Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mail do Pani Poseł Pawłowicz

Polecane posty

Gość gość

Szanowna Pani Poseł… Przeczytałem taką Pani wypowiedź: "Pani Piotrowska, często odwołująca się do katolickich korzeni, publikująca zdjęcia z poświęcenia lokalu PO, zawsze w Sejmie głosowała przeciwko stanowisku, nauczaniu i interesom Kościoła katolickiego" Chciałbym Pani przypomnieć, że poseł w Polskim Sejmie powinien a nawet wg mnie ma obowiązek głosowania zgodnie z interesami Polski i Polaków a nie zgodnie ze „ stanowiskiem, nauczaniu i interesom Kościoła katolickiego” Przypominam, bo chyba Pani była łaskawa o tym zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawka: Chciałbym Pani przypomnieć, że poseł w Polskim Sejmie, bez względu na wyznanie, powinien a nawet wg mnie ma obowiązek głosowania zgodnie z interesami Polski i Polaków a nie zgodnie ze „ stanowiskiem, nauczaniu i interesom Kościoła katolickiego”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedno i to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawłowicz to nawiedzona kobieta,jak słyszę jej brednie to mam wrażenie że żyję w państwie wyznaniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. w pierwszej werji nie ma. tegu: " bez względu na wyznanie," no i co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie odpowiadasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręce precz od Pani Profesor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardziej rozsmiesza "profesora " Środa :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem, jak "uczelnia" gdzie uczy "prof" Pawlowicz sie nie wstydzi trzymac kogos takiego. Czy ta maglarka powaznie ma z kims zajecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co cie tak smieszy u Srody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
17:01 wygląd? I wcale nie jestem gościem ,który wypowiadał się wcześniej .Za pawłowicz też nie przepadam,jestem anty po pis sld psl rpp. Prawdziwa opozycja w tym kraju to KNP i RUCH NARODOWY,nikt więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Środy smieszy mnie jej wygląd a wlasciwie zaniedbanie .Tluste nie uczesane włosy i te jej lewackie poglądy .Jak bym sluchal bolszewika z 1917 roku .Aż ciarki po plecach lecą gdy sie tych jej bzdur słucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×