Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Swingowanie (zamiana partnerów)Co sądzicie ?

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich bardzo serdecznie chciałabym się dowiedzieć jakie macie zdanie na temat swingowana. Głównie proszę o wypowiedzi ludzi którzy są w dłuższych związkach najlepiej po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walnij sie w glupi łeb zboku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka36
Po kilku latach w stałym związku to norma, bez tego nie da się normalnie funkcjonować. Niesamowicie podnieca mnie jak słyszę jak mój partner posuwa koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie interesuje cie ten temat to wyjdź a nie wyzywasz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
regulanie spotykacie sie z inna para kasienka ? iel jestescie lat w zwiazku ? nie wpłyneło to na wasze relacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka36
Spotykamy się z przyjaciółmi, jesteśmy 10 lat po ślubie, ta para to nasi przyjaciele. Znamy się od dawna. Wspólny seks uprawiam od jakichś trzech lat. Najpierw było bez wymiany partnerów, kochaliśmy się w jednym pomieszczeniu ja ze swoim, koleżanka ze swoim. Potem jakoś tak poszło samo, że zaczęliśmy się wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądzisz ze wzmocniło to wasz zwiazek czy raczej trochę sie pogorszyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka36
Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, jest świetna zabawa, lubię seks. Nie robimy tego po to by "cementować" związek, robimy to bo tak jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście uważam ze cos takiego jest lepsze niż zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka36
Mylisz pojęcia, to nie ma nic wspólnego ze zdradą. To forma współżycia. Widzę że mąż ma z tego ogromną przyjemność, przecież o to chodzi żeby dać sobie rozkosz. Widzę tę dzicz w jego oczach, gdy patry na mnie jak kolega mnie posuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasienka ja wiem o co chodzi :) kazdy człowiek potrzebuje po dlugich latach zwiazku czegos innego, czegos co znow przyniesie dreszczyk emocji tylko roznica polega na tym ze jedna para bedzie się zdradzać a inni wybiorą taka formę jak wy i ja to jakk najbardziej popieram. A jak czuliscie się po pierszym razie spedzonym z inna parą ?:) Wpłynęło to jakos na wasze zycie seksualne ? np ze macie mniejszczą ochotę uprawiac seks tylko we dwoje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka36
Tak, bardziej nas kręci seks w czwórkę. Jak się czuliśmy, trochę dziwnie. To było spontaniczne i początkowo beż wymiany partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak bys miała napisac za i przeciw to co bys napisała ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka36
Widzę że masz jakiś dziwny dylemat, jeśli tak jest to nie rób tego, nie jesteś gotowa na czworokąt. Daj sobie z tym spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy jestem gotowa czy nie.... wyjdzie z czasem. Po prostu chciałabym dowiedziec się jakie są relacje w związku innych ludzi po takiej zabawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka36
Różne, niektórzy nigdy nie będą na to gotowi, wówczas kończy się to tragicznie. Rozstania, rozwody i takie tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka36
No i podstawa, nie bzykajcie się z byle kim. Musi to być parka którą darzycie zaufaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za wypowiedz kasienka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atanazy_k
miłość, zaufanie? co za pierdy, a samochodami też się wymieniacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierniczę ale zboki. To chore. Jak można bzykać się z obcym facetem i mówić ze to nie zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrada to jest jak się oszukuje druga osobę i jak sie uprawia seks z innymi w tajemnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychole, chłopu chce się roochać inną babe, a jego żona nie ma nic przeciwko temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chyba nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Wiesz co to jest w ogole swing ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umarłabym z żalu, zazdrości i upokorzenia, zabiłabym się po czymś takim serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swing sring, roochanie po za małżeństwem = zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swingowac mozna wtedy kiedy dwie osoby maja do siebie pełne zaufanie i CHCĄ urozmaicić swoje życie seksualne. jesli ktos sobie nie ufa to sie zdradza i wychodzi to w kazym zwiazku wczesniej czy poźniej taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co to jest zdrada ? Zdrada to uczucie, które przysparza bólu i cierpienia, Zdrada to świadome i intencjonalne naruszenie zaufania danego przez partnera. A jesli jedna i druga osoba wyraża na to zgodę to nie można nazwac tego zdradą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrada to złamanie umowy pomiedzy dwojgiem ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem 3 razy uprawialiśmy seks z inną parą. Nie była to decyzja z dnia na dzień. Rok czasu rozmawialiśmy na te tematy. Na początku nie myśleliśmy o tym, aby realizować te fantazje. Ale po pewnym czasie tak zaczęło nas to kręcić, że postanowiliśmy je zrealizować. I tak minęły kolejne miesiące w poszukiwaniu odpowiedniej pary. Zależało nam na tym, aby to było małżeństwo z dziećmi. Żeby byli zdrowi no i oczywiście atrakcyjni. Ale ważne było dla nas również to, żeby byli wyluzowani i żebyśmy mieli o czym z nimi pogadać. No i znaleźliśmy taką parę. Spotkanie miało wyglądać tak, że robimy wszystko bez wymiany partnerów i tak, żeby wszystkim było dobrze. Tak podnieciliśmy się to zabawą, że nie wiadomo kiedy poszliśmy na całość włącznie z wymiana. Było cudownie. Wszyscy wspominamy to miło. Potem spotkaliśmy się z nimi jeszcze 2 razy. Jest super. Nie wiadomo kiedy, ale zaprzyjaźniliśmy się z nimi i spotykamy się również bez seksu (wcześniej chcieliśmy raz się spotkać i nie utrzymywać kontaktu). W taki oto sposób poznaliśmy super parkę z którą można poimprezować, pośmiać się, a gdy mamy ochotę to coś więcej. Po każdym spotkaniu dzwonimy do siebie bądź piszemy, żeby upewnić się czy wszystkim było dobrze i nikogo nie uraziliśmy. A czy wpłynęło to na związek mój i mojego męża, na nasze małżeństwo? TAK. Oboje uważamy, że pozytywnie. Myślę, że lepsze takie odświeżenie pożycia i wzniecanie żaru niż zdrady na boku, tak jak to robi większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno to być gdy wszyscy tego pragną.My mieliśmy tylko,że mąż ma większego od kochanka i ja tylko w pozycji na leżonco wchodzi do końca kochane i mam dość mocne szczytowanie przy widowni mąż i kochanka.Gdy mąż wchod******ochankę to jeczy w niebogłosy bo ledwo się mieści wcipce jest drobna i niska.Jej mąż strasznie przeżywa jej rżniecie przez mojego męża.Zaczynaliśmy kilka lat temu raz w miesiącu.Nawet mieliśmy niekiedy gdy w ciągu nocy wchodzili we mnie mąż w cipkę a kochanek w dupcie bo ma mniejszego.Kochanka raz tylko chciała meża członka w dupcie a swego męża w cipkę.Był to raz bo ledwo wytrzymała ten seks.Gdy były następne razy w dwie dziurki zawsze mój mąż wchodził w cipkę kochance a jej mąż w dupcię.Jest wspaniale,bo trójkat to mąż by był poszkodowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×