Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MadziaM25

Jaka szkoła językowa?

Polecane posty

Gość gość
Mieszkałam w Niemczech bez znajomości języka (rodzinne sprawy). Zaczęłam się uczyć przez https://zalewskitomasz.pl/ i opanowałam w pół roku około podstawy na tyle dobrze, że normalnie już się poruszałam po urzędach, w sytuacjach codziennych. Mam nawet dwie znajome Niemki, które mi również pomagają. Jesteśmy po podobnych przeżyciach, więc naturalnie idzie komunikacja. Warto trochę zaryzykować, zainwestować w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melenka
ja w Wawie chodziłam do Pi School i wiele się dzięki nim nauczyłam - dla mnie szkoła konkretna i rzeczowa. Mają spoko podejście do uczących się. bardzo mi ona odpowiadała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewccia4
ja uczę się w Łodzi, w Berlitz przy Sienkiewicza :)) już w sumie długo z nimi jestem, mam angielski indywidualny. w sumie to dzięki temu kursowi udało mi się zdać maturę na tyle, na ile chciałam, bo w liceum uczyłam się innego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAlinka895

W Gdańsku zdecydowanie polecam szkołę językową AJ.edu.pl wystarczy poczytać opinie n aich temat są rzetelni i profesjonalni z bardzo dobrą kadrą nauczania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Dla mnie najlepsze są kursy online. Ja decyduję kiedy się uczę, najlepszy jest dla mnie Sharpling, bo nie tylko efektywnie uczę norweskiego, ale przygotowuję się praktycznie do pracy z językiem norweskim 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piro

Nauka języków obcych może być trudna. Najważniejsze to trafić na odpowiedni sposób. Ja zaczęłam chodzić do Pi School i bardzo mi ta szkoła podpasowała. Fajne zajęcia, niewielkie grupy, na prawdę można skorzystać z takiej nauki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ja chodzę do  Cosmopolitan -a we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona z ich nauczania.  Ja osobiście chodzę na kurs dla standardowy dla dorosłych z angielskiego. Z tego co wiem szkoła oferuję kursy dla dzieci, maturzystów, kursy biznesowe, kursy wakacyjne, kursy przygotowujące do egzaminów FCE, CAE, TOEFL, TOEIC i tym podobne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

ja chodziłam do szkoły POLIGLOTA w Krakowie,która znajduję się na ulicy Długiej  88. Szkoła oferuję szeroki wachlarz usług językowych : kursy wakacyjne, konwersację indywidualne, szkolenia językowe dla firm i wiele innych.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimmli

Ja jestem bardzo zadowolony ze szkoły ProfiLingua. Chodzę w Warszawie na Bielanach. Świetna kadra, która przede wszystkim bardzo lubi swoich uczniów. No i poziom też świetny. Bardzo szybko nauczyłem się przełamywać swój lęk przed mówieniem. Nawet nie wiedziałem, że znam tyle słów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujuli

Moim zdaniem najlepsza jest szkoła Berlitz. 🙂 Fajne jest to, że można do nich pójść na pierwszą darmową lekcję i zobaczyć jak wyglądają zajęcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubaPP

Zapisałem się na kurs online do tutlo. Z lekcji jestem zadowolony a co ważniejsze już sam po sobie widzę postępy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli szukasz miejsca gdzie jest bardzo szeroki wybór i możliwości nauki to polecam www.eurolinguasiedlce.pl . Uczę się u nich od 3 lat i jestem bardzo zadowolony. Z całą pewnością kompetentni lektorzy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat

ja chodzę do ProfiLingua na Słowiańską w Poznaniu. podoba mi się, ze mają bardzo indywidualne podejście do słuchacza i ukłądaja plan nauki dostosowany do konkretnych potrzeb po uprzednim przejściu testów pisemnych i ustnych. i duży nacisk kładą jednak na systematykę z która troche kulałam. myśle, zeby się za jakiś czas do nich zapisać na drugi język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat

ostatnio postanowiłam uczyć się hiszpańskiego i poszłam do profilingua  na grunwaldzką w gdańsku, uczy mnie hiszpan z bardzo fajnym podejściem do nauki i robi dość fajną atmosferę na zajęciach, plusem jest to, że nie uczymy się tylko z podręczników ale mamy bardzo życiowe i praktyczne podejście do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa
Dnia 6.05.2019 o 15:24, Gość KubaPP napisał:

Zapisałem się na kurs online do tutlo. Z lekcji jestem zadowolony a co ważniejsze już sam po sobie widzę postępy. 

Tez się tam uczę. Struktura lekcji na plus- optymalne 20 min, aby zachować koncentrację i chęci. Fajnie, ze można się osłuchać z różnymi akcentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KeiraN

Z mojego doświadczenia, bardzo polecam szkołę Pi School w Warszawie. Bardzo dogony dojazd równiez metrem. Wysoki