Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sztuczne poronienie.. rozbicie emocjonalne

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkie które to czytają.. Chciałbym poznać wasze pomysły co zrobić bo moja psychika już siada. Otóż mam 18 lat, nie jestem gowniara, uczę się i chodzę do pracy by mieć swoje kilka groszy bo w domu bieda.. Mam chłopaka od 2 lat, dojrzały i zdarzyło się coś co nie planowaliśmy..mianowicie ciąża.. Biorę tabletki antykoncepcyjne i przy rutynowej kontroli ginekologicznej okazało się ze jestem w 1 miesiącu ciąży..szok..rozpacz.. Nie widziałam innego wyjścia choć czytałam żeby nie kupować tabletek poronnych z netu Ale nie miałam innego wyjscia i zrobiłam to..zadzialaly i nie było powikłań tylko ból brzucha.. Teraz mam straszne wyrzuty sumienia..wiem że dziecku biło już serce ale na prawdę nie miałam wyjscia, zyjemy w biedzie..ja chodzę do 3kl technikum weterynaryjnego i cała przyszłość przed mną.. Pewnie zadacie pytanie czemu chłopak mnie nie powstrzymał? Bo też w domu nie za kolorowo i zarabia najmniejsza krajowa.. Nie dalibysmy sobie rady, nikt nie byłby w stanie nam pomóc..a teraz zzeraja mnie wyrzuty sumienia.. Moje pytanie.. Co mam zrobić? To bardzo męczy..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie czas, przezyłam to samo co Ty, na poczatku było bardzo ciezko, po ponad roku rzadko do tego wracam, nie mam wyrzutów, musiałam to zrobic, trzymaj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Kochana..może i masz rację, może to jest po prostu za świeże ? Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×