Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podoba wam się imię Amelia? nie rozumiem fenomenu

Polecane posty

Gość gość
Samo imię jest ok ale tyle jest ameli .... ze słychać się już nie da . I choćby nie wiem co roba to imie jest oklepane .i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie brzmi jak ameba anemik dziecko wątłe blade niedożywione z sinymi oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się nie podoba i kojarzy z małym anemikiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi się, kojarzy mi się z jakimś chorowitym dzieckiem. Jeszcze ostatnio pewna patologiczna rodzina nazwała tak dziecko i ten fakt jeszcze bardziej wpłynął na moje złe zdanie o tym imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno z moich ulubionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i masz cudowne dziecko ale słownictwo dyskawlifikuje cię jako matke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyzej-tylko ty wiesz,do kogo piszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poprzedniej stronie jakas matka co miala cudowna Amelia wyzywala inne od suk :) - do niej te słowa kieruję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudowną Amelię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matki broniace swoich dzieci potrafia byc ostre ;) A czasami gorsze sa te atakujace i popisujace pseudo-wiedza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Amelci
urodzilam 7 mcy temu.. zastanawialismy sie miedzy Natalką a Amelką i wkoncu została Amelka. Dopiero teraz przeczytalam co oznacza Amelia..chociaż znaczenie w medycynie to zupelnie co innego niz znaczenie imienia. Teraz teche zaluje ze nazwalam tak moją córcie bo do malej dziewczynki jest bardzo duzo zdrobnien.. ja mówie do mojej Amelka,Amelcia,Amelusia,Amisia...i kazde mi sie zdobnienie podoba...ale jak bedzie starsza to juz sobie tego nie wyobrazam-Amelia mi sie juz tak nie podoba..jak myslicie dobrze zrobila wybieracjac to imie czy jednak Natalka byloby ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat ani Amelia ani Natalia nie jest w moim guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem jak można pisać, ze jakieś imie jest brzydkie. Autorce jak i wielu innym osobom nie podoba się Amelia, a innym osobom nie podoba się np. imię autorki czy jej dziecka. I w ogóle nie wiem jak można kojarzyć imie z chorobą, robią to tylko ludzie ograniczeni, mający jakieś kompleksy ( ale jakie ). Tak samo można dać na imie córce Amelia jak Zofia, Hanna, Gabrysia, Julka, Weronika itd. W szkole mojej córki są 2 Amelki, jedna z nich to moja córka. W jej klasie jest ona tylko jedna, za to Bartków jest 4 w jednej klasie. W mojej klasie było za to 4 Anki, 4 Moniki i co z tego? Nic, imiona jak imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka Hanna a w przedszku u córki sa chyba ze trzy Izabele. Żadnej (o dziwo) Amelii, Julii czy Leny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludziom sie podoba to co jest modne. teraz dziewczynkom ludzie daja amelia ew zosia a chłopcom jan. jak by było modne sprężynosława a dla chłopców huujjjogrom to tak by dawali. ludzie małpuja nie maja własnego gustu. tacy już są. moj rocznik i roczniki zblizone to 90% chłopaków to tomki np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Wg Was popularne a wsród mojego otoczenia nie ma ani jednej Amelki. Jak syn chodził do przedszkola nie było i teraz w zerówce nie ma, wsród znajomych nie ma, a przepraszam wsród ludzi z naszej okolicy jest jedna Amelka, tylko jedna. U nas królują tylko Leny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Amelci
ja nie wybieralam imienia bo jest teraz popularne... poprostu podobalo mi sie. ale teraz jak tam patrze na to imie to mi sie juz tak nie podoba. Natalia jest ladniejsze ale teraz to juz za pozno zeby o sie tym głowic.. Jak myslicie jak mowic do nastolatki?bo Amelia to chyba za powaznie no nie?? moze macie jakies pomysly ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amelia wcale nie brzmi bardzo poważnie. To jest pelna wersja imienia i brzmi normalnie. Mi sie to imię bardzo podobalo do czasu az nie przeczytalam ze to takze nazwa choroby. Po tym jakos nie mogę się przekonać do tego imienia. Brzmi ładnie ale dziecka bym tak nie nazwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię jest okej jak dziecko jest małe,bo się mówi Amelka,Amelia,Amelcia..natomiast jak będzie miała z 16 lat na przykład to w szkole będą się z niej smiać, bo dla mnie to jest dziwne np.dziewczyna w moim wieku (mam23l) miała by się tak nazywać. Nie wiem,ale dla mnie to nie jest dobre imię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podoba mi się. większośc imion w innym języku oznacza fajne rzeczy/dostojne/miłe, a amelia wzięło się od łacinskiego odpowienika konczyn. i nie wazne jak bardzobyście, drogie mamusie amelek to sobie tłumaczyly, łacina to język filozofów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Amelci
no wiem i mysle dokladnie tak jak wy!! ale teraz to juz niestety za pozno ;/ musze sie z tym pogodzic i jestem zla ze tak nazwalam swoja coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne, dźwięczne, delikatne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy wybieraliśmy imię dla naszej córki nie mieliśmy pojęcia, że jest popularne. Imię jest ładne, melodyjne. I tylko ograniczeni ludzie wyśmiewają się z imion (i nazwisk), mają jakieś głupie skojarzenia. Każdemu imieniu dodatkowy charakter nadaje też osobowość jego posiadacza, imię zawsze "zrasta się" z osobą, która je nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrazaj kogoś dlatego bo nie podoba mu sie znaczenie danego imienia. Jestem osobą wykształconą i na pewno nie ograniczoną umysłowo :-) a znaczenie tego imienia jest dla mnie nie do przyjęcia mimo że imię samo w sobie mi sie podoba. Ja szukalam imienia dla swojego dziecka sprawdzalam co ono oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imie wcale nie jest brzydkie,takie delikatne,a co powiecie o imieniu Lidia? Mam zamiar tak coreczke nazwac Ladfnie mozna zdrabniac i chyba malo spotykane to imie jest,przynajmniej w moim otoczeniu nie ma zadnej Lidki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Amelci
moja kolezanka tak nazwała córeczke Lidia.. Lidusia ja nazywaja. imie ładne chociaz osobiscie bym tak swojej corki nie nazwala. ja nazwalam jak juz wczesniej mowilam Amelka choc ciagle sie glowie jak mozna to imie przekrztalcic do nastolatki... dla malej dziewczynki to super imie tylko ciagle mysle jak to bedzie jak pojdzie do szkoly -jak beda na nia mowic-Amelia? strasznie powaznie to imie brzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×