Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Kretynko wyzywająca mnie od gimbazy, wracaj do tematu o śmierci

Polecane posty

Gość apap z kodeina
przezywasz te gimbaze jak mrowka okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu po kiego Ci temat o śmierci? przecież powinno być Tobiew wiadomo , że szataniści nie umierają. a metale jedynie rdzewieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ona zignorowała wszystkie posty w tym temacie, i nagle napisała coś, co zostało już obalone i przedanalizowane przeze mnie w pierwszym poście w temacie(kwestia ateizmu i strachu przed smiercia), i uznała swoje bezsensowne wypociny za argument kompromitujący mnie, i nazwała gimbazą, a gdy wykazałam jej co właśnie zrobiła, to zamiast przyznać sie do błędy ucieka. Nic nie wniosła merytorycznie do tematu tylko zdenerwowała mnie jak irytująca mucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap z kodeina
denerwowanie ciebie jest prawnie zakazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNAWCA EKSPERT
Nie ma to jak brać gadanie na internetach na serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a cipulkę masz łysą jak metalówy czy krzaczastą jak gimbazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyskusja toczyła sie "na powaznie", więc? Nie czytanie wczesniejszych argumentów i wpieprzanie sie z swoim obalonym wcześniej bełkotem między wódke i zakąske, jest irytujące, bo obniża poziom dyskusji. Tak samo jak nazywanie inteligentniejszej od siebie osoby gimbazą, ze wzgledu na niezrozumienie argumentów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNAWCA EKSPERT
nom ja też traktowałem dyskusje na poważnie... na tyle poważnie na ile można traktować dyskusje wielce filozoficzne na internetach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a masz penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap z kodeina
inteligencja... moj fetysz :P gimbusiaro ;-) madrosc i inteligencja to nie sa pojecia tozsame, chodz przyznaje znam jednostki posiadajace jedno i drugie w duzych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap z kodeina
Np. ZNAWCA EKSPERT, jedyny na całym forum który dobrze gada. To jest przykład inteligencji + mądrości uczcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNAWCA EKSPERT
W końcu pragnę poznać Twą głębię pomiędzy nogami Twymi Kasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiasatanistka1994
ojeeeeej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap z kodeina
jakze piekne ... nie zawodzicie drodzy fanatycy glebi :D bylebysie sie nie utopili :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nom ja też traktowałem dyskusje na poważnie... na tyle poważnie na ile można traktować dyskusje wielce filozoficzne na internetach" Ja to traktuje powaznie, jako miejsce gdzie uzewnętrzniam swoje prawdziwe poglądy.A ty co, chyba nie powiesz, że pisałes jakieś tam bzdurki? Pisałes w taki natchniony sposób, myślałam że na powaznie piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no u Kasi metalówy to chyba się by było można utopić. po tylu koncertach i tym co się na nich ..... działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNAWCA EKSPERT
Bo pisałem na poważnie. Ale też mam duży dystans do tego wszystkiego. A traktowanie na poważnie to nie jest pierwszy krok do mądrości. :D Wręcz przeciwnie... Trzeba wiele poczucia humoru żeby mieć jakieś trafne wnioski na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNAWCA EKSPERT
Kasiu unikasz seksualnych tematów? dlaczego? czyżbyś była Kasia z .... penisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNAWCA EKSPERT, i elementem tego dystansu i mądrości jest pisanie mi o penisach i cpulkach krzaczastych nie wiem w jakim celu? Co chcesz tym osiagnąć? Bo nawet sie nie uśmiechnełam, ani oburzyłam tylko zażenowałam twoim "poczuciem humoru". To są żarty gimbusów, u ludzi dojżałych funkcjonuj***ardziej ambitne poczucie humoru, nawet na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNAWCA EKSPERT
Tyle lat na kafe i nie wiesz jeszcze, że ludzie się podszywają pod nicki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×