Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zgadnijcie kto sie lekko prowadził o wpadł w wieku 21lat?

Polecane posty

Gość gość
nie dagmara tylko Dagna jesli już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżaneczko, zdajesz sobie sprawę, że daga jaga już ma wasze dane z serią dowodu włącznie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżaneczce zwieracze popuściły ze strachu ;) w końcu się skończy ten stalking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super,bardzo się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Led nie zapomnij,rze ma jeszcze IP,kture zdobyła dzienki twoim znajomością na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalyscie jej sie wtedy wpuscic z tym ip, sraczke miala co druga na kafe i slaly zgloszenia do amina hehehe zbita z was byla mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Małgosi i Mileny
sledzisz dagę na fb psychicznie chora istoto i piszesz jej imię, podniecasz się jej wygladem cóż ewidentnie zazdrościsz i masz od dłuższego czasu obsesję na jej punkcie masz problem ze sobą może zajmij sie analkiem i tym swoim bezmózgim łysym debilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle podałaś to już dawaj tego fb dagi albo konkretne dane to sobie poszukam sama z ciekawoscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poplakalam sie z lysego debila :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie,łysy debil to takie śmieszne:O gdzie ty żyjesz?w jaskini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w m,oim otoczeniu nikt sie nie wyzywa od lysych debili na codzien hahahaha co za wyzwisko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O maryjo :O ale ty jesteś do tyłu.Mam nadzieję,ze nie popuściłaś moczu ze śmiechu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlalam sie na maksa!!! lysy debilu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my sie tak wyzywalismy jako z metra ciete berbecie na podworku, dorosli ludzie.... dzieki ze przypomnieliscie mi takie sformulowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.17 Na co dzień nie tylko od święta :D w twoim srodowisku z wyższej sfery śledzicie ludzi na fb i ich opisujecie na forum bo jestescie zazdrośni i zawistni no i to nie jest wyzwisko dla twojego MENŻA tylko akurat prawidłowa jego nazwa więc dziwisz się że to jest wyzwisko ano jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to jest maks?lubi jak na niego oddajesz mocz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TaWredna podziwiam Cię, że udało Ci się wyjść z takiego bagna (chodzi mi o Twojego pierwszego męża). Moja koleżanka z takim idiotą siedzi już trzy lata, odchodzi do niego, wraca i tak w koło :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba mnie z kims ylicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma nic do podziwiania bo każda NORMALNA kobieta by tak zrobiła.Ja natomiast się dziwię,że za kogoś takiego wyszła.Jak widać u niej młody wiek nie szedł w parze z rozumem.Bez urazy,tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu lecą kur/wy, szmaty, suki, zdziry, a wy nagle cnotliwe Zuzanny poruszone jesteście "łysym debilem" och! ach! cóż to za wyzwisko, w mym otoczeniu sie nie używa, och! piaskownica, przypomnieliscie mi takie sformułowania oj! ajajaj! Janie podaj szklankę wody nieże zwilże me szlachetne usta, bom omdlała ze smiechu..... no myślałby kto :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się nie dziwię, młoda była i się na nim nie poznała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój tyle lat byli ze sobą więc nie wierzę,że nie widziała pewnych jego zachowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziała czy nie to nie wasza sprawa wsioki ale dno, plotkary wscibskie jak ich głupawe matki z uchem przy scianie i babki uwieszone na parapetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama mieszka w domu a nie bloku więc nie ma kogo podsłuchiwać przez ścianę a obydwie babcie nie żyją więc na parapecie też ich nie wypatrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale skadś musiałas nauczyć się takiego wpier/dalactwa jaka mać taka nać, wsiury bez klasy z pokolenia na pokolenie plotkarstwo i wścibstwo we krwi masz i do tego głupia jesteś jak but wiadomo, ze nie dosłownie chodziło o ucho przy scianie i wiszenie na parapecie tylko o zapyziałą mentalność, tylko potwiedziłaś swoje prostactwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty swoją głupote:Onie pisałam nic na temat wrednej w tym temacie więc daruj sobie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pisałam do gościa z 22:32 jeżeli nie jesteś nią to na c****j odpowiadasz i się obruszasz kretynko? Tym bardziej jak nic tu nie pisałaś debilko to mi nie odpisuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ciebie nauczyl takiej kultury?mamusia i babcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×