Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doti1608

słodkie mamuśki po porodzie :)

Polecane posty

Macie może termometr bezdotykowy? Zastanawiam się nad zakupem. Bardzo pozytywne opinie ma termometr z firmy Rossmax kosztuje ok. 100 zł, bo w innych czytałam, że temperatura wychodzi losowo. Czy może mimo wszystko lepszy tradycyjny termometr rtęciowy? Do tych rtęciowych mam takie szczęście, że co kupię to go potłukę...w ciąży udało mi się stłuc dwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupowałam tego bezdotykowego, bo nawet położna mówiła, ze przekłamane wartości pokazują. Ja mam zwykły z firmy Baby-Ono elektroniczny z taką miękką końcówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słucham, czy już kochacie dziecko bardziej od męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wyobrażam sobie że mogła bym nie karmić piersią to dla mnie takie naturalne :) mój mały ssie smoka nie chciałam tego ale jak był mały miał kolki płakał i płakał wiec mu dawałam. a potem zaczął strasznie ssać paluszki wiec dawałam smoka no i się przyzwyczaił. ale wole żeby smoka niż place bo od smoka odzwyczaję a palców przecież nie obetnę :) ja już na fb oczekuję na akceptację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka83
Dinga my nan. dzieczyny nie nadrobilam jeszcze tylki coś widzialam ze chcecie watek gdzie indziej iestem za bo tu sie nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka83
Dziewczyny wyslalam prośbę o przyjęcie na fejsa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wysłałam wpisanie mnie na face bedzie nam o wiele łatwiej, a potem grupę zamkniesz i nie bedzie gapiostwa jak moja grupa z niewydolnościa szyjki od kilku lat:) i focie i wszystkie tematy:) to ja nie wiedziałam o tej bilurbinie u dzieci uf uf.. to co piszemy na razie tu a potem z czasem pewnie tam?) tak jak my na bocianie najpierw tam.. a z czasem tylko facebook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja to ta pandzia na fotce facebook, . Z czasem jak u mnie na szwie proponuje zrobić liste kto jest kim z nickiem ob.ok:) łatwiej sie rozpoznamy:), nasza zallozycielka szyjkowa Anecia mieszka Holandii i mowila,ze zakladajac zaklada sie grupe otwarta i potem ja zamyka i trzeba prosić o wpisanie , aha i wtedy każda z was jak chce coś napisać na face w grupie słodkich . to uczulam w bocznym menu wchodzi najpierw w grupe słodkich mam i tam dopiero pisze posta:) a nie z ogólnej strony po zalogowaniu na facebook... bo wtedy każdy go widzi, ja taka wtope zrobiłam w lipcu i sporo osób sie dowiedziało,ze w ciazy jestem:) ale były jaja..ja pot4em w ustawieniach face poblokowałqam wielu osobom dostep do moich postów na wszelki wypadek jakbym sie zapomniała:)a wiadomo czasem sie pisze o intymnych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donga88
Kurcze a ja nie mam fejsa... pomyślę nad założeniem wiem ze w dzisiejszych czasach jest to dziwne ale jakoś nigdy potrzebne mi to nie było, a teraz chyba by się przydał:) Jamajka właśnie nad nanem tez się zastanawiałam. Dzisiaj byłam u pediatry tak tylko kontrolne z małym wszystko ok waży prawie 3,5 kg wiec nadal jest malutki dużo dzieci rodzi się z taką waga a on ma już ponad dwa tygodnie, jednak najważniejsze że przybiera na wadze bo po wyjściu ze szpitala miał niecałe 3 kg. Co do termometru to mi też odradzano bezdotykowy wszyscy mówią ze niedokładnie pokazuje i kupilam termometr elektryczny baby one jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka83
Donga to zakladaj ;-) !! Slodka ania dzieki za cynk wlasnie sie tam próbuje polapac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka nowa
Cześć szczęśliwe mamy. Donga , myślałam ze tylko ja w tych czasach nie mam fb, raźniej mi sie zrobiło :) Słodziak ja tez W-wy i zielona zupełnie wiec pomoc położnej sie przyda, jak będziesz miała chwile daj namiary. Widzę ze listopadowe ciężarówki jak ja nie mogą sie doczekać i juz zaglądają do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie Wam wyśle namiar ale łajza jestem i nie wiem jak się wysyła prywatne wiadomości tu:( a nie chcę nr tel podawać kobity na publicznym forum bo zaraz jakiś kretyn się znajdzie i będzie pisał głupoty do niej:( pomożecie jak to zrobić? też wysłałam prośbę o dołączenie do grupy na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donga ja tak wczoraj o Tobie chyba rozmyślałam, bo mi się aż śniłaś:P Znaczy pisałaś na forum, że znowu jesteś w ciąży hahaha ;) Zakładaj fejsa i szybciutko to nas dołącz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donga88
Lussii mam nadzieje ze nie spełni się twój sen w najbliższym czasie tak za dwa trzy lata chciała bym drugie teraz póki co mój mały Wiktorek wystarczy;)to poczekajcie na mnie nie zamykajcie grupy na fejsie jak tylko dostane kompa z powrotem zaraz założę bo przez telefon nie lubię takich rzeczy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka nowa
Słodzik , no co ty , ja tez nie wiem jak prywatnie wysyłać, a tu jeszcze fb mam założyć , oj zostawię to na weekend . Widzę ze na forach zrobiło sie trochę mniej was , poprzechodzilyscie na fb A jak juz będę miała konto jak was mam znaleźć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jesli któraś chce namiar na tą kobitkę od laktacji niech mi napisze maila na slodziutkamama@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka nowa
Doti , dzięki za linka dopiero otworzyłam konto na fb i jeszcze trochę nie ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anasiia
Ja juz z dzieciaczkiem , prosze o potwierdzenie mnie na fb. Monika k :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka83
Donga co z twoim kwiim kompem bo czekamy na fejsie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donga88
Najpóźniej do środy powinnam mieć fejsa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donga88
Już ma fejsa jakby co to Anna Domagała-Piotr to ja:) teraz muszę ogarnąć fejsa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×