Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bolał kręgosłup Myśłałam że mam coś z jelitami!

Polecane posty

Gość gość

Teraz to już nie wiem... Zmieniłam dietę -pomogło trochę Ale jak zaczęłam uprawiać sport a zwłaszcza wzmacniac lędźwiowy odcinek kręgosłupa, to już mnie jelita nie bolą nie kłują i jakby czuję się super rześko. Godzina pływania codziennie i 60km na rowerku co drugi dzień przez tydzień i znów czuję się zdrowa. Nigdy się nie dowiem (mam nadzieję co to było) Bolało jak diabli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde ja też mam takie samo podejrzenie. Boli mnie jelito już od roku. Byłam na usg i nic tam babka nie zobaczyła. Doradziła kolonoskopie ale ja nie poszłam. Tymczasem ostatnio mam wrażenie że to po prostu coś z biodrem i promieniuje na jelito. Dlaczego dlatego że te bóle mam zawsze rano kiedy musze wstać z łóżka po całej nocy leżenia poziomo (odkąd urodziłam dziecko to odcinek lędżwiowy mam zdezelowany i mnie boli kiedy leżę) i wieczorem po całodziennym dźwiganiu kiedy kręgosłup już jest zmęczony od stania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle,ze takich dolegliwości nie powinno sie bagatelizowac i warto to z lekarzem skonsultowac, on tez dobrze podpowie co bedzie dobrym sposobem na pozbycie sie bólu - najlpeszy przykad: kiedys bardzo tez bolały mnie plecy, pomyslalam, o za mało mam ruchu, pojeżdze na rowerze... ból nie ustał, poszłam do lekarza do http://www.med-expert.pl/ i dowiedzialam sie,ze rower to najgorsze do moze byc dla kręgosłupa! I o mały wlos nie zostalam inwalidka, bo problem z kręgoslupem okazal sie dosc poważny... i kto by pomyslał, skoro rower to sport, weic od razu myślimy że to równa się zdrowie... Jednak nie, dlatego warto do lekarza chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja babcia całe życie powtarzała, że od tego całego sportu to tylko ludzie kalekami się stają :D zabawne podejście starszej pani, ale coś w tym jest. babka nogą ni ręką nie ruszała całe życie, nie pracowała nigdy nigdzie (parę lat, jak dziadkowie mieli krowę i parę kur to przy tym pochodziła, wysiłek prawie żaden), przesiedziała i przeleżała 86 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×