Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na jaką partię byście dzisiaj zagłosowali?

Polecane posty

Gość gość
Czyli de fakto zrobisz przysługę gościom obżerajacym sie za twoje osmiorniczkami u przyjaciół sowy >>>>> czyli pozostaniesz dalej bez własnego kraju ,dalej na wygnaniu ,dalej bez pracy ,dalej bez szans dodatkowo PO- sprzeda reszte Polski a co najważniejsze ! sprzeda nasze lasy ! !!! zdajecie sobie sprawe co robicie Polacy???? będziemy pod butami szkopów ! oni wykupili już dużo za rządów szkopa Tuska ! musimy w końcu pojąć że ta szmatława partia szkaluje partie PiS i inne ...tylko po to abyśmy byli podwadnymi USA i Europy ! nic z tego nie będziemy mieć ! NIC nie będzie nam się lepiej żyło! będziemy niewolnikami legalnymi niewolnikami dla krajów zachodnich ! będziemy zapierdaaalać za groszę tylko po to aby na zachodzie żyło się ludziom lepiej ! obudźcie się w końcu Polacy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn,Ty się nie liczysz w rankingu bo jesteś niespełna rozumu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niespełna? Bo? Jakiś konkret może?Zaraz zobaczymy kto jest niespełna rozumy po tym co napiszesz czyli jak uzasadnisz swój pogląd.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn czy możesz wyjaśnić przedmowcy że fizycznie nie da się sprzedać Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 21.20 dobrze napisałeś.PO to dno i kupa gnoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będzie trudno wyjasnic bo na tym trzeba się trochę znac, a przynajmniej trzeba mieć styk z rzeczywistościa a nie z opowiadaniami oszołomów...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przy okzji...xTak zwani internetowi hejterzy to z definicji osoby, które wiecznie wszystko negują i obrażają innych użytkowników w sieci. To zaraza internetu.xJeśli ktoś obraża cię w sieci, możesz z tym walczyć. Jak podał serwis newseria.pl, wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego upraszcza procedurę.xPrawna ściągawkaxMężczyzna zgłosił się do GIODO o zgodę na uzyskanie dostępu do danych osobowych internauty (IP to też dane osobowe), który obrażał go na jednym z portali. GIODO zgodę wydał, ale administrator portalu powołał się na ustawę o ochronie danych osobowych. Sprawa trafiła do sądu. Ta przepychanka skończyła się tak, że WSA przyznał rację GIODO (i w zasadzie pozywającemu), nakazując administratorowi udostępnienie numeru IP autora obraźliwych komentarzy.xCo ważne, sędziowie rozsądzili to, co zwykle jest różnie interpretowane. Czyli co jest ważniejsze - dobra osobiste czy ochrona danych osobowych? Sędziowie powołali się w tym przypadku na inne orzeczenie, tym razem wydane przez Naczelny Sąd Administracyjny. Wynika z niego, że ważniejsze są dobra osobiste. Tym bardziej, że w świetle prawa jedno nie wyklucza drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn właśnie takiej riposty z Twojej strony się spodziewałem.Słyszałeś powiedzenie że z"durniem nie warto dyskutować?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn właśnie takiej riposty z Twojej strony się spodziewałem.Słyszałeś powiedzenie że z"durniem nie warto dyskutować?"xxSłyszałem dlatego z durniami nie dyskutuje...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyborcza.biz/biznes/1,101558,16653959,Hejter_obraza_cie_w_sieci__Mozna_z_tym_walczyc__Poradnik_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będzie trudno wyjasnic bo na tym trzeba się trochę znac, a przynajmniej trzeba mieć styk z rzeczywistościa a nie z opowiadaniami oszołomów...smiech.gif <<<<< powiedz mi co Tobą kieruje że tak szafujesz losem Polski i Polaków ??? masz intratną posadę w PL ? zarabiasz kupe kasy ? OK a co z resztą ? komu będziesz wciskał te kity o pieprzonym dobrobycie w Pl za rządów tych hien szmatławych PO ?! wciskasz i wciskasz ...płacą ci za to te luje sprzedajne ? wiesz k***a mać ! gdzie mieszkam ...mieszkam w DE i wiesz co Niemcy rodowici Niemcy mówią o rządzie PO i Tusku ??? że to k*****a sprzedajna i że sra nam w ojczyznę i zdradza nasz naród ! i Ty jakiś szatyn ...będziesz wychwalał coś co przynosi same klęski dla naszego kraju ? poniża Polaków ,sprzedaje ich godność i pochodzenie jak tanie warzywa na bazarze ?! Jesteś człowieku śmieszny ! Jesteś tani albo przekupny ! Jesteś współcześnie skrzywdzony obietnicami dobrobytu ! Jesteś usłużny ! Jesteś...skoro uważasz że ta partia robi dobrze dla Polski i Polaków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu będziesz wciskał te kity o pieprzonym dobrobycie w Pl za rządów tych hien szmatławych PO ?!wciskasz i wciskasz ...płacą ci za to te luje sprzedajne ?xxZnajdz mój JEDEN post w którym napisałem o dobrobycie w PL.JEDEN...:DI już będzie wiadomo jaką "prawdę" zawiera twój post....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łubu dubu łubu dubu to mówię ja Shatyn propagandzista drugiej klasy .Niech żyje nam PO .A ci co krytykują PO to nie ludzie to wilki .To mówiłem ja Shatyn propagandzista drugiej klasy :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i Ty jakiś szatyn ...będziesz wychwalał coś co przynosi same klęski dla naszego kraju ?xxPodaj JEDEN parametr gospodarczy z którego wynika, że w Polsce są same klęski.JEDEN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łubu dubu łubu dubu to mówię ja Shatyn propagandzista drugiej klasy .Niech żyje nam PO .A ci co krytykują PO to nie ludzie to wilki .To mówiłem ja Shatyn propagandzista drugiej klasyxxHA HA HA Bardzo śmieszne...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wychwalasz PO,a to jest równoznaczne i tożsame z wychwalaniem dobrobytu w PL.Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wychwalasz PO,a to jest równoznaczne i tożsame z wychwalaniem dobrobytu w PL.Rozumiesz?xxNo to zacytuj JEDEN mój post w którym wychwalam PO.JEDEN...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwe , prawdziwe :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodzi mi jedynie Ywój Ruch, są za aborcją, bronią praw mniejszości i są europejscy a nie zaściankowi zacofani polscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro prawdziwe to prosze o odpowiedzi na moje posty.I po nich lub też ich braku zobaczymy czy prawdziwe czy też oparte o... NIC...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn,te Twoje wywody tylko potwierdzają stwierdzenie że"z durniem...".Nie ośmieszaj się człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ośmieszam się tym, że ty nie potrafisz w żaden sposób uzasadnić swoich postów?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, a co to za słowo BYŚCIE? Nie uważasz że powinienieś napisać ZAGŁOSOWALIBYŚCIE? Być może nie chodzisz jeszcze do szkoły, albo chodzisz do prywatnej, to niepotrzebnie sie czepiam. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słusznie !Mea kulpa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam nakreśliłeś swój profil tym postem u góry Shatyn ...z całym szacunkiem do Twojej osoby ale wykorzystałbyś swój intelekt mądrzej ...gdybyś tylko chciał Zamiast wspierać coś co niszczy ---- przede wszystkim wolność przeciętnego człowieka ,wolność i prawo do cieszenia się ..choć przeciętnym ale jednak życiem jednorazowym na tym świecie ! Zamiast poparcia dla zgnilizny ....mógłbyś spożytkować swój intelekt na odbudowę charakteru wielu polaków , z których demokracja zrobiła narzędziem bezmyślnym i tępym jak ona sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niemądrze wykorzystuje swój intelekt w ten sposób, że ty nie potrafisz uzasadnic swoich własnych słów?Że powtarzasz jakieś bzdury zasłyszane od oszołomów prawicowców którzy je zmyslają?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mógłbyś spożytkować swój intelekt na odbudowę charakteru wielu polaków , z których demokracja zrobiła narzędziem bezmyślnym i tępym jak ona samaxxDemokracja czyli wolność, również wolność wyboru robi z ludzi tępe narzędzia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn ,kolejny i setny raz mam przytoczyć tysiące faktów ,po czym Ty kolejne setne usprawiedliwisz według przykazań aferzystów PO :) Przecież to jakiś żart :) Cały świat się śmieje z rządów PO i nas Polaków ! Że jawnie dajemy się w c****ja robić ! Że jaj nam brak a ci co je mieli już dawno pomarli i biedni nawet nie wiedzieli że walcząc o Polske wolną ...walczyli o zniewolenie jej całkowite ! Wiesz kto ma z nas pożytek ? Grupa Bilderberg...osiągają swój cel i są nader dumni z gupoty wtłaczanej wychowankom demokratycznego systemu ciemnocie którą wychowali na ....chińskim rynku tanizny tandety i braku morali oraz zasad !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawicowym oszołomom , podżegaczom antyunijnym mówmy nasze stanowcze NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×