Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość neida

nieudana proba swingu i propozycja od przyjaciela

Polecane posty

Gość gość
No i małżeństwa już nie ma to kwestia czasu szkoda dziecka rozbitej rodziny.Zostaniesz sama a Tomasz wruci do swojej żony skruszony tyle w temacie to jest stały scenariusz takicgh historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam temat. Nedia co mu Ciebie? Jak wyglądają sprawy z Twoim mężem i kochankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek121
Czesc neida. Przeczytalem caly ten temat i jest jak dobra ksiazka o problemach pewnej kobiety, ktora ma apetyt na seks i satysfakcje z relacji damsko meskich. To bylo ciekawe razem z tymi wyzwiskami ludzi z ciemnogrodu ;) Moze masz wazniejsze sprawy na glowie ale moze zechcialabys troche poczatowac? Jestem bardzo ciekaw jak potoczyla sie dalej Twoja historia, tak poprostu bo mam wrazliwa nature i nie moge przestac sie zastanawiac co u Ciebie, jak Twoje zycie. Dodam tylko, ze sympatyzuje z Toba i nie oceniam. Moj email franekdollas7@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was pomyślał o Aids? czy żądacie od swoich wielu partnerów czy partnerek wyniku testu HIV? nie ? to błąd! codziennie 3 osoby w Polsce dowiadują się że mają wirus HIV! objawy są po wielu latach często już jest za późno na leczenie bo to już jest Aids... prezerwatywa nie daje 100% bezpieczeństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia1203
Poszukujesz kogoś do porozmawiania i spotkań, wejdź na stronę https://www.flirten.pl/ i wybierz osobę z którą chcesz porozmawiać online. Poflirtuj już dziś o każdej porze dnia i nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale fajna dupa ta neida:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5555
A ja wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr M
Bez kitu, świetna opowieść. Neida opisz co tam u Ciebie i jak potoczyla się dalej ta historia. Mam trochę podobnie do Ciebie czyli moje potrzeby rosną a żony maleją. Raczej chodzi o ilość niż o jakość. Sex ok ale bez fajerwerków z tym że żonie wystarcza 2x w miesiącu a ja mógłbym 2x dziennie. I też mamy dzieci i w ogóle kocham rodzinę ale łażenie pół dnia z twardą fają dzień w dzień trochę lipa zwłaszcza że naprawdę jestem dobrym mężem, ojcem itd. Do tego dodam że żona jest jedyną kobietą z którą spałem (tak jakoś wyszło) no i mam ochotę sprawdzić czy trawa po drugiej stronie nie jest aby zieleńsza. Napiszcie co sądzicie a ty Neida jak możesz to napisz jak sytuacja po latach wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×