Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozpaczona2

Samotność

Polecane posty

Mam 18lat, jestem od roku w związku z chłopakiem którym obdarzam wielkim uczucie, lecz mniej dostaje od niego w zamian. Nasz związek przeżył 2 jego zdrady z jego strony które mu wybaczyłam i jedną zdrade z mojej strony , którą on też mi wybaczył, od tego momentu układa sie dobrze w naszym związku, zdradziłam go z chłopakiem z którym miałam już wcześniej doczynienia i nadal coś do niego czuje, bo jak to mówi moja przyjaciółka jesteśmy dla siebie stworzeni. Nadal mam z nim kontakt , wszystko to ciągnie się od półtorej roku gdzie już rok jestem z innym chłopakiem, ale nie umiem zapomnieć o mojej starej przelotnej miłości gdzie nawet nie byliśmy ze sobą w związku.... Co robić.??? ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzierlatkazczlonkiem
pociesz się wieloma penisami trzymanymi przez Ciebie w Twych ustach. prawdziwa rozkosz. lekarstwo na nieodwzajemnioną miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój obecny związek jest bez sensu. Zdradzacie się nawzajem, wybaczacie, TY myślisz wciąż o kimś innym... co to ma być? Jakas farsa a nie związek. Zakończ go i poszukaj kogoś kogo naprawdę pokochasz. Chociaż Ty bądź uczciwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 lat i zdrady??? Kurwa niedlugo 14nastki będą zakładać takie tematy... to ile juz chujow dosiadlas? A ten twoj jelop ile panienek posuwal? dokad ten swiat zmierza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakończyłabym ten związek, ale nie umiem coś mnie przy nim trzyma, nie chce go też zakończyć z powodu bania sie samotności. Nikt nie napisał że było to zdrady łóżkowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małarudamaruda
o kant d**y taki związek, jesteście ze sobą tylko rok, a już jakieś zdrady, osoby trzecie w tym wszystkim. jak dla mnie to nie związek, jemu wisi i jeszcze on zdradza Ciebie a ty jego, łóżkowo nie łóżkowo nie ważne. w związku po latach nie powinno być zdrady jak się kocha, a u was już jest jej tyle w pierwszym roku. bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ty sie do nauki wez, a nie ci w glowie "związki",romanse i chuje w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie masz nic korzystnego do napisania w tym temacie, to lepiej w ogóle nie pisz , bo nie pomagasz mi tym. Nauką jestem zajęta i o to sie akurat martwić nie musze. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×