Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Noszkurde

Kocham moje dziecko ALE

Polecane posty

Gość Noszkurde

Mam już dość, nie mam siły, uwielbiam moje dziecko ale już mam tego wszystkiego dość czasem mam ochotę uciec gdzieś daleko.. ale później przypominam sobie że mam ją.. Mąż? Cudowny, kochany, odpowiedzialny ALE wiecznie w pracy, wiecznie zabiegany, wiecznie ma sprawy do załatwienia... Myśle coraz częściej żeby to wszystko rzucić w cholere!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim wieku dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rzucaj to w cholerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noszkurdee
moje dziecko ma 15 miesięcy jesteśmy po ślubie 4 lata.. a ja już nie wytrzymuje, mam ochotę gdzieś wyjechać daleko, raz sobie mysle ze sama, raz że nie moge życ przeciez bez dziecka... to głupie ale marze o tym żeby mi sie cos stalo i zeby juz nie myslec, nic nie robic zeby wszyscy zrozumieli jak mi bylo zle.. śmiech przez łzy... taka super mama... taka fajna młoda mama.. super rodzinka tylko pozazdroscic... NIE nie jest tak ja mam dosc. Nie chce mi sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj z mężem, powiedz co czujesz. Wyjdz do ludzi , chociaz raz czy dwa razy w tygodniu np na fitness. Albo umow sie raz na jakis czas z koleżanką na kawe czy piwo ale sama, bez dziecka. Takie wyjścia dobrze robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeszcze jest trudny wiek 15 miesięcy, uważam że w tym wieku dziecko jest najbardziej absorbujące, no ale czas szybko leci...na początek zmień coś konkretnie w swoim życiu, powinno pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×