Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamyślony32

pytanie do kobiet,proszę...od dawna mnie nurtuje

Polecane posty

Gość zamyślony32

Kilka pytań do pań: -czy wy kobiety jesteście wzrokowcami? - czy podnieca was męskie ciało?męskie nawet bardzo atrakcyjne np:modela szczupłego,wysokiego o delikatnych rysach twarzy i ciała? -a może wolicie same być podziwiane,adorowane ,tak jak to kiedyś napisała pewna młoda kobieta--" uwielbiam patrzeć jak na mnie patrzysz"? -czy kobiece ciało to tylko zródło podziwu i fascynacji ale skierowane tylko w jedną stronę a mężczyzna ma być od tego aby podziwiać ,zachwycać się i adorować ? -dlaczego mężczyzna który bardzo dba o siebie jest uznawany że ma wysokie ego,że jest narcyzem a kobiety zadbane,skupiające na swojej urodzie(prawie każda) nie ma takiej negatywnej opinii,osądu? -czy kobiety mają mniejsze pożądanie wynikające z różnic fizjologicznych(testosteron u mężczyzn....) ? Te moje pytania pomogą mi w zrozumieniu kobiecej natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jestescie wzrokowcami. Nam wystarcza bardzo czesto ktos, kto traktuje kobiete z szacunkiem, przy kim czuje sie bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj literature fachowa jesli potrzebujesz statystyki w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety sa sluchowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-tak -nie, ja raczej na twarz patrzę -zdecydowanie :) -masło maślane, już o to pytałeś patrz pkt wyżej -bo taka jest rola kobiety, facet powinien dbać o siebie, ale po męsku czyli bez przesady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie dziela sie na wzrokowcow sluchowcow i kinestetykow tak wiec jak jestes wzrokowcem przemawia do ciebie obraz, jak jestes sluchowcem za przeproszeniem p********ie a kinestetycy to dziwolagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam za siebie: -jestem wzrokowcem, ale sam wygląd nie wystarczy - podnieca mnie męskie ciało, ale nie takie jak opisałeś. Nie lubię delikatnych rysów i szczupłej sylwetki u faceta -jedno drugiego nie wyklucza, najlepiej jak patrzymy na siebie nawzajem :D -moje ciało to moje ciało, ma wiele funkcji. -przesadzasz, zadbani mężczyźni są w cenie, chyba, że co rano pudrujesz nosek -nie ma zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślony32
masz racje,czwarte pytanie powtórzone tylko w innej formie,sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedzi tyle ile kobiet wiec wypowiem sie jako pierwsza: 1. Jestem wzrokowcem, ale nie oceniam pupy, nog i jak sliczna twarz ma facet. Zwracam owage na szczegoly, typu oczy, zadbane czyste obciete paznokcie, umiech. 2. Nie podniecam sie modelami. Sa wyretuszowani. Wole prawdziwych polskich mezczyzn. Natomiast milo jest widziec ze facet dba o siebie i nie zapuszcza brzuszka. 3. Lubie ogladac swojego faceta i podgladac go jak sie ubiera czy rozbiera czy robi kanapki w kuchni czy inne rzeczy. Lubie tez wiedziec ze on podglada ukradkiem mnie. Owszem "lubie patrzyc jak na mnie patrzysz". 4. To czy faceci sa od adoracji a my od lezenia i pachnienia... kazda kobieta lubi byc adorowana, wiedziec ze druga osoba docenia jej starania ktore w siebie wklada by wugladac dla tej osoby bosko. To takjak facet czesto niechetnie wykonujacy prace w domu, pragnie uslyszec ze odwalil kawal dobrej roboty. 5. 6. Kobiety wcale mniej nie pozadaja. Tylko u nas to roznie bywa z psychika. Fajnie jest sie kochac gdy nie ma sie masy problemow na glowie. My tak jak faceci nie mamy szufladek na kazda dziedzine: seks, praca, mecz itp. Wy uprawiajac seks potraficie wylaczyc sie i myslec tylko o srksie. A my niestety niedokonca. -Kobieta nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, nie nr a raczej juz ktoras z kolei :D kiedy pisalam sporo sie was tu juz wypowiedzialoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, zapomniałam jest jeszcze jeden ostatni punkt -odpowiadam za siebie, ja pożądam "mniej" cokolwiek to znaczy, mało który facet mnie pociąga a wy panowie raczej nie macie takich problemów i częstotliwość też jest mniejsza i ochota na pewno też (o ile da się to jakoś zmierzyć, ale tak przypuszczam) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślony32
