Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zgadnijcie kto sie lekko prowadził o wpadł w wieku 21lat?

Polecane posty

Gość gość
Nie no, po rozwodzie to minimum 5 lat pokuty i żałoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta wredna to Ty sie zaczelas puszczac jak mialas 16lat ?! Wstyd ja pierdziele wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z 20.34. moja koleżanka wpadła jak miala 20, teraz ma 6 letnią córke i jest 4 lata po rozwodzie,normalna fajna dziewczyna, ma dobra pracę w międzynarodowej firmie spotyka się z facetami . Dlaczego szufladkujecie osoby po rozwodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczełam spac z chłopakiem jak miałam 16. Byłam z nim do 19. Teraz mam 23 i od 3 lat mam męża a od roku córke. Zaczełam sie spotykac z mężem miesiac po rozstaniu z byłym! Po 9 miesiącach wzielismy slub. to dopiero patologia!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycofuję to co powiedziałam o rodzicach autorki. Bardzo mi przykro ale ją musiała zrobić małpa z trollem trolololem nie z człowiekiem jak wcześniej sądziłam :D Wredna, a ty zrozum, że w świecie troli-katoli (nie mylić z katolikami) nie ma rozwodów i nie przegadasz, tam po prostu maczugą w łeb i do końca żywota z jednym choćby cię lał i chlał :D wtedy jest po bożemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij pysk ruda szmato. Ty nawet koło małpy chcialabys stac ale ci dane nie bylo. Wary obciagary czerwone baby jagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego się rozwiodlam? A odpowiem niech mają pożywke trolle :) Po urodzeniu dziecka dla jego ojca zaczęły być ważniejsze imprezy. Przykład? Dziecko 2 tygodnie w szpitalu, a tatuś pojawił się raz, bo nie miał czasu ponieważ koledzy go na piwo, piłkę wyciągali. Do tego założona niebieska karta, kilka interwencji kiedy tatuś wracał w nocy i np potrafił uderzyć 10 miesięczne dziecko. Nie będę tu się rozpisywać. A obecnego męża poznałam w wieku 23 lat czyli rok po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Ty sie tym chwalisz? Ze z patologia sie od 16 roku zycia bzykalas i dalas sobie zrobic dzieciaka? Chora kobieta. Bogu dzieki ze mnie urodzil ktos inny niz wredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga świat katoli jest mi bardzo daleki :) jestem ateista od kilku lat i to po akcie apostazji :) teraz to wyszła ze mnie patologia ;) rozwiedziona ladacznica do tego niewierząca, która ma drugiego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TaPuszczalska a kiedy bedzie trzeci maz i trzecie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja pytałam o rozwód. Fajnie że kopnelas w d**e chama. Z mojego bylego też wyszło "zło" po 3 latach-agresja , jakaś dziewczyna poznana na boku mimo pierscionka zareczynowego...Nie zawsze da sie wszystko zobaczyc od razu.Ciesze sie tylko ze z byłym nie zaszłam w ciąże. Wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chore to Wy jesteście. Wredna miała odwagę odejść od idioty, a was mężowie napier/dalaja a z nimi siedzicie i dziewczynę obrażacie. Patologią nie jest rozwód a wasze wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredna jestem twoją fanką :D u mnie skromnie, tylko cywilny i nieochrzczone dziecię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wredna cyni niebieska karta ołł jeahhh. Czy jak to sie tam nazywa dla rodzin patologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:48 na Boga to ty się nie powołuj, bo twój chamski wpis świadczy o tym, że nie masz z nim nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia? Patologia to jest tam gdzie kobieta pozwala sie tłuc a przy okazji pozwala tłuc swoje dzieci przez 20 lat nic z tym nie robiąc. Dobrze ze w porę sie opamietalas tywredna i kopnelas tego dziada w dupę. Uratowaliśmy swoje zycie i przy okazji swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecie w drodze :) a trzeci mąż też by się znalazł ;) Dns moje nie ochrzczone, syn na religię nie chodzi, ślub cywilny ogólnie patologia na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twoje wary obciagary maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tapuszczalska kto by takiej taniej k***wce dal slub koscielny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shug Avery
TaWredna, nie pisz nic o sobie, niech umierają z ciekawości. Podziwiam Cię za odwagę, swoją drogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie Wy jesteście bezdennie głupie, puste i wulgarne... Gdyby nie kafe, nie uwierzyłabym, że istnieją takie indywidua... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ją podziwiam za głupotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Małgosi i Mileny
a co zazdroscisz dadze pięknych ust? masz kompleks ostry widzę :D jak masz suche pomarszczone opadające w dół krechy zamiast ust to idź do chirurga plastyka a nie tu nadajesz jak kataryna jedno i to samo idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmata z niebieską kartą. Ścierwo puszczalskie. I to matka jest. Ciekawe ilu policjantom loda robiła zeby jej bachora nie zabrali bo by alimentow nie miala i za co by cos do pyska wlozyla poza penisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź spać trollu już, bo jutro szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkołe mam skonczoną. A teraz czas na targanie łacha z tępych szmat z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach! no tak trollu, bo teraz po podstawówce nie trzeba iść już do gimnazjum. Szmato z kafe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daga ma piękne usta?taaaa....nie dajcie się zwieść temu zdjęciu,które tutaj ma.6+ za stylizację ale na fejsie jej usta są cienkie jak niteczki,ciało blade całe pokryte piegami,jak z kołka ciosana,zero talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmaty to taPuszczalska lodówa dns czyli doopa noga szambo i obciagara dagmara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×