Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Arabski podryw

Polecane posty

Gość gość

Po długich namowach koleżanki abym poszła do szkoły uczyć się języka dałam się namówić i poszłam zapisać się na naukę języka angielskiego .W dzień kiedy poszłam się zapisać zobaczyłam przez szybę ,że jakiś kolega z jej klasy widocznie ją lubi i lubi z nia rozmawiać . Nie był brzydki ciemnoskóry i zaraz zwrócił na mnie uwagę i po nim tez nie było widać zniechęcenia wręcz przeciwnie gdy mnie zobaczył jakby się oczarował widząc mnie .Chodząc tak do szkoły polubiłam go też był taki miły sympatyczny pomagał mi kiedy czego nie wiedziałam itd. On znał się z nią dłużej pisał do niej i nieraz aż byłam zazdrosna ,że do niej pisze bo zaczął do mnie pisać też . Pewnego dnia nie poszliśmy do szkoły tylko do mnie do domu na kawę . On nie krył się z tym , że chce z moja kolezanką się przespać bo ona po rozwodzie ja mam męża . Gdy ona mu odmówiłam to on powiedział to chcę z wami dwiema .Rozebrał się i prowokował i doszło dotego że na iłę mnie chciał do góry zaciągnąć wkładając mi rękę w majtki przy czym go uderzyłam mocno w twarz i dał spokój .Kazałam mu wyjśc z domu .Sądziłam ,że da juz spokój twierdził ,że on wie i że pewnie moje zachowanie wynikło z tego że to przez to ja nie chciałam ponieważ moja kolezanka była jeszcze z nami . Przepraszał mówił ,że to wcale nie musi tak być kupywał mi kwiaty i robił niespodzianki .Prosił ,że to wcale tak nie musiało być że można się spotkać sam na sam i porozmawiać przy kawie ,że on wcale taki nie jet .Uwieżyłam chciał udowodnić mi, że jest inny .Pozwoliłam mu aby mi to udowodnił .Przyjechał i nie wpuciłabym go gdyby mnie przez firanę nie zauważył i zadzwonił przed tem pisał tez sms abym sie niczego nie obawiała itd. Był miły i było tez fajnie .Mówił ,że jak nie jetem gotowa to on nie bedzie nalegał i że nawet gdybyśmy spróbowali a mi się nie spodoba to nie musimy robić tego więcej .Spotkalismy się bardzo go polubiłam on wiedział ,że ja mam męża ale nadal nie ukrywał zainteresowania mną .Pewnego dnia przyjechał było tak fajnie ,że neistety ,ale mu uległam .Po wszystkim sądziłam ,że to był tylko raz jeden raz . Ale niestety ku mojemu zaskoczeniu on nie krył dalej zainteresowania moją osobą .Trwało to chyba z 1.5 roku .Mąż coraz bardziej mnie przestawał interesować liczył sie on tylko on .W między czaie poznał mnie ze swoja żoną . Przedstawił mnie jako swoją koleżankę ze szkoły .Mówił o swojej żonie ,że się przyjażnią mając rozwód bo mają dzieci .Nie wytrzymałam byłam egoistką gdy zauważyłam ,że on coraz mniej juz sie mna interesuje i spedza mniej czasu opowiedziałam o wszytkim jego zonie nie uwierzyła mi tylko jemu .Twierdziła ze maja cały czas ślub i ,ze to ja rzuciłam sie na jej męza wiedzac ,że ma zonę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje, abys zapisala sie do szkoly nauki jezyka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielski jest latwiejszy do opanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to ma do rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, ze autorka ledwie daje rade po polsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×