Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćrop

mieszkanie z trojka dzieci w jednym pokoju przerabial juz to ktos???????????????

Polecane posty

Gość o ja cie nie mogę
Skąd macie mieszkanie i jakie zarobki? Jest szansa abyście starali sie o socjalne/komunalne z urzędu? Luksusowe nie dostali byście ale min.2 pokoje z trójką dzieci. A to zawsze lepiej jak jeden. A wiem bo mój brat ma trójkę dzieci i ma 3 pokoje z urzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie karmcie juz trolla, przeciez golym okiem widac ze to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściów wypuerdolic do obory haha ja tam daje 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrop
uwierz mi gosciu ze bardzo bym chciala aby to bylo prowo, ale w tym momencie mnie nie smiesza twoje zarty. co do pracy to oboje z mezem nie pracujemy tzn pracujemy na gospodarce nie mamy czasu na inna prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle czasu tam mieszkacie co za problem pomału cos do budować albo jak to wasze to na tyłach sie budować? Wiem kasa. Ale ja np mialam dom (1pokoj, kuchnia, łazienka gdzie kibla nie bylo). Z roku na rok szlismy na przód i mamy i łazienkę i pokój dla dzieci. A ja? Pracuje na kasie w sklepie dojezdzam km i jakoś idzie. Marudzeniem nic nie zdzialasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrop
jesli juz z ta obora by wypalilo to bylby pokoj dla blizniakow nie dla tesciow bo musimy ich miec kolo siebie w razie jakiejs choroby tesciu jest juz starszy i chory duzo lezy wiec potrzebuje opieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bank jesteś gdzieś z proszowickiego. Tylko tutaj tacy ludzie zacofani mieszkają, którym się nic nigdy w życiu nie da zrobić... A nie możecie tej stajni wyremontować na osobne lokum? Widziałam wiele chlewów tak poprzerabianych, z jednego teraz się nawet dom z poddaszem zrobił, ale to też po latach ludzie ciułali. Jednak tam facet nie był z tych okolic, dlatego "się dało" jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha teściów w chlewie zamknij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie możecie rzucić gospodarki i iść do normalnej pracy? :D kto normalny tkwi w goownie i nie robi nic, zeby poprawic swoją sytuacje? Za malo zarabiam to ide do innej pracy, proste. Poza tym ile wy macie tam tej roboty przy jednej krowie i pewnie kilku kurkach i ze 3 swiniach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrop
tescie nas namawiali wiele razy na dobodowke nawet mowili ze mozna sprzedac krowy i z obory przerobic bylyby tam dwa pokoje, ale jakos to zwlekalismy caly czas byyly wazniejsze wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jak to sobie wymyslilas, ze jedno z dzieci pojdzie z tesciami w pokoju mieszkac? Powalilo cie konkretnie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścsrosccc
Może namiot rozstaw na dworzu? Sa takie fajne z przegródkami to prawie jak 2 pokoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrop
wyobraz sobie ze jesr troiche roboty mamy jedna krowe, 8 swin, kury, kaczki, gesi, indyki i koni. zreszta nie chodzi o zwierzeta tylko o prace na polu ale czlowiek z miasta nie zrozumie jaka to ciezka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrop
A ile taki namiot kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no teraz jak jestes w ciazy z 3-cim cielakiem to juz zapomnij o dobodowkach i temu podobnych planach bo trzeci dziecior pochlonie spora czesc kasy podobnie jak i urocza dwojeczka. Masz ty glowe na karku kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozecie przerobic obore, wyremontowac strych, zrobic donodowke. Trzeba ruszyc glowa, a nie tylko dupa. Skoro tescie chca zebyscie z nimi siedzieli to niech siedza cicho i sie ciesza ze chcecie cos zrobic. Mozecie czesc pola sprzedac i remont zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrop
tak po prostu myslelismy ze jak do tego czasu nam sie nie uda nic dobudowac czy tam przerobic pokoju jakiegos to jeden chlopak pojdzie do tesciow jesli nie bedzie juz chcial z bratem spac w jendym lozku i tyle... to bylo takie wyjscie mozna powiedziec awaryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrop
Mozna światło do namiotu dać? I kogo? Teściów czy blizniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrop
niestety tesc sie nie zgodzi na to zeby sprzedac nawet kawalek ziemi bo on tez ja dostal od swojego ojca i chce zeby jego wnuki jeszcze ta ziemie obrabialy bo jest w rodzinie od dawna, nie da sie mu przegadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak to w końcu są to dobudówką? :D Najpierw napisałaś, że myśleliście o dobudówce ale nie wiesz czy teście się na to zgodzą, a teraz piszesz że teść sam Cię namawiał na dobudowanie pokoi ale Ty miałaś inne wydatki? :D :D :D WPADKA! OGŁASZAM KONIEC TEJ MARNEJ PROWOKACJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za problem do budować cos? Masz teściów szybko do pracy wrócisz. A jak nie to dom z obory zrob tesciom pseudo altanke. Da rade światło w namiocie ale co z deszczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrop
napisalam ze tescie nas namawiali na przerobienie jakiegos pomieszczenia na pokoje a nie na dobodowcke widocnzie zle zrozumialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrop
Bo po pijanemu namawial a po trzezwemu to cicho siedzi. A jak z tym namiotem? Zna ktos ceny? Chyba ze dam d**y i ziemie sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie tez myslimy z mezem o dobudowce no ale nie wiadomo czy tescie sie na to zgodza no i w sumie nie bardzo jest gdzie dobudowywac ewentualnie jeden pokoj mozna zmiescic bo dslej juz jest stodola xxx tescie nas namawiali wiele razy na dobodowke nawet mowili ze mozna sprzedac krowy i z obory przerobic bylyby tam dwa pokoje, ale jakos to zwlekalismy caly czas byyly wazniejsze wydatki FAIL :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrop
i tak czy siak bedziemy mueisli przeprowadzic powazna rozmowe z tesciami trzeba im pwoeidziec ze beda dziadkami wiec nie uniekniemy rozmowyh na temat jak to rozwiazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrop
Obora ma dziurę w dachu namiot lepszu chyba. I chyba teraz tez blizniaki to 4 dzieci prawie jak kury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedać krowy? :D mówilaś ze macie tylko jedna krowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrop
no to widocznie ja to zle ujelam tak jak napisalam chodizlo mi o to ze tescie namawiali nas na "dobodowkae" czyli przerobienie obory na dwa pokoje do mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrop
Ide sie ******* z radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×