Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawiarenki kawiarenki

biznes od zeeera??? czy to mozliwe??

Polecane posty

Gość kawiarenki kawiarenki

mam biznes plan mam marzenia wielkie checi ale nie mam srodkow chce otworzyc kawiarnie mam dosc pracowania dla kogos chce spelniac wlasne marzenia jestem moloa osoba ktora dosc duzo przeszla w zyciu i chce w koncu aczac pracowac na wlasny rachunek moze ktos z was wie jak zdobyc sponsorow badz pomoc finansowa na otwarcie wlasnego biznesu nie jestem zarejestrowana w PUP o ile wiem w moim miescie trzeba byc zarejstrowana co najmniej 3 miesiace zeby starac sie o jakas pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe lecz bardzo trudne , kawiarenka to wydatki na sprzęt ,następnie koszty stałe w postaci czynszu i innych opłat a przez dłuższy czas możesz nie mieć klientów = prosta droga do bankructwa i długów. Zacznij od czegoś co nie wymaga inwestycji i kosztów stałych, czegoś co możesz robić we własnym domu.Ja kupuje hurtowo torebki i sprzedaje po znajomych. http://olx.pl/oferta/torby-torebki-paski-galanteria-hurt-najlepsze-ceny-CID619-ID3CfWB.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenki kawiarenki
no tak mozna i tak ale ja chce sie dowiedziec gdzie mozna szukac pomocy finansow wszystkiego co moze mi pomoc w spelnieniu marzenia przeciesz po ta sa marzenia zeby je spelniac a nie zastepowac czym kolwiek aby bylo bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc PUP ,inkubatory przedsiębiorczości lub ... bogaty partner ;) nie pakuj się w kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenki kawiarenki
inkubatory przedsiembiorczosci??nie slyszalam o tym.... myslicie ze rozkrecic interes bez grosza jest mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszym miejscu to zainwestował bym w słownik języka polskiego i podszkolił się z niego, bo to co czytam to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenki kawiarenki
zawsze znajdzie sie ktos madrzejszy kto pisze na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość co kupuje hurtowo torebki i sprzedaje po znajomych. Pewnie robisz to bez DG a tak się nie powinno bo nie płacisz podatków poza tym jak sprzedajesz tylko po znajomych to ile możesz tak sprzedać. Znajomi się w końcu wyczerpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby dostac dofinansowanie na otwrcie wlasnej dzialalnosci trzba miec zarejestrowana firme?? czy najpierw idziemy do pup a potem rejestrujemy firme ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze trzeba miec zarejestrowana firme aby starac sie o dofinansowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam kawałek ziemi na mojej rodzinnej wsi, właśnie zastanawiamy się z mężem, czy nie rozpocząć jakiejś działalności ekologicznej, np. posianie grochu albo ciecierzycy. Czytałam na stronie http://agencjanasienna.pl/, że można dostać na to dofinansowanie, orinetuje się ktoś w temacie czy nie bardzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skupować torebki z Allegro i sprzedawać znajomym, jeszcze bez działalności :D Też wielki pomysł na super biznes :) Gość mnie rozwalił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty głupi trollu z pewnoscia masz mnostwo pomyslow na biznes hahahah koń by sie usmial. Tepy troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A twoim "najlepszym" pomysłem mlm-owski geju, jest żebranie o kosmetyki w piramidzie finansowej FM :) Spadaj stąd naiwniaku-żebraku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pojde stad. i co mi zrobisz tepy trollu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mogę zrobić takiemu internetowemu hejterowi? Mogę cię co najwyżej wyśmiać. Na razie jesteś bezpieczny za szklaną szybą ale życie cię brutalnie zweryfikuje ty mlm-owski nierobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci dam plan,potrzebujesz 10zl 1-idziesz do sklepu 2-przymierzasz kominarke i upewniasz sie czy to twoj rozmiar 3-jesli pasuje-kupujesz 4-idziesz do banku i mowisz-to napad!!! 5-bierzesz pieniadze 6-twoj maz czeka w kradzionym aucie 7-jedziecie do lasu,porzucacie auto,palisz kominiarke 8-dzwonisz to mnie,mowisz ile kasy masz,odpalasz mi 20%,ja ci daje alibi nie musisz dziekowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie tez zweryfikuje glupi trollu. Sam sie przekonasz frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawiarenka to niestety nie mały koszt na początek. Oprócz lokalu trzeba go jakoś przystosować i wyposażyć - chyba, ze odkupujesz od kogoś ale to tez przecież kosztuje. Zerknij sobie zresztą na cennik podstawowych choćby rzeczy - np tutaj www.tanake.com.pl Widzisz- wszystko kosztuje - wiem bo mam podobny lokal - nie mają ani grosza kawiarni niestety nie otworzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszty zakładanej działalności możesz zmniejszyć korzystając z usługi wirtualnego biura i adresu, przy okazji, w przypadku http://ideaprestige.eu/pl/ dostajesz prestiżowy adres w centrum miasta i wsparcie przy formalnościach związanych z prowadzeniem firmy. Także warto rozważyć taką opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że to możliwe. Ale trzeba próbować starać się o dotacje, o jakieś dofinansowania. Ja zastanawiam się teraz nad straniem się o wsparcie w rozwijaniu mojej hurtowni z paszami dla zwierząt (http://www.domino.org.pl/). Moze się uda, trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze mozliwe. mysleliscie o tym, zeby hodowac chronione rosliny? wystarczy sprobowac zrzeszyc sie z http://agencjanasienna.pl/ i na pewno uda Wam sie zorganizowac dobry biznes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia89
Moim zdaniem jak najbardziej może się udać, dajmy jednak dać sobie pomóż np. przez firmę http://assay.pl/wsparcie-startupow , która ma wiele ciekawych rozwiązań, aby firma ruszyła pełną parą. Teraz biznes zwłaszcza w sieci nie jest łatwa, dużo ich powstaje, ale niektóre szybko upadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biznes od zera zakłada się o tyle dobrze, że można skorzystać z dofinansowania Urzędu Pracy i środków unijnych. Czasem coś dorzucają samorządy. Ja firmy nie mam, piszę teksty po francusku na zlecenie. Moje narzędzie pracy to laptop, obecnie poszukuję podobnego w parametrach jak ten https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo-ideapad-500s-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/3471/ Grać na nim nie mam zamiaru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×