Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sebaDPD

Polecam DPD Rybnik!

Polecane posty

Gość sebaDPD

Polecam DPD, wystarczy sprawdzić tą paczkę: 0000028650274W. Paczka idzie już 4 dni robocze! Dzwonię do DPD, Pan wysłuchał, podzwonił i się okazało, że przenoszą siedzibę z Rybnika do Katowic chyba i są opóźnienia... Zero informacji na stronie DPD o opóźnieniach z tego powodu, a najlepsze na koniec. Po rozmowie, w trackingu wskoczyła taka informacja: Umówiony późniejszy termin doręczenia Data: 2014-09-23 !!! Z kim to niby umówili się na późniejszy termin? Bo chyba nie ze mną, a na dowód jest przecież rozmowa telefoniczna z konsultantem, która jest nagrywana przez samo DPD. Wpisują tam co chcą i kiedy chcą, bo długi czas nie było żadnej informacji, paczka nie istniała. Kawał wałkarzy, sprawę nagłośnię jak tylko mogę. Jutro napiszę do lokalnych mediów, a później to już poleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebaDPD
Dziś już jest status: Umówiony późniejszy termin doręczenia Data: 2014-09-24 I również nie wiem z kim go umawiali, chyba między sobą w firmie, bo mój telefon milczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie ostatnio zamawiałam i zawsze przywozili z Rybnika,ale w sms napisane katowice .Zdziwilam sie czemu teraz juz wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to polecasz czy nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×