Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Powiem wam szczerze, że ludzie którzy nigdy nie pili alkoholu pod chmurką

Polecane posty

nie budzą mojego zaufania. Mam tu na myśli picie alkoholu w miejscach takich jak park, ulica, ławka na osiedlu i podobnych. Tacy ludzie są nadmiernie porządni, skłonni do oburzania sie na sytuacje powszechne, nie wymagające oburzenia i reakcji,wreszcie to w większości konformiści, i ludzie, którzy(pomijam tych, którzy mają jakies fajne hobby, podróżują) niewiele w zyciu widzieli. Takie mam teraz przemyślenia po wypiciu dwóch piw "Ciechan Miodowe". Celowo wspominam tą porzadną i uznaną marke piwa, żebyście nie myślały, że taka szlachcianka, jak ja, raczy pić jakieś szczyny. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piję w domowym zaciszu. :) Tak się składa, że nikt nie chce pić pod chmurką, moi znajomi są porządniacy bardzo heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu musze sie z toba zgodzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to grupa aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia czy "konformizm" stal sie od jakiegos czasu twoim ulubionym slowem? Czesto uzywasz tego terminu, niemal w kazdym temacie jaki zakladasz jest slowo konformizm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta, niechlanie na ławce w parku znaczy, że się dużo nie widziało. Powiedziała ta co jak ciele robi tak jak wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasi się pomyliło, że picie pifa i bycie kinder metalem to jest niezależność. x No bo przecież "system" nie chce żebyś piła alkohol :D i nie chce żebyś bawiłą się w modę :D przecież to wszystko to twoja niezaleznosc :D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mie masz zaufania do kulturalnych ludzi? Twoj problem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×