Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerazona snemm

Sen O Agresywnym Ojcu Rozbijajacym Przeszklony Obraz Co Oznacza

Polecane posty

Gość przerazona snemm

Wijtajcie. Zmienilam topik z uczuciowego na Po 30-tce bo ktos nie byl zbytnio zadowolony ze jest na uczuciowym. Ponawiam wiec pytanie do osb, ktore sie na tym znaja-co ten sen oznacza? Mialam dzis okropny sen,wrecz horror,bo sie obudzilam z przerazenia. Nie mieszkam juz z rodzicami, mam 31 lat i to byl jeden z okropnym snow jakie mialam. Ojciec w snie byl bardzo agresywny, krzyczal, szarpal mojego mlodszego brata bo ten chyba nie chcial go sluchac, wzial tez jakis obraz i zaczal nim walic po glowie brata, rama ze szklana oprawa pekla.pelno bylo kawalkow szkla, ja gdzies tez tam bylam ,ale nie wiem czy tez bylam agresywna w stosunku do ojca (aby przestal bic) lub brata. Nie pamietam tego niestety. Czy ktos mi moze powiedziec co to moze oznaczac?Duzo znaczen ma szklo, obraz ale w sumie mi sie snilo to obramowanie i szklo ktore peka na drobne kawalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona snemm
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oznacza, że możesz ostatnio czuć się trochę mniej bezpieczna. Jakieś relacje w Twoim życiu są zaburzone. To co powinno być zamknięte w pewnych ramach, zostało zniszczone. Przez Twojego brata może coś się dzieje co powoduje u Ciebie wzrost aktywności emocjonalnej. Niestety za mało szczegółów, żeby coś powiedzieć więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona snemm
Dzieki Siorbet. Moj brat ma 15 lat, jest inteligentny,ale leniwy. Moze zajsc daleko ale on chyba pojdzie do zawodowki,bo z takimi zlymi ocenami go nie przepuszcza do liceum czy technikum. zazdroszcze innym ,ze maja ambitne rodzenstwo,a on...szkoda gadac. nie ma tez szacunku do rodzicow, mowi:daj pieniadze.... moze ta cala sytuacja tyczy sie mnie, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona snemm
Siorbet. wiesz mam ciezka sytuacje finansowa, ciezko z praca pomimo wyksztalcenia, zastanawialam sie nad innym sposobem dorobienia pieniedzy,ale jest to niezgodne z tym, co czuje i co mysle. jest to niezgodne z moim ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona snemm
znam dziewczyny co sa w ukladzie, czyli on placi i wymaga a ona wiadomo-dama do towarzystwa, ktora "pracuje" , przemecza sie jakis czas w tym i odklada kase na studia czy mieszkanie by realizowac swoje plany i marzenia.ja moich planow zrealizaowac nie moge, bo nie mam pieniedzy, chce studiowac dalej ,ale tu gdzie jestem studia sa bardzo drogie. czuje sie jak w potrzasku.nie mam jakiegos wyjscia. nie widze wyjscia, czuje sie jak pies w zamknietej klatce, ktory biega w kolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może boisz się, że bratu może stać się krzywda, bo rodzice reagują zbyt ostro, a może myślisz, że powinien wreszcie wypić to piwo co sobie nawarzył? A Twoja trudna sytuacja na pewno odbija się na snach, tylko trzeba zapamiętywać sny i zapisywać. Będziesz więcej wiedzieć o swoich emocjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×