Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podoba wam się imię Amelia? nie rozumiem fenomenu

Polecane posty

Gość gość
Będą pewnie mówić Amela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie brzmi poważanie. Powaznie to brzmi np Antonina czy Franciszek ale nie Amelia. Amelia brzmi normalnie, neutralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Amelci
no tez tak o tym myslalam .. bo innej opcji raczej nie ma :) Amela lub Amelia. a Wam podoba się to imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A a dałam córce na imię Aurelia. I czasem przekręcają i mówią do niej Amelia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Amelci
mialam kiedys taka kolezanke Aurelie..bardzo rzadkie imie ale ładne.. A Amelek jest teraz bardzo duzo..az sie boje ile ich bedzie w przedszkolu a pozniej w szkole. Julie , Zuzie, Maje, Lenki i wlasnie Amelki teraz góruja i wszedzie ich jest pełno. Ale tak to juz jest kiedys byly Kasie, Anie itp :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra ma tak na imie ale niezbyt bo brzmi slodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstrętne imię. Ale mam koleżankę o tym imieniu i fajna, skromna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyt oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popularnosc Amelii po sympatycznym filmie pod tym tytułem - czy to trudno zauwazyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra amelki
Amelia kojarzy mi sie z zyza i energiczna i agresywna dziewczyna bo mam siostre o imie amelka i ona jest energiczna zywa zwariowana a co do podobania sie imie to imie amelia oznacza horobe i jest powazne wiec mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imię Anna i 35 lat temu też było oklepane. Nasza córeczka to Amelka i gdy nadawaliśmy jej to imię, nie mieliśmy pojęcia, że jest takie popularne. Imię mi się podoba, ponieważ jest takie delikatne i melodyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się to imię podoba, dam je swojej córeczce. Nie ukrywam że lubię film Amelia, a przeczytałam opis tego imienia i pokrywa się z ta bohaterką. Poczytajcie sobie na http://www.kalbi.pl/imieniny-amelia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm a imię Leptospiroza ? Też medyczne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia

To jest naprawdę smutne. Dziecko chce zobaczyć jakie znaczenie ma jego imię (mam tu na myśli mnie) i naprawdę aż płakać mi się chce bo ludzie porównują nas do chorób. Osobiście nie cierpię mojego imienia(Amelia) ale czytając te komentarze naprawdę nie żałuję że mam to imię. Jest wyjątkowe i oznacza piękną silną małą dziewczynkę. Więc obrażajcie Julki Majki bo te imiona to są wszędzie od 20-30 lat. Pozdrawiam cieplutko AMELIA❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Amelia napisał:

To jest naprawdę smutne. Dziecko chce zobaczyć jakie znaczenie ma jego imię (mam tu na myśli mnie) i naprawdę aż płakać mi się chce bo ludzie porównują nas do chorób. Osobiście nie cierpię mojego imienia(Amelia) ale czytając te komentarze naprawdę nie żałuję że mam to imię. Jest wyjątkowe i oznacza piękną silną małą dziewczynkę. Więc obrażajcie Julki Majki bo te imiona to są wszędzie od 20-30 lat. Pozdrawiam cieplutko AMELIA❤

Przykro mi, ze masz takie wrazenia, ale jezeli sprawdzasz znaczenie swojego imienia to ludzie tutaj nie maja nic do rzeczy wiec nie wiem dlaczego sie ich czepiasz, a nie swojej mamy, ktora takie imie Ci nadala.

Wydaje mi sie, ze to jest prowo poniewaz uwazasz Amelia za wyjatkowa podczas gdy jest tak samo popularna jak Majka i Julka.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Imie nigdy mi sie nie podobalo poniewaz kojarzylo mi sie z emalia i jej popularnosc tylko to pogorszylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie podoba mi się. Kojarzy mi się z emalią albo jakimś emolienem i inaczej chyba nie będzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooll

Popularnosc - po filmie Amelia.

Geneza jest kompletnie inna niz nazwa choroby, gdzie z greckiego a- oznacza bez. Imie pochodzi z germanskiego, i z innymi imionami ma wspolna czesc amal- , w zadnym razie nie pochodzi od tej greckiej nazwy choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość mooll napisał:

Popularnosc - po filmie Amelia.

Geneza jest kompletnie inna niz nazwa choroby, gdzie z greckiego a- oznacza bez. Imie pochodzi z germanskiego, i z innymi imionami ma wspolna czesc amal- , w zadnym razie nie pochodzi od tej greckiej nazwy choroby.

Ale niektórym nie wytłumaczysz, jak sobie coś wbiją w ciasny móżdżek to nie ma zmiłuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ale niektórym nie wytłumaczysz, jak sobie coś wbiją w ciasny móżdżek to nie ma zmiłuj...

Nie ma co tlumaczyc.  Amelia to rowniez nazwa choroby niezaleznie od znaczenia imienia.  Amelia w imiennictwie znaczy jedno, a w reszcie rzeczywistosci oznacza powazna chorobe.  Nazwalabys corke Szkarlatyna jezeli w imiennictwie oznaczloby to pracowita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciekawe ile razy spotkałyście się z tym że ktoś faktycznie używa nazwy tej choroby. Gdyby nie kafeteria to nie wiedziałabym, że tak się to nazywa. 

Zobaczcie sobie skąd się wzięło imię Dominik i Dominika. Domini Cane- czyli "pański pies", bo tak się mówiło o zakonnikach którzy zbierali trupy z pola bitwy, fajnie co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

JA ogladalam taki brytyjski serial o poloznych i tam bylo o tej chorobie- fatalne.

Kamil/Kamila: rzymskie znaczenie: pomocnik kaplana

Kamil: arabskie znaczenie: idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Amelia to okropne imię według mnie kojarzy mi się z osoba bez charakteru i bez wyrazu takie rozmekle kluski z dodatkiem cukru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwww
 

Amelia, Emilia - obrzydliwość. Mam przed oczami słodkie ...ki udające mądre.

SAMA JESTEŚ OBRZYDLIWA I OCHYDNA WIEŚNIACZKO!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×