Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przyjaźń?

Polecane posty

Gość gość
piatek piateczek piatunio cudnie gdyby nie to ze jutro sobotunia i do pracy trzeba isc. a dzis to baardzo dlugi dzien mnie czeka. wieczorem bede w lublinie.....to gdzie sie umawialismy?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z rana to zaszalalby przed praca co Modelinko?dzien wtedy przyjemniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaleństwa o 5 rano? Fajnie, nie powiem że nie ale dzień jest wtedy dłuższy:) Umawialiśmy się? Coś przegapiłam?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no taaak;). o piatej za rano ale tak szosta predko zmyslowo i do pracy roztrzesiona. dobra biore sie za robote bo koledzy juz sie gapia niemilo. to jak to bylo o 21 przy orkana?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
...międzypłciowa przyjaźń ? ....nie sądzę, wiekszość tych o których się słyszy, wieloletnich to często platoniczna miłość jednej ze stron. Owszem jest taka przyjaźń możliwa w sytuacji kiedy każda ze stron ma w sobie coś co drugiej nie pozwala widziec w niej partnera ... Wszyscy wspominacie o szczerości ...kiedy więc wcześniej czy później jedna ze stron się zakochuje a nie chce psuć ukladu przestaje być szczera w tym aspekcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się. W większości przypadków chemia jest nieunikniona. Częste spotkanie się, dzielenie się troskami i radościami robi swoje i sprawia, że ludzie szybko odczuwają bliskość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
...to z kombinowaniem rozumiem nie do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam kombinuje. oklepane to. wiem juz od wczoraj ze oryginalny musze byc:) .jeszcze cie zaskocze. wlasnie przyjacielskie troski i zale pocieszanie sprawily ze moja pani znaczy sie zona kiedys zdradzila mnie i ciezko to znosze do dzis ale coz jako ze mam nieco zryty beret to luzuje sie piszac z Modelinka:). motywujesz moja droga motywujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość To jak widać zawiłości damsko-męskie nie są Ci obce a temat znasz dogłębnie. I wyjaśniła się poniekąd Twoja motywacja szukania kogoś. Powiem tak-rozumiem Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
hahah dzięki ....ale ja nie zbałamuce bo daleko od Lublina i na kawe się nie umówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumie. czyli jedziemy na jednym wozie. no ale co tu przezywac takie jest zycie.kurde zamyslilem sie mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelline a ja słyszałem ,że od myślenia też czasem głowa boli :D Być może zależy to od myśli? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie_realny Jak się myśli nie o tym co potrzeba to może i zaboleć ale gdy myśli przyjemne to grozi im ulotność a z tego wynikają same plusy bo czasem lepiej nie myśleć i popłynąć na fali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie jedno i to samo? ;) I to i to na m...ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:) Trzeba sobie radzić w każdej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtrace swoje trzy grosze i znikam... powtorze za swoim ulubionym profesorem.. "kon ma duzy leb - niech mysli" :) moze nie myslcie zbyt wiele, zeby nie zamienic sie w konia ;) czasem warto zaufac intuicji i pojsc za pierwsza pojawiajaca sie w glowie mysla. wszystkie nastepne jedynie zaciemniaja widziany obraz... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×