Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na jaką partię byście dzisiaj zagłosowali?

Polecane posty

Gość gość
Shatyn ,kolejny i setny raz mam przytoczyć tysiące faktów ,po czym Ty kolejne setne usprawiedliwisz według przykazań aferzystów PO xxCzy ja tak napisałem?Nie.Prosiłem tylko o przytoczenie JEDNEGO faktu. JEDNEGO....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały świat się śmieje z rządów PO i nas Polaków !xxI dlatego chcieli Tuska na prezydenta Europy?Dlatego w dobrych finansowo ekonomiczno gospodarczych pismach chwali się Polskę i Polaków i polski rząd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że jaj nam brak a ci co je mieli już dawno pomarli i biedni nawet nie wiedzieli że walcząc o Polske wolną ...walczyli o zniewolenie jej całkowite !xxPolska jest zniewolona?Może jakiś fakt na poparcie tej oceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, ze PO skompromitowalo sie niejednokrotnie, ale jeszcze nigdy ostatnimi czasy Polska nie bya tak znaczcym krajem w europie jak za czasow Tuska, niestety ale trzeba mu to przyznac. zarowno za pierwszym jak i za drugim razem glosowalam na PO ale podczas afery tasmowej czara goryczy sie przelala. PiS lize doope biskupom, SLD to korupcja za korupcja, Palikot i Korwin to siebie warte oszolomy. w nastepnych wyborach chyba oddam pusty glos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
platforma obywatelska została załozone przez masonów w celu niszczenia polski przedtem to była unia wolności kld

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Żydzi i cykliści też mieli w tym udział????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żydzi to na pewno,cykliści...wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to mówi stare b. mądre porzekadło USTĄP MĄDRZEJSZY ! :) i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ci ustępuje... I daje fory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Mikke
do Shatyna x już kilka razy musiałeś w/y/p/i/e/r/d/a/l/a/c stąd z podkulonym ogonem bo nie miałeś argumentów Jak tak wierzysz w artykuly zagranicznej prasy, nie chce mi się tym razem więc porównaj sobie dane gospodarcze Polski z Filipinami:-D Bo to z tym krajem powinniśmy się porównywać, ta sama kategoria:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już kilka razy musiałeś w/y/p/i/e/r/d/a/l/a/c stąd z podkulonym ogonem bo nie miałeś argumentówspioch.gifJak tak wierzysz w artykuly zagranicznej prasy, nie chce mi się tym razem więc porównaj sobie dane gospodarcze Polski z Filipinamismiech.gifxxNigdy nie musiałem bo nigdy na to napisałem nie mogło mi zabraknąc argumentów bo swoje posty opieram na rzeczywistości.Filipiny to inna półka...Oni przez 50 lat nie mieli socjalizmu i "zaprzyjaźnionego" ZSRR, NRD itp za granicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS i tak wygra .W Ofermie Obywatelskiej zaczną ze sobą wojnę .Jesli Schetyna wejdzie do rządu PO zacznie odpłacać upokorzenia platfusom którzy go wycinali .Oby tak się stalo dla dobra Polski .Niech skaczą sobie do gardel , niech sie kąsają .Niech krew sie z nich leje.Rzad Ofermy Obywatelskiej dlugo nie pociągnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na narodowców albo k***inowców. Ale wolę narodowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mirotwórców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p/i/s rzeczywiście ma szanse wygrać wybory. Małe ale ma.Za to nie ma szans utworzyć rządu bo nikt nie wejdzie z nimi w koalicję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Mikke
do szatyna x Podpowiem bo widze że nie wiesz - maja konkurencyjny dla nas hit eksportowy :-D w tym eksporcie walczymy z nimi o I miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem bo widze że nie wiesz - maja konkurencyjny dla nas hit eksportowy smiech.gif w tym eksporcie walczymy z nimi o I miejscexxJaki?Poza tym gospodarka nie opiera się na "hicie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PolskaPKB na osobę: 13 394 USDFilipinyPKB na osobę: 4682 USD:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×