Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mechanik samochodowy potrzebny do zaraz...proszę o pomoc

Polecane posty

Gość gość
Nam ostatnio zaczęła coś nawalać turbosprężarka w samochodzie i zgłosiliśmy się tutaj - http://regmot.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to, że musisz zaliczyć porządnego mechanika, szukaj aż do skutku. Ja też miałem spore kłopoty z furą, które zostały dopiero rozwiązane w pruszkowskim www.visionautoserwis.pl . Zajęli się kompleksową naprawą mojego pojazdu, która w końcu okazała się skuteczna. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W serwisie samochodowym www.autonaprawa-legionowo.pl można liczyć na naprawdę fachową obsługę. Naprawa układu kierowniczego, zbieżność i geometria kół, regulacja zapłonu i naprawa rozrządu wykonane przez ten autoserwis są gwarancją spokojnej, komfortowej i bezpiecznej jazdy samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyższy czas ruszyć to faktycznie porządnego specjalisty. W moim przypadku specjalistami okazali się http://auto-manufaktura.pl/ , których usługi były nie do zastąpienia. Również latałam po wielu warsztatach, tylko oni byli w stanie rozwiązać kłopoty z moim pojazdem. Dzięki Bogu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nagłych i mniej pilnych wypadkach w krk- auto serwis wadowicka, profesjonalizm na najwyższym poziomie, ceny ok, zresztą już parę osób o nich pisało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dundik
Ja posiadam busa Volkswagena Transporter i jeżeli są jakieś rzeczy do zrobienia od strony technicznej to stawiam wyłącznie na serwisy autoryzowane VW, pomimo że nie jest na okresie gwarancyjnym to dostałem od nich fajną ofertę na zakup nowych części zamiennych (z rabatem) i też zawsze mogę liczyć na rzetelną i uczciwą realizację napraw oraz serwisów wykonywanych przez doświadczonych fachowców w stałej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak pisał pare osob wczesciej- auto serwis wadowicka z krakowa, ciężko gdzie indziej o tak wysoka jakość jak u nich, ceny tez na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkin44

 

Jeżeli o mnie chodzi to ja bym jednak polecił również zwrócić uwagę na autoryzowany serwis VW (jeżeli macie auto użytkowe tego producenta), który moim zdaniem sprawdza się zarówno na okresie gwarancji i po gwarancji. Zawsze wysokim poziom obsługi, lepsze ceny wraz z wiekiem auta i do tego gwarancja mobilności. A my też mamy sporo niższe ceny na części aż o 20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawełki

Koło Lublina robiłem regenerację przekładni w warsztacie Autoukład. Na naprawę dostałem gwarancję, ale zrobione solidnie. Już jeżdżę kilka miesięcy i nie ma żadnych kłopotów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werk39

ja od jakiegoś czasu korzystam z usług www.tuning-olesnica.pl i szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Technik Pojazdów

U nas uzyskasz Technika pojazdów samochodowych, 

Szkoła Plus Edukacja otwiera kwalifikacyjny kurs zawodowy już od września 2019!!!Gwarantujemy : nie ma wpisowego, wysoki poziom nauczania, niezbędne narzędzia do nauki, stawiamy przede wszystkim na praktykę, wykwalifikowana kadra nauczycielska. kameralne grupy, egzamin zawodowy nie będzie stanowił problemu! Zapisy już trwają!! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 717275032/ (33)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Avanti w Kielcach to sprawdzony punkt. Warto skorzystać z ich usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z zepsutą turbosprężarką zdecydowanie polecam udać się do firmy Regmot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×