Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie kosmetyki kupowałyście czy kupujecie dla noworodka

Polecane posty

Gość gość

chodzi mi konkretnie o rodzaj i firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Johnson's baby albo nivea i bambino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oilatum do kąpieli, Linomag do tyłka, Parafina ciekła zamiast jakiejkolwiek oliwki, mustela do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nivea - szampon i płyn do działa w jednym. Oliatum - w pierwszych miesiącach życia nakrętkę do kąieli, nie używałam oprócz tego innych kosmetyków, kremów czy oliwek. Krem bambino do pupy i do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płyn do ciała :D nie - działa oczywiście :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kąpieli oilatum, do tylka bephanthen, do twarzy mustela. Nic więcej nie uzywam bo nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mycia Johnson Na dobranoc, Aksamitne mleczko nawilżające do ciała Nivea i krem do twarzy tej samej serii. Do pupy linomag. Ewentualne krem z filtrem 50 z Pharmaceris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze są eko kosmetyki, bez tych różnych świństw. a to co dostępne powszechnie, to Hipp kosmetyki i Babydream z Rossmanna, Linomag zielony do pupy, bo bez cynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram poprzefniczke. My do mycia ciala i wlosow uzywamy zelu hippa. Do natluszczania jak byla noworodkie. zamiast oliwki kilka kropli oleju migdalowego. Chemie typu nivea czy johnson sobie daruj. Emolium i inne emolienty typu oilatum czy cos to tylko przy stwierdzonhm atopowym zapaleniu skory, bo zaburza normalne funkcjonowanie skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipp lub babydream, reszta to syf, zwłaszcza johnson i nivea,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje pat&rub. To sa kosmetyki ekologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Kreska__
Jestem w ciąży, dla dziecka zamierzam kupić szare mydło - nie wiem, czy biały jeleń, czy marsylskie, poprzeglądam składy i wybiorę takie, gdzie nie ma żadnych dodatków - po prostu mydło. Oliwę z oliwek i mąkę ziemniaczaną jako zasypka. Koniec. Cała reszta jest zbędna i wiem co mówię, jestem farmaceutką i aż się włos na głowie jeży ile osób przychodzi po cuda na kiju dla tych biednych dzieci, a potem wracają bo dziecko wygląda jak muchomor po tych pachnących syfach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używam do płynu do kąpieli hippa oraz z tej firmy żelu do mycia ciała i włosów, do pupy naprzemiennie z firmy linomag - krem i zasypka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39tydzienciazy
Wszystko z Nivea Baby Oliwka mydełko krem do pupy krem na każdą pogodę chusteczki nawilżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do smarowania organiczny olej kokosowy, sprawdza sie super do wszystkiego, na ciemieniuche tez i do tylka. Syn ma 6 mies. I odparzyl sie raz przy biegunce i stosowalam alantan krem ktory tez mozesz uzywac do smarowania brodawek przy karmieniu bardzo polecam. Do mycia mamy zel babydream .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babydream z rossmana ma najlepszy skład, wejdz na stronę ww.srokao.pl dziewczyna jest chemiczką i analizuje składy kosmetykó dla dzieci, chusteczek etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefta
Ja dla swojej małej córeczki kupuję przede wszystkim zasypkę Johnson's Baby taka jak ta: http://www.johnsonsbaby.com.pl/johnsons-baby-puder Poza tym próbowałam używac chusteczek nawilżanych, ale o wiele bardziej sprawdza się po prostu ciepła woda na waciku. Ponadto mam też balsam dla niej po kąpieli albo oliwkę i krem do pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×