Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Lubie oglądać teleturniej "Jeden z dziesięciu", teraz leci na tvp2

Polecane posty

Jak teleturniej, to tylko ten. A co do pytania to sie nie dziwie, nie kazdy akurat ta dziedzina zycia sie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co nas to obchodzi pozerko :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafciooooo
Bardzo dobrze Kasia ;) Ja też lubiłem to oglądać. Niby taki zwykły teleturniej, taki prosty, mało spontaniczny prowadzący a ciągle wielka popularność. A mieliśmy już Rosyjskie ruletki, awantury o kasę czy nawet milionerów ( choć ten akurat trzymał się nieźle ) i poupadało to jak muchy na zimę. Ja częśto gdy gracze się pzredstawiają to wybieram sobie 3 numerki które typuję na finał ;) Często choć jeden gra ;) Później w finale typuję zwycięzcę ;) Na pytania też próbuję odpowiadać ale łatwo nie jest :P Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja startowałem nawet. miasto na "eł" odpowiedziałem Ełk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ciekawe czy to zapamietasz. Ale moze i tak, musisz miec dobra pamiec, skoro uwazasz, ze to taka wiedza wyplywa tylko z ciekawosci swiata. Zamiast myslec, ze wszyscy sa z natury tacy jak ty i sie z nich smiac, zauwaz moze, ze w czyms jestes lepsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No, teraz to już prawie nic nie wiem, bo pytania stały sie nagle trudne " bo tępa dzida jesteś :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafciooooo
radian to miara kąta, coś takiego. Było to w szkole na geometrii na 100% :P Przynajmniej u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''ja startowałem nawet. miasto na "eł" odpowiedziałem Ełk'' Fantastyczne 🌻 Kasiu, pamietaj tez, ze rozni ludzie inaczej reaguja na nerwy, i u niektorych sie wlaczaja uspione zwykle uposledzenia :D Tez tak miewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafciooooo
No i już się schodzą zakompleksione ogórki. Przecież autorka niczym się nie chwali. Może to Ty zauważ, że chce Cię zarazić pasją do zdobywania wiedzy a nie chęcią wykazania się przed innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafciooooo
No i już wypłoszyliście mi a taka fajna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroci, nie boj sie, ona nie moze zyc bez tego forum (jak i cala reszta nas tu). Malo o Kasi wiesz, jej nie straszny forumowy hejting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafciooooo
I nie wróciła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafciooooo
I nie wróciła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafciooooo
Ja Ją jeszcze złapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam, jest nawet ambitny :D chociaż czasem lubię oglądąc Jaka to Melodia i Familiadę dla beki, wiem, jestem p******a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubietv
Ja nie lubię ale moja babcia uwielbia a że mieszka z nami i ostatnio spalił nam się telewizor to musiałem kupić pakiet na telewizja-online net!Babcia była przeszczęsliwa choć była na początku w szoku że jak to jeden z dziesięciu na laptopie!Ehh ta moja babcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×