Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak zinterpretujecie ten tekst utworu?

Polecane posty

Potraficie interpretować wiersze? :) O czym według was mówią słowa tego utworu? :) Kat - Diabelski Dom cz. III Bojowy ryk nas już zjednał, Zbiorowa kąpiel, głodny seksu dom I cichy sonet morza dusz. Szatanie, słodko mi tak. Po nodze stąpa szczur, goni coś. W alarmie do piekieł pozwalam, Milordzie Achimowy, prosić o Wydajną dziewicę, która gra. Stalowy cień jej nóg, jak noc, Owija wolno śliski, mokry tors. Kiedy siądzie blisko mnie? Kiedy dotknę ją? Jad pali krew, zatrute ciało Boga dusz, Powoli jad pali krew, zatrute ciało Boga dusz. W alarmie do piekieł pozwalam, Milordzie Achimowy, prosić o Wydajną dziewicę, która gra. W alarmie do piekieł pozwalam, Milordzie Achimowy, prosić o Tajemne przejście do bram, Ooo, ooo, o. Czarny ty panie, błądzę zapewne, bo, Ooo, ooo, o, Czarny ty panie, błądzę zapewne, bo, Nie ma ciała, nie ma dusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlitwa – egzorcyzm Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów, Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę, by zetrzeć głowę szatana, prosimy Cię pokornie, rozkaż hufcom anielskim, aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła. Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas i strzeżcie nas. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlitwa – egzorcyzm W imię Boga w Trójcy Świętej Jedynego, Ojca, Syna i Ducha Świętego, uchodźcie duchy złe z tego miejsca, abyście nie widziały, nie słyszały, nie niszczyły, nie wprowadzały zamieszania do naszej pracy i planów. Nasz Bóg jest waszym Panem i rozkazuje wam, idźcie precz i nie wracajcie tu więcej. Amen. Mocą Bożą, mocą Twoją, Najwyższy Panie, uczyń nas niewidzialnymi dla naszych wrogów. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pieśn dziewicy , pragnącej czarnego dużego k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mastema
W wolnej interpretacji można go odbierać jako wyznanie miłości metala geja do drugiego metalowego geja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj Romka, może ci odpowie co miał na myśli pisząc tekst do tego kawałka. Podobno jesteś inteligentna i piszesz wiersze, a tego nie potrafisz zinterpretować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o bzykanie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wyjaśnij kimże jest "milord achimowy" pojawiający się w "Diabelskim domu cz. III"? Roman Kostrzewski: To moja typowa gra wyobraźni. Ja często obracam się w sferze żartów, także tu zastosowałem rodzaj zmyły charakterystycznej dla mojego pisarstwa. Być może o to właśnie mi chodziło, by ludzie pytali kto to jest? Cóż to za czort? źródło: http://www.czarnezastepy.pl/forum/printthread.php?tid=677&page=26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×