wnioskując po odpowiedział szczerzę, naprawdę szczerze chciałbym być kobietą,często czuje się tak, że kobiecość jest dużo ważniejsza niż męskość,że łatwiej jest mieć partnera,pracę,przyjaciół,szacunek a to, że jestem mężczyzną czyni mnie mniej ważnym,takim samotnym zerem.Gdybym był kobietą (ale mądrą) miałbym dużo przyjaciół,partnera,byłbym adorowany,zaczepiany, kochany a nawet nie musiałbym walczyć,miłość sama by przyszła,bo to mężczyzna musi zabiegać,walczyć,starać się(taki mankament)po prostu wy kobiety macie dużo łatwiej w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślony32
i dodam te pieprzone pożądanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wolała być facetem, bo łatwiej o dobrą robotę nawet jak się nie jest fachowcem :) ale jak ty wolisz patrzeć uczuciami, to zostań kobietą, zamieńmy się płciami :) w końcu u sąsiada za oknem lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sprawy zamyslony badz laska i traf na *****cza-co-popadnie, nastawionego wylacznie na zysk wlasny i wygode wlasnej d**y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślony32
patrzeć uczuciami,być kobietą to moje marzenie,gdyby była tylko taka możliwość z wielką chęcią bym się zamienił i zrzucił te ciężkie brzemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślony32
zerwać ciężkie kajdany żądzy,agresji,samotności,poniżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Ja tak 2. Tak 3. Tak, ale to działa w dwie strony 4. Bo urok faceta tkwi w jego męskości. Facet ładniejszy od kobiety i bardziej wymuskany jak kobieta nie wzbudza zaufania. 5. Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam w swoim imieniu, a nie wszystkich kobiet. 1)"-czy wy kobiety jesteście wzrokowcami?" Tak, pierwsze wrażenie to w większości % wygląd, ale potem inne rzeczy są istotne, w moim przypadku wygląd schodzi an drugi plan. 2) "- czy podnieca was męskie ciało?męskie nawet bardzo atrakcyjne np:modela szczupłego,wysokiego o delikatnych rysach twarzy i ciała?" Podnieca mnie męskie ciało. Nie lubię typu faceta - modela. Wolę męskich i naturalnych. Szczupły wysoki - super! Delikatne rysy twarzy - to nie mój typ. Typ faceta modela wywołuje u mnie negatywne skojarzenia: nie lubię "wypielęgnowanych". 3) "a może wolicie same być podziwiane,adorowane ,tak jak to kiedyś napisała pewna młoda kobieta" Lubię podziwiać i być podziwianą :) 4)"dlaczego mężczyzna który bardzo dba o siebie jest uznawany że ma wysokie ego,że jest narcyzem a kobiety zadbane,skupiające na swojej urodzie(prawie każda) nie ma takiej negatywnej opinii,osądu?" Stereotypy. Od kobiety wymaga się pindrzenia, malowania itp itd. Mi osobiście nie odpowiada facet, który za bardzo o siebie dba. Facet, który skupia się na własnej urodzie jest w moim odczuciu kompletnie niemęski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślony32
Nie potrafię zaakceptować stereotypów,kobieta ma być taka i taka a mężczyzna ma być taki i taki.Nie potrafię.Jestem inny.Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślony32
życzę dobrej,spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam że to facet ma lepiej, zwłaszcza z pracą, kobiety są traktowane z większą rezerwą, dziwne podchwytliwe pytania, dwuznaczności, a u was po prostu jest deal albo nie i wiesz na czym stoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kobiety sa wzrokowcami, ale może nie tyle, co w kwestii urody, co szczegółów - zadbany, czysty, z własnym stylem. Oczywiście zwracamy uwagę na przystojnych, tak samo jak wy na piękne. Męskie ciało jest dla nas podniecające, ale nie mamy czegoś takiego jak wy, że zobaczycie fragment cycka i juz krew płynie w wiadomym kierunku, chociaż to zależy od okoliczności. Lubimy podziwiać i być podziwiane, zapewnianie o tym, ze wam sie podobamy. Kobiety kochają seks. Jeśli któraś go nie lubi, bedzie z nią na 100% cos nie tak w innych kwestiach. Zadbany facet nie jest uważany za narcyza, może być brany za geja, jeśli przesadza. Wtedy rzeczywiście może sie juz paniom nie podobać. Najgorsze wg mnie jest niechlujstwo, szowinizm, typ maczo/dres/disco dres. Tacy nie maja szans nawet na "cześć" i to raczej u większości. A przede wszystkim liczy sie charakter i dobry kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×