Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość On 34

Facet po 30 ..........

Polecane posty

Gość Kotka na rogrzanej patelni
Ha ha A co ja bym z rozgrzana patelnia robila ? Walila nia po. ... Az brr mnie zabolalo, wole poniej skakac lapki ogrzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja napalona dziurka to ta "rogrzana patelnia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Taaa??? o rety ! To dobrze ze mi powiedziales, umerlabym w niewiedzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 34
w jej rozgzranej patelni kazdy fiut stopi sie na skwarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje On 34 :-) a ty kotka nie podniecaj sie tak mocno bo pojedzie w biurze rybami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Najpier trzeba miec tego lodzika ;) Przedwczesnie topniejacym i opadajacym wspolczuje :-P A rybka dobra rzecz :) nawet i w biurze jesli umie sie " po-JECHAC" i nie mam na mysli Waszych kanapek od zon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 34
nie mamy zon, wlasnie szukamy tutaj latwych numerkow u zdesperowanych i niezaspokojoncyh kobiet na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Szukajcie dalej, choc las chetnych brak !!! A w czasie wolnym pomyslcie o czyms wiecej niz malutkim numerku dla tych zdesperowanych samotnych kobiet..bo po spotkaniu z Wami pozostanie im tylko strzelic sobie w glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz mni wkurzylas!!! m myslach ide do twojego biura, lapie cie za ramiona i podnosze z rogrzanego dupcia fotela. Obracam cie z brutalna przemoca i klad na biurku. Wkladam noge miedzy stopy i rozszerzam do granic twoje drzace nogi. Podnosze do gory obciasla sukienke i jednym ruchem rozrywam na strzepy twoje biale majteczki. Zciagam moje dzinsy i bokserki i obnazam mojego napecznialego ociekajacego czlonka. Kilka kobiet z biura mdleje na ten widok ale ty twgo nie widzisz. Masz zamkniete oczy, nogi drza a tyleczek czeka na kare. Daje ci porzadnego klapsa, twoje posladki zaczerwinily sie i zartrzesly sie. Wkaldam delikatnie paluszek w twoja wystawiona na pokaz dziureczke i czuje, ze jestes gotowa, cudowny sok malinowy zrosil mojego palc i dal znak. Wkladam mojego goracego czlonka w twoja ciasna i wilgotna dziurke i biore cie od tylu na oczach wszystkich pracownikow. Krzyczysz i jeczysz a ja napieram, uderzam, wkrecam sie w ciebie. Po chwili dochodzimy i ja wlewam w ciebie wszystko co bylo we mnie. Wyciagam go jeszcze ociekajacego, wkladam spodnie i wychodze mowiac wszystkim zdumionym "milego dnia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Woow To az strach zapytac co Ty wyprawiasz jak masz dobry humor, pewnie gra wstepna WCHODZI w temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie! kostki lodu, bita smietana i truskawki, masaz tantra, vivaldi, kolacja, swiece, nafaszerowany ptak, owoce, czerwone i biale wino, schlodzony szampan, dluga 30 minutowa minetka zakonczona soczystym orgazmem a potem to juz jazda na calego, czego dusza zapragnie do bialego rana :-) az do zasniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejwid koperfilt
oj chyba przesadzilem z tymi erotykami bo pojechalo w biurze rybami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
DK Widze ze masz traume, i ryby za Tb chodza, a nikt nie mowil ze kosztuje sie brzoskwinie po umyciu niz spad jabkowy obok remizy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On34 oryginał
Możesz sie nie podszywać pod on34 proszę z nim nie pisać temat jest już zakończony na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Wow No to mi pojechales Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejwid koperfilt
Kotka, jak twoja szparka bedzie pachniec brzoskwiniami a nie jak teraz rybami to z checia polize troche :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×