Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przyjaźń?

Polecane posty

Gość baryka
tylko oby cię te moje kocie oczy nie zauroczyły :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to Ty utoniesz w moim spojrzeniu spod wachlarza długich rzęs;) I potwierdzi się fakt nie istnienia przyjaźni damsko - męskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wajolett
Przyjaźń damsko męska? nie ma takiej, zawsze jedna ze stron poczuje coś głębszego. No chyba, że ona jest lesbijką a on gejem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
nigdy nic nie wiadomo , zwłaszcza że ja słabym pływakiem jestem ...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś jest ukierunkowany na tą głębię to można ją znaleźć wszędzie, nawet tak gdzie jej nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
nie zawsze trzeba być ukierunkowany , czasem nie wiesz że już na głębi jesteś , mimo swej woli ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jest sytuacja po przekroczeniu cienkiej linii, która kończyła przyjaźń a zaczynała zauroczenie. Jest moment, w którym zdajemy sobie sprawę, że ta linia się zaciera ale świadomie lub podświadomie nie chcemy zatrzymać tego zacierania, bo jakby nie było gdzieś w głębi duszy pragniemy bliskości drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
bardzo mądrze napisałas ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
widzisz , ja mówię zawsze iż liczy się to co w głowie a nie na głowie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
bo i tylko tak można traktować :) ja już znikam , miłego popołudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
witam , madelin , pora wstawać śliczne dzionek się zapowiada ...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Kurcze, szkoda że nic nie wspomniałam o budzeniu ze śniadaniem;) A dzień faktycznie słoneczny w regionie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie_realny Przyznaję, apetyczna wizja ale nie proponował ani śniadania ani łóżka a nie wypada się narzucać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dośpiewać to ja sobie mogę wszystko a nawet więcej, my kobiety potrafimy nadinterpretować fakty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie o takiej kobiecie ? :) Kobieta jest jak wilczyca. Ma mieć swojego mężczyznę – Alfa. Kiedy wilczyca biegnie do swojego Alfa (on dobrze wie, czuje to całym sobą, że jest ważny, że jest jedyny, że jest wyjątkowy), Ona jest w niego zapatrzona, On czuje, że ona jest zachwycona nim, To jest jej Alfa, jej mężczyzna, ona go wybrała… Za chwilę, ona biegnie do lasu, i zapomina o nim… Ona biegnie do lasu… … do swoich przyjaciółek, Razem modlą się do księżyca, Razem czytają książki, Razem palą ogień w kominku, Parzą zioła, Kocha swoja kobiecość, jest gruba, i kocha swoja kobiecość, ma miesiączkę i kocha swoją krew miesiączkową. Ona jest zachwycająca, ona wielbi siebie, wielbi swoją przestrzeń, żyje całością swojego istnienia, Za chwilę znowu wraca do swego Alfa, znowu się łasi, Łasi się do niego… Jest miękka, ciepła, łasi się do niego… Ale za chwile znów wraca do lasu, do swojego życia. To nam pokazuje, że Alfa musi zatęsknić za swoja kobietą, wilczycą. Zatęsknić… On pragnie widzieć tą jej doskonałość, piękno i wolność, niezależność, chce widzieć, że jest szczęśliwa, radosna, spełniona, także bez niego… To sprawia, że wtedy mężczyzna za kobietą tęskni. Seksualność dana jest po to, by mogła żyć miłość, po to, by być kanałem, dzięki któremu mężczyzna może uzyskać życie wieczne, po to by miłość mogła tańczyć, by mogła być w ruchu, swobodnie przepływać, funkcjonować w fizyczności. Nie chodzi o grę: przyciąganie i odpychanie, jest to stworzone po to, by zrozumieć sens roli kobiety: Kobieta jest miękka, ale ma swoje życie, ma swój świat, swoją przestrzeń, swoje pasje… Kobieta nie powinna „wisieć” na mężczyźnie, bo to jest stary świat, który odchodzi… Kobieta nie manipuluje, a wielbi siebie, swoją przestrzeń, swoją kobiecość, i poprzez kobiecość siebie wyraża i realizuje… *za zgodą Elen Elijah Niosąca Wiatr, fragment wykładu „: CZAS ODZYSKAĆ SWOJE PIĘKNO, POZNAĆ PRAWDZIWĄ KOBIECOŚĆ” który odbył się 31 maja 2014r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuzalem Bardzo ładnie zobrazowana więź i zależności łączące kobietę i mężczyznę:) ale widzę w tym też pewien szkopuł, nie tak łatwo osiągnąć taką harmonię w związku by była pełnia szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie_realny Z tańczeniem trafiłeś w dziesiątkę, lubię wyginać się na parkiecie a z nadinterpretacją poczekam na dogodny moment;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oczywiście bo to trzeba umiec opanowywać swoje ego, jakieś zazdrości, umieć ufać i wierzyć że mimo wolnośc***artner / partnerka nie poleci na kogoś innego ....a to trudne :) więc wyginaj śmiało ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na podwyższeniu będzie lepiej wyeksponowane Twoje wyginające się ciało, a tak to zginiesz w tłumie i tyle będzie Cię widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)po co w ogole wychodzic za maz jezeli i tak sie to rozwodem skonczy a jak nie skonczy sie rozwodem to widac ze gorzej bedzie no kurcze ja nie rozumiem 555 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×