Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flanella

Parasol ogrodowy

Polecane posty

Gość flanella

Słuchajcie, mam taki dylemat. Chcę zamówić tutaj parasol ogrodowy http://www.meble.ogrodowe.net/parasole Ale mają dużo modeli i nie wiem, jaki powinnam wybrać. Pierwszy raz będę kupowała taki sprzęt. Czy ktoś z Was może powiedzieć mi, co jest ważne przy wyborze parasola? Na co powinnam zwrócić uwagę? Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na porę roku. Wpłać kasę na lokatę na 6 miesięcy i wiosną kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusiol
Czy kupował ktoś z Was kiedykolwiek produkty praktikera? Otóż zamierzam kupić od nich parasol ogrodowy i nie jestem pewny, czy to dobry wybór. A może ktoś już zamawiał sprzęt z tej strony i może coś polecić: https://www.praktiker.pl/produkty,826/parasole.html ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może sklep www.sklep.litex.pl ci się spodoba? Świetna jakość w dobrej cenie – tak wynika z opinii napisanych w Internecie przez klientów tego sklepu internetowego. Myślę, że skoro tyle osób chwali ten sklep to warto u nich zamawiać. Jutro zrobię tam pierwsze zakupy i sama się przekonam. PozdrawiamJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Nie kupuj plastikowego. Szczególnie polecane są drewniane meble ogrodowe – naturalny, przyjazny materiał dobrze komponuje się z każdym otoczeniem. Odpowiednio pielęgnowane zachowają swoje piękno nawet przez długie lata.. Zobacz na stronie www.litexgarden.pl Ich meble pochodzą dodatkowo od polskiego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio w biedronce widzialam fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam bardzo fajny parasol do ogrodu na www.dominova.com.pl. Jest wykonany z dobrego materialu wiec sprawdza się niezawodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam parasole Umbrosa, mają w Polsce dystrybutora - umbrosaparasole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jantalary
Zdecydowanie polecam Ci polskie parasole producenta ze Zgierza. Mamy takich 3 szt. w firmie i są bardzo solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same reklamy, naiwni mysla ze im ktos kupi. Kup porzadny co najmniej za 300-400zl , kupowałem tańsze, ladne, super do pierwszego większego wiatru, polamaly sie w p**du, rurki powyginane. Musi byc metalowy solidny stelaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasolkaolka
Hej, ja ostatnio kupiłam parasol aluminiowy z firmy Litex Garden i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio zdecydowałam się na zmianę materiału na parasol ogrodowy i też jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji. Podsyłam link, jeżeli ktoś chciałby sprawdzić: https://www.litexgarden.pl/poszycia-parasoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuzanna
Ja kupowałam swój parasol w firmie VIKA ze Zgierza. Służy już parę ładnych lat, a to dlatego, że konstrukcja jest naprawdę solidna, a powłoka ani się nie wybiela ani nie ulega innych uszkodzeniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×