Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćautorka

Ciaza pomimo negatywnego wyniku testu. Czy ktos sie z tym spotkal ?

Polecane posty

Gość gośćautorka

Okres zawsze punktualny jak w zegarku spoznia mi sie juz 5 dni robilam pare testow ( ostatni wczoraj ) wszystkie negatywne. Zaczekismy z mezem starania wiec jest szansa na ciaze tylko dlaczego testy negatywne ??? Czy ktoras z was dziewczyny miala taka sytuacje ze pomimo negatywnego testu byla w ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze tez dodac ze nam objawy takie jak : bol głowy , nudnosci , bol jak na okres oraz odrzuca mnie od papierosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
Wczesniejszy wopis o objawach to ja. Czy jest mozliwe ze beta jest nie wystarczajaco wysoka aby test to wykryl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu co druga ma taką ciążę urojoną co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz ... ja osobiscie spotkalam sie z zupelnie odwrotna sytuacja tj. Okresu brak , test pozytywny a ciazy brak. Ale to tak na marginesie. Propobuje wykonac test z krwi beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna mojego kolegi i on mieli tak, że test był pozytywny a ciąży nie było, więc różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
Ja akurat wielkiego parcia na ciaze nie mialam dopiero rozpoczelismy starania wiec podchodzilam do tego na luzie co bedzie to bedzie . Jedno dziecko juz mam wiec to na pewno nie jest ciaza urojona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos jeszcze sie wypowie ? Zaczelam sie martwic tym brakiem okresu przy negatywnym tescie i juz bym chciala wiedziec czego sie spidziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
Wpis wyrzej to tez ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadze aby byla to ciaza zwazywszy negatywne testy ciazowe. Z drugiej strony skoro jestes juz matka to z pewnoscia najlepiej znasz swoj organizm:) i sama mozesz miec intuicje. Ja zrobilabym test z krwi, o ktorym wczesniej byl wpis . Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to nie jest tak ze test jest pozytywny a ciazy nie ma.Pozytywny test wskazuje na obecnosc HcG ktore zaczyna byc wytwarzane po zagniezdzeniu,niestety z roznych powodow zarodek zostal usuniety przez organizm,moze warunki w macicy byly nieodpowiednie,moze zarodek byl wadliwy.Czesto tak sie dzieje we wczesnej ciazy.Po drugie jesli test jest negatywny a okresu wciaz nie ma zawsze jest prawdopodobienstwo ciazy.Czasem testy pozytywne sa dopiero dwa tygodnie po spozniajacym sie okresie.Najlepiej zbadac krew lub uzbroic sie w cierpliwosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
Test z krwi planuje zrobic w przyszlym tyg jesli okres sie nie pojawi. W 1 ciazy mialam te same bole brzucha jak na okres. Nie mialam mdlosci ani nic podobnego ale test wykryl ciaze 3 dni po terminie miesiaczki. Z drogiej strony nigdy okres mi sie nie spiznial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
Tak wiem ze musze byc cierpliwa ale wlasnie z tym chyba mam najwiekszy problem :) juz bym chciala wiedziec co sie dzieje. Od stosunku minelo kolo 18-20 dni wiec czy to za wczesnie aby test wykryl ciaze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego meza kuzyna zona wlasnie miala testy ujemne. Ale te z noczu. Z krwi nie robila. Starali sie,byla po jednym poronieniu ale nie bzikowala i nie latala na badania z krwi. Jak jej sie okres spoznial to zrobila ze 2 testy w prwnych odstepach czasu i jak byly neg.a okrezu ani widu ani slychu to poszla do lekarza i okazalo sie ze w ciazy jest:) doslownie na dniach bedzie rodzic. Termin ma na dzis:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×