Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mechanik samochodowy potrzebny do zaraz...proszę o pomoc

Polecane posty

Gość gość
Brałem Peugeota 3008 na wydłużonej gwarancji w salonie Drewnikowski, przy Bagiennej 36D w Szczecinie. Przy zakupie kontaktowałem się z doradcą Jakubem Nawrotem. Brałem używany samochód z 2015 roku. Żadnych wad technicznych, współpraca ok. Oczywiście warto zachować zawsze rozwagę, ale nie mam u nich na co narzekać. Serwis mechaniczny się też wywiązuje z obowiązków, można się szybko umówić na wizytę online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka_47
Ja miałam ostatnio problem z klockami hamulcowymi, ale akurat z warsztatem samochodowym jakoś mam pozytywne doświadczenia :) pojechałam w swoim mieście do http://www.baszabrze.pl/ - jestem bardzo zadowolona z tego serwisu, pracują tam naprawdę uczciwi mechanicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati9
Niestety nie znam tych serwisów , ale ja zawsze daje swój samochód tutaj ag expert.Mają bardzo dobrych mechaników, którzy znają się na swoim fachu. Nie raz do nich dawałem swój samochód , dlatego ze spokojnym sercem mogę go polecić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę pomóc jeśli chodzi o Lublin. Tam jest świetny serwis samochodowy, blacharnia i lakiernia - www.sabat.lublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zaczynałem pracę kuriera to Boxera Peugeota brałem od Drewnikowskiego w Szczecinie. Jazda próbna, ubezpieczenie, serwis na miejscu, części zamienne. Zastanawiałem się też, czy z leasingu nie skorzystać, bo mieli naprawdę ciekawe warunki, ale ostatecznie płaciłem gotówką. Dla mnie optymalna współpraca, bo wszystko na miejscu i mam dość blisko ze względu na miejsce zamieszkania. Polecam, bo ludzie znają się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś byłby z okolic Lublina, to warto wybrać się do http://www.autouklad.pl - specjalizują się w naprawach układów hamulcowych i zawieszenia. Świetnie specjaliści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie już nieaktualne, ale może komuś się przydać.Auto Serwis Wadowicka z krk. Troche straciłem nerwów i kasy u kilku partaczy, dopiero w tym serwisie czuję,że auto jest w rękach fachowców. Śmiało mogę polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli mam się wypowiedzieć na temat serwisu samochodowego to moim zdaniem tylko Euromaster , od jakiegoś czasu regularnie jeżdżę tam na przeglądy i okresowe wymiany. Zawsze usługa jest wykonywana profesjonalnie w umówionym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się naprawiam w Bosch Tour pod Nowym Sączem (o ten warsztat mi chodzi- www.boschtour-nawojowa.pl ). Mam tutaj do mechanika zaufanie, nie opowiada bajek, woli wstawić lepszy zamiennik, niż taki żebym po miesiącu czy dwóch musiał z powrotem do nich przyjeżdżać z jeszcze większym defektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim z województwa małopolskiego mogę polecić www.auto-lan.pl w Myślenicach. Jest to świetny warsztat samochodowy, który zatrudnia doświadczonych fachowców. Uzyskałem tam pomoc, której potrzebowałam i mój samochód teraz działa świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Lublin, to polecam AR Lipert. Kolega mi o nich powiedział i postanowiłam ich sprawdzić. Do tej pory jestem bardzo zadowolona. Naprawy są wykonywane na czas i dokładnie wyceniane. Czasem są nieco długie kolejki, ale warto poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jeżdżę tylko do auto serwisu wadowicka w krakowie- www.twojmechanik.com. Są uczciwi, przed naprawą wyceniają jej koszt i ustalona kwota już się nie zmienia, nie naciągają na zbędne koszty. Poza tym sama naprawa mega profesjonalna (dają na nią gwarancję) no i zawsze można podjechać na darmowy przegląd na linii diagnostycznej. Fajny serwis dla każdej zmotoryzowanej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobry mechanik, to tylko http://celmer.torun.pl - w ofercie znajdziecie zarówno naprawę, jak i holowanie pojazdów. To miejsce, to również okręgowa stacja kontroli pojazdów - naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawiałam auto w Szczecinie u www.slavauto.pl. Sprawdzony serwis z porządnymi fachowcami, a usługi w atrakcyjnej cenie. Robię tam regularne przeglądy oraz zgłaszam się w razie usterek. Robią w terminie i dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli szukasz dobrego mechanika to odezwij się do www.makulski.pl. Rzetelnie i szybko naprawią pojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dawna jeżdżę do fordowskiego warsztatu http://www.fordslawek.pl/uslugi.html z Katowic. Nigdy mnie nie zawiedli, zawsze wszystko jest dobrze wykonane, na czas, cenowo nie przesadzają. Mają tez wygodną usługę „door to door”, odbierają samochód we wskazanym miejscu, klient nie traci czasu na dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzony serwis samochodowy www.visionautoserwis.pl. Można u nich zrobić przegląd, potrafią naprawić cięzkie przypadki. Serdeczna i sympatyczna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadki mocy mogą również oznaczać problem z turbosprężarką. Jeżeli chcecie zregenerować lub naprawić turbosprężarki to mogę wam polecić firmę www.turbosprezarki.com Zatrudniają świetnych fachowców, którzy znają się na turbosprężarkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług www.autoakcesserwis.pl i jestem bardzo zadowolona. Pracują tam mechanicy z prawdziwego zdarzenia. Ceny usług nie są wysokie, a jakość ich wykonania na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ostatnio też szukaliśmy kogoś kto zajmie się naprawą turbosprężarki i znaleźliśmy w Mielcu firme http://regmot.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zaliczyłem całe grono partaczy zanim trafiłem na uczciwego mechanika w krk, teraz jeżdżę tylko i wyłącznie do auto serwisu wadowicka, tak jak ktoś już pisał, uczciwi, profesjonalni, sprawna diagnoza i naprawa, gwarancje, brak naciągania na niepotrzebne koszty-porządna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super serwis jest w stolicy w razie czego - Autoreduta, wiec spokojnie mozna podjechać, będąc pewnym ze wszystko zostanie dobrze naprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zaufanego lakiernika i blacharza – CLS Walder z okolic Trójmiasta. Już nie raz naprawiał moje drobniejsze i większe zarysowania. Podsyłam stronę http://www.cls-walder.pl. Naprawdę świetni fachowcy. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Auto Serwis Wadowicka, potwierdzam wszystko co o nich pisali, jestem ich klientem od 10ciu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z warsztatów z którymi miałem do czynienia, polecam w szczególności http://eltronic24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.twojmechanik.com co sezon ogarniam u nich przekładkę i przechowanie opon, a w lecie klimę, w obu przypadkach dobre promocje i dobra robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkasz w Trójmieście lub okolicy to polecam zgłosić ci się do warsztatu www.eurocarexpert.pl , który znajduje się w Gdyni. Serwis ten posiada szeroki zakres usług oraz zatrudnia doświadczonych mechaników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×