Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość126

problem z chłopakiem

Polecane posty

Gość gość126

witam. jestem z chłopakiem rok i siedem miesięcy. otóż sprawa wygląda tak. w niedzielę mniej się widzieliśmy bo pojechał do kolegów. w pon był z kolegami. wtorek przyjechał do mnie na trochę. środa czyli dziś jest z kolegami już 7 godzin prawie a ze mna widział się tylko we wtorek i to na krócej niż z nimi czwartek czyli jutro wybiera sie do nich zaprosił mnie na piątek a nagle teraz mówi że idzie z kolegami grać w piłkę (grał z nimi w pon i widział się z nimi praktycznie codziennie prawie oprócz wtorku) i zaprosił mi na piątek i wyskakuje mi że w piątek idzie z nimi grać i ja mam patrzeć jak grają albo siedzieć sama w samochodzie.. on uważa że nic złego nie robi ale uważam że przeprosiny mi się należą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość126
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź na mecz i kibicuj jak nakazuje tradycja, siedzi taka i marudzi, że jej sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kochanie przepraszam, że mam swoje życie i zainteresowania."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość126
ale to nie jest typowy mecz tylko że on tam będzie grał tyle że z kolegami widzi się codziennie ze mna nie. widział się wczoraj zainteresowania spełniał grał w fife w pon w piłkę nozna ..a jak spytałam go co będzie w piątek jak pojadę z nim i będzie bardzo zimno i padać to powiedział że on pójdzie grać a ja będę siedzieć 1.5godziny w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość126
to chyba nienormalne żeby zapraszać dziewczyne i kazać jej czekać jak on gra z kolegami mimo że ze mna widział się tylko we wtorek a z nimi codziennie i to na cały dzień był u nich wczoraj a jak do mnie przyjechał to jakoś nie mógł cały dzień zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość126
jeszcze do tego nie chce tam jechać z jego kolegami bo się śmiali ze mnie wczoraj i z tego jak on do mnie bluzga więc powiedziałam że posiedzę u niego w domu i poczekam.. to on mi kazał jechać z jego kolegami który śmiali się mówili mu żeby mnie olał itd dodam że jak do mnie przyszli znajomi to zamknął się w pokoju małym sam słuchał głośno muzyki żeby wiedzieli że jest i nawet się nie przywitał to czemu ja mam spędzać czas z jego kolegami jak on tak zachował się w stosunku do moich znajomych? że przyszli i wyszli po 10minutach i byli w szoku że nawet nie wyszedł'się przywitać i nie pogadał .. w dodatku powiedzieli żebym sobie znalazła normalnego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćd126
wiec zainteresowania spełnia swoje prawie codziennie pozatym też mnie kłamał bo to on miał do mnie przyjechać w piątek nie ja do niego ale powiedział że nie będzie miała się jak dostać do miasta ale jeśli chodzi o kolegów to bez problemu dostanie się w piątek do miasta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia576587
Ja bym się z takim nie zadawala...ewidentnie cie olewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×