wywali cię na zbity ryj, co skończy się tym, że wylądujesz na ulicy Ja pierdolę :D ile macie w sobie agresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, założyłaś wątek w dziale erotycznym - stąd te komentarze. Przenieś go na ogólny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×