Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podcinanie włosów pod pachami

Zdarzały się którejś podcinać włosy pod pachami, zamiast je golić?

Polecane posty

Gość do gość dziś 17 24 dziś
ostra dziołcha z Ciebie musi być ;) ostra rock'n'rollowa laska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tu byś się mooocno pomylił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 17 24 dziś
niekoniecznie mówiłem o wyglądzie, ale raczej o temperamencie i charakterze ;) aż się Ciebie pewnie bym bał, ale wstyd się przyznać bo nie skończyłem robić prawka na auto, a co dopiero mówić o motorze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobiłeś mnie tym stereotypowym myśleniem :( naprawdę jesteś taki poszufladkowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 17 24 dziś
z tym prawkiem i autem napisałem trochę ironicznie, niespecjalnie się tego wstydzę, tak po prostu wyszło. a jeśli chodzi o cechy charakteru - jasne, że każdy jest inny, ale dziewczyna na motorze sprawia potencjalnie drapieżne wrażenie (co nijak może się mieć do prawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem przeraża mnie taki typowo polski sposób myślenia, gdybyśmy mieszkali w indiach nawet by ci do głowy nie przyszło dziwić się że jeżdzę motorem, prawko mam od 16 r życia i obecnie na wszystkie pojazdy oprócz autobusów ponieważ rozpoczynałam dorosłe życie jako kierowca i żeby uprzedzić kolejne pytanie - pół życia spędziłam z dziadkiem w kabinie tira, nie jestem drapieżna i byłoby miło gdybyś rozszerzył swój horyzont poza krajowy rynek empatii bo świat jest o wiele większy a już na pewno duuuużo bardziej ciekawy... na koniec uśmiech :) nie szczerzę zębów jak tygrysica ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 17 24 dziś
ja się wcale nie dziwię, to nie jest dla mnie jakiś kosmos, że dziewczyna jeździ motorem. :) po prostu jednak motor miło mi się w sumie kojarzy z rock'n'rollem. sam nie jeżdżę, ale lubię hard rock w motocyklowym klimacie i tako knajpy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 17 24 dziś
w kazdym razie oryginalna, niebanalna i pozytywna jestes. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, zamiast komplementów postaw skarbonke i wrzucaj drobne bo moja maszyna kosztuje mniej więcej 30tys (używana) i jeszcze troche mi brakuje, w nagrode zaprosze na plecaczek ;) aha i robisz obiad potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 17 24 dziś
albo wykwintna kolacje, do ktorej osobiscie wybiore jakis szlachetny napoj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 17 24 dziś
cześć, trochę mnie nie było. sporo pracowałem i miałem rożne inne zajęcia. udało się odłożyć na wymarzony motor? :) miewasz ostatnio okazje do depilowania nóg, czy procedura aktualnie zawieszona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 17 24 dziś
zaszyłaś się pod ziemią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak :) zawiesiłam i zaszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 17 24 dziś
zbieranie na wymarzony sprzet juz prawie dopiete na ostatni guzik? ;) nawet pierwsza rozbierana randka z nowym facetem nie jest wydarzeniem na miare depilacji? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 17 24 dziś
aha, domyslam sie, ze jednak slawetne 'tak' bylo odpowiedzia na moje pierwsze pytanie. jesli sie udalo uzbierac, to gratuluje i sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, coś tu jest nie po kolei na tym forum, albo juz za duzo postów mamy, w ogóle nie na to odpowiadam o co ty pytasz, ale to nie materiał dowodowy w śledztwie i może być bajzel... spróbuję po kolei - kasy jeszcze nie zebrałam, to jednak spore pieniądze i może się zdarzyć że maszynę którą mam na oku sprzątnie ktoś inny - depilacja zawieszona, nie chce mi się, nie mam motywacji, okazji itd... - nie umawiam się w pl na randki, pewnie troche trudno to zrozumieć, ale to z czym spotykam się w pracy zniechęca mnie, troche inny wymiar ma dla mnie znajomość z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadając na pytanie: nie zdarzało, jednak golę. Podgalam i przycinam w miejscach intymnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obs främling! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 17 24 dziś
chodzi Ci o taki bardziej partnerski, skandynawski wymiar relacji z facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 17 24 dziś
