Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wampir energetyczny

Polecane posty

Gość gość
Bardzo dobrze zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie mogę o tym napisać. Ale przypadek autentyczny niczym z filmu. Miałem po tym wielki uraz psychiczny i mam stały ubytek na zdrowiu fizycznym. Pomogli mi przyjaciele i rodzina. Już jest lepiej, wszystko wraca do normy. Ale wyobraźcie sobie teraz kiedy dostaję wiadomość po tym wszystkim, jak tam, co u ciebie ? Brrrrrrrr. Sama świadomość, że ta osoba gdzieś tam jest na świecie wywołuj***ardzo negatywne odczucia. Ale czas robi swoje i pomaga. Czasem jeszcze muszę się wygadać to też pomaga. Na szczęście mam jedną osobę, której mogłem zwierzyć się ze szczegółami. To jest ktoś kto widział wcześniej, że dzieje się ze mną coś niedobrego i ostrzegał mnie przed tą znajomością. A ja nie chciałem jej wierzyć. Poprostu za daleko to doszło ten wampir był do samego końca ostatnią osobą, którą mogłem podejrzewać, stawiałem na niekorzystny splot zdarzeń. A jednak nie. Unikajcie takich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi mi o szczegóły, raczej o to czy ta osoba zrobiła coś co wpłynęło na twoją podświadomość lub na bieg zdarzeń, nie wiem, siłą myśli a nie czynów? Tak, o to chodzi? Jest to w ogóle możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn. wiem że w przypadku samobójstwa czy samookaleczeń sugestia jest możliwa, można tak na kogoś wpłynąć, to podżeganie do samobójstwa - tak to się nazywa. Ona siłą myśli spowodowała wypadek? !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma, pokazała mi kiedyś fotkę z jakichś swoich imienin, albo coś koło tego.Zauważyłam ,że od kilku osób w kierunku jednej "idą"od głów do jej głowy takie żółte zygzaki jakby błyskawice.Zdziwiło mnie to trochę,a trochę zaniepokoiło....Zapytałam tej znajomej,czy zwróciła na to uwagę a ona na to,że jakoś nie ale teraz jak jej o tym powiedziałam to faktycznie wydaje jej się to zastanawiające....Zapytałam o te kobietę,o to jaka jest w bezpośrednim kontakcie i ta znajoma zaczęła se zastanawiać i powiedziała,ze faktycznie teraz kojarzy ,że np.były takie przypadki ,że tamta przychodziła do niej skarżąc się , że boli ją głowa w trakcie wizyty ból jej przechodził, ale po jej wyjściu znajoma stwierdzała ,że teraz to ją boli głowa...Dodam,że moja znajoma nie ma problemów z asertywnością...mogę nawet rzec ,że jest ZOŁZĄ:OWiem,że na dzień dzisiejszy te dwie osoby, nie są już koleżankami....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byla papierowa fotografia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim wielbicielom teorii wampirycznych mam do powiedzenia wylacznie to, ze z pustego i salomon nie naleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tyyyy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale one nie idą do pustego, tylko do pełnego właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą, ciekawe jakie to uczucie tak działać na innych i zdawać sobie z tego sprawę. Jak czują sie takie osoby tak ogólnie, jak siebie oceniają, co czują czerpiąc energię, podbudowując się czyimiś porażkami. Jakie to uczucie kiedy pytasz hej co słychać, ktoś mówi a wiesz problemy a ty? tzn, wtedy skrzydeł dostajesz, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naleje :D Znam kilka takich dziewuch, same nie miałyby nic, tylko żerują na innych, kto ich jeszcze nie przegoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One na moje oczy sa tego nieświadome.Maja niewiele przyjaciół,ludzie stronia od nich a ich to dziwi,Nie wiedza czemu tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem mają wielu przyjaciół. Nawet są duszą towarzystwa, ale mają, jedną dwie osoby z których czerpią energię. Oczywiście nikt ze znajomych o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie .To nie sa osoby ciche , skryte , spokojne , unikajace ludzi.Oni maja wielu znajomych , przyjaciol , bo musza sie zywuc ludzka energia .I wielu ludzi do pewnego momentu nawet nie jest swiadoma i nievpodejrzewa ich , ze moga z nich ssac energie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja ludzi wokol siebie.A kiedy ktos sie zorientuje , ze cos jest nie tak i sie odsunie od niej ona znajdzie innego dawce .A ze ma wielu znajomych to ma od kogo pociagnac energie az znajdzie nastepna ofiare na dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie są głupi... Mają wielu znajomych, ale zadnych na dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kiedy trafia na slaba , latwowierna osobe moze ja zniszczyc zanim ona sie zorientuje , ze nie sluzy jej ta znajomosc .I to moze trwac bardzo dlugo , ofiara nie ma sily sie uwolnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają, ale nigdy na dłuższe znajomości, zgadzam się z tym. Wszyscy się odsuwają, ta od Holandii została sama byłam ostatnią osobą która się od niej odwróciła z obcych. Rodzina też jej unika, wszyscy. Faceci mimo tego że jest wystarczająco atrakcyjna, nie chcieli pukać drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa swietnymi manipulatorami .Ich sensem jest poczucie wyzszosci nad ofiara i wladzy nad nia .Atakuja wrazliwe osoby .I czesto ich znajomi w zyciu by nie ich nie podejrzewali o wampiryzm .Niszcza ludzi . Swoja ofiare potrafia zgnoic , obgadac do innych osob , w taki sposob ze osoby trzecie stana po stronie takiego wampira.Karmia sie emocjami , poczuciem wyzszosci i obnizaniem poczucia wartosci drugiej osoby.Im bardziej osoba jest ponizona przez nich tym bardziej oni odczuwaja satysfakcje . I tak, narzekaja na wszystko , a te negatywne emocje odbieraja ofiary .Wampir jest szczesliwy gdy uda mu sie wciagnac w to ofiare i wywolac w niej negatywne emocje.Pamietajcie manipuluja ludzmi , sa chytrzy i przebiegli , a dla niektorych ludzi , mniej wrazliwych i silniejszych psychicznie wydaja sie byc fajnymi ludzmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pytanie,czy to była fotka papierowa.Tak.Takie normalne zdjęcie,jakie funkcjonowały przed cyfrówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką osobę w rodzinie męża, od czasu gdy ją poznałam w moim życiu źle się wiedzie. Podupadam na zdrowiu i psychice. Nie mam jak się od niej odseparować bo to "bliska rodzina". I to jest najgorsze bo gdyby to było zależne wyłącznie ode mnie unikałabym tej osoby jak najgorszej zarazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy ludzie zeby czuc sie dobrze zywia sie emocjami innych ludzi.Sa dawcy i biorcy energii.Potrafia doprowadzic czlowieka do szalu,depresji,lacznie z myslami samobojczymi.Nie chodzi o to ze ktos jest slabszy psychicznie ,czy silniejszy.Chodzi o to ze takie indywiduum potrafi swietego wyprowadzic z rownowagi.Po ataku wampira mozna siedziec godzine w beruchu,czlowiek odklada plany,nic mu sie nie chce.;ma odebrana radosc zycia.Nagle objada sie ,pije pali.Nikt mi nie wmowi ze jest inaczej,kto tego nie doswiadczyl na wlasnej skorze.Jesli tylko mozecie trzymajcie sie jak najdalej od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne kobiety nie zywią sie energią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak mam, objadam się z nerwów, chora jestem gdy mam ją spotkać, odchorowywuje każde spotkanie a ta jędza uwielbia manipulować, snuć intrygi i wymuszać robi z siebie sierotkę marysię, wszyscy mają jej współczuć i się jej podporządkowywać a potem siedzi zadowolona z siebie że taka sprytna i uśmiecha się w duchu że wszystkich wyrolowała i tańczą jak im zagra ona kwitnie a wszystkich wokół zjada nerwica i choroby, tylko ona czuje się szczęśliwa i zdrowa, bo wszystko jest jej podporządkowane i podług jej widzimisię cała rodzina przez nią zawsze skłócona ale jakoś nigdy jej się nie oberwie za te manipulacje tylko cierpią ci którzy zwrócą uwagę na jej gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy taki wampir może zaatakować mentalnie na odleglość podczas snu ? Jesli sie o kimś duzo mysli a ten okaze sie wampirem to moze pozbawiac sił na odleglosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem możliwe że tak jest, że działa na Ciebie także gdy o nim myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale taka osoba wbija się do głowy dużo potrzeba czasu, aby zapomnieć. Śni się itd. Nawet po jakimś czasie uprzejmości z jej strony odbierasz bardzo negatywnie. Napisze Ci miłego dnia, czy coś podobnego i już masz cały dzień do d**y. Ale zawsze możesz odpisać, wzajemnie hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to po komunie tak sie porobilo ze nikt samodzielnie myslec nie potrafi bo to korzenie w komunie sa u rodzicow i oni uczyli tego wampira 555 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa to WAMPIR energetyczny! Nie znoszę nawet jak koło mnie siedzi, bo czuję wtedy coś denerwującego, a po rozmowie z nią czuję się wyssana z resztek sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez internet tez mozna zabierac energie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×