Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jazz wymyśliły prostytutki a ludzie słuchający jazzu twierdzą ze to muzyka elity

Polecane posty

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jazz Jazz – gatunek muzyczny, który powstał w początkach XX wieku (zapoczątkowany około 1900 roku), na południu Stanów Zjednoczonych w dzielnicy prostytutek Storyville w Nowym Orleanie[1]; tradycyjnie początki jazzu łączą się z Congo Square[2] jako połączenie muzyki zachodnioafrykańskiej i europejsko-amerykańskiej (bluesa, ragtime'u i muzyki europejskiej). Stanowi on połączenie muzyki ludowej, artystycznej i rozrywkowej. Widzicie to? Powstał "na południu Stanów Zjednoczonych w dzielnicy prostytutek Storyville w Nowym Orleanie" :-o Fajna mi elita, od teraz kazdy kto mi powie, ze metal to niepoważna muzyka a dżez jest super i elitarny, niech wie, ze słucha MUZYKI PROSTYTUTEK :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skandal że takie fakty są ukrywane, a ta haniebna muzyka jest uznawana za najambitniejsza z możliwych, na równi z klasyczną :-o To dno, burdel, hucpa, tupet i zuchwałość :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy jazz z duszą niż metal z brudem słuchany przez złodziei muzyki z internetu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż kasiu z tobą seksu nikt nie chce uprawiać więc i nikt by ci nie zaplacil, stad się dziwisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuuuuuuuuuuuu aż tak żle ? się naprawdę tego nie spodziewałem. chora jesteś Kasiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia wstaw fotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pęd Sosny

Up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×