już wiem, że chodzi o Sverige :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to że tutaj trudno o jakieś fajne pozytywne relacje, jakiś cieżko przyswajalny zwyczaj że jak idę z kimś do klubu czy gdziekolwiek to są potem jakieś oczekiwania wobec mnie i to mnie zawsze zaskakuje, jakieś ciężkie rzeczy z tego wychodzą, to jest męczące, tworzenie problemów tam gdzie ich nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 17 24 dziś
nie wypowiem się, bo nie jestem typem kobieciarza i podrywacza, nie zapraszam dziewczyn hurtowo do klubu, umawiam się z kobietami rzadko i preferuję relację, które rozwijają się w sposób naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 17 24 dziś
a piszac o pracy mialas na mysli pacjentow, czy kolegow z branzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na myśli klientów, pracuje w grupie z przewagą kobiet, mamy jednego rodzynka, ale ten akurat to całkiem inna bajka, można z nim bez obawy na piwo iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 17 24 dziś
a klienci traktuja Cie jak raczej pracownika zawodu medycznego, czy zdarzaja sie rozne oblesne zboki, ktore doszukuja sie w jakby nie patrzec zdrowotnym i medycznym masazu erotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prywatny salon, oferta jest różnorodna od relaksu po rehabilitację, erotyczny również jest w określonych granicach, z tego wynikają prywatne propozycje, teoretycznie jest zakaz umawiania sie z klientami, ale tu chodzi wyłącznie o to renomę salonu, szefowej nie interesuje co robisz po godzinach pracy więc w sumie bywa to różnie. Jak wyjdzie że uprawia sie seks z klientami to koniec pracy, już kilka dziewczyn wyleciało, ale za spore pieniądze przeważnie jest dyskrecja. Moja specjalizacja to jeden z najdroższych masaży i nierzadko się zdarza, że mi klient odlatuje i potem oferuje złote góry za bliższą znajomość, wtedy przypominam że ja tylko pracuję, a poza pracą mam ustabilizowane życie osobiste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 17 24 dziś
czyżby obowiązywał jakiś określony strój? bo pisałaś, że za bardzo nie możesz się zapuścić jeśli chodzi o owłosienie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak jest to salon masażu i fizykoterapii, obowiązuje jednokolorowy strój medyczny i od tego nie ma odstępstw, ale pracujemy w dobrze dogrzanych pomieszczeniach, t-shirt, bokserka, czasem top + bawełniane spodnie lub prosta spódniczka + wygodne obuwie. Jeśli ktoś szuka bardziej barwnych atrakcji, to nie u nas i właśnie te dziewczyny, które umawiały sie z klientami na takie atrakcje z automatu wylatywały z pracy. Mamy oczywiście prywatne zlecenia w domu klienta, ale tak samo strój ma być do masażu a nie czegoś innego. Panuje zasada że pracujemy umiejętnościami a nie wyglądem. Usługi mamy dosyć drogie i klientów z wyższej półki, nikt nie oczekuje że masażystka będzie w koronkowej czerwonej bieliźnie, szpilkach i z tandetną błyskotką w pępku. Poza tym takie dziewczyny pojęcia nie mają o masażu, uczy się je podstaw relaksacyjnych, masowania fiuta i jeżdzenia komuś natłuszczonymi cyckami po plecach, sorry to nie masaż ;) Ja mogę mieć na sobie worek pokutny przewiązany sznurkiem, a klient i tak wychodzi jak nowo narodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 17 24 dziś
Nowy rok rozpoczął się pozytywnie? ;) Przepraszam, że tyle nie pisałem, ale trochę się u mnie działo. Czas leci szybko, do tego rzadko da się pracować równe 8 godzin, przeważnie zawsze wyjście z pracy się przeciąga. Zazdroszczę Ci pracy, w której najwyraźniej się spełniasz i która jest Twoją pasją - bo wnioskuję, że tak właśnie jest. Nie dziwię się, że klienci Cię muszą ubóstwiać, skoro robisz to z zaangażowaniem. ;) Jeśli masz bliskich w Szwecji, to nie boisz się czasem o nich po tym co się stało ostatnio we Francji? Mniejszość pochodząca krajów Bliskiego Wschodu nie należy w Twojej "drugiej ojczyźnie" do malutkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywnie?.... raczej z wiarą że tak będzie :) moja rodzina nie należy do panikarzy, wyjechali wiele lat temu, tam czują się u siebie i wątpię żeby coś ich zmieniło, a drogi powrotu czy wyjazdu nikt im nie odcina. W pracy rzeczywiście lubie to co robie, ale nie zawsze jest różowo, bywają wymagania pozbawione większego sensu, bywają też cienkie granice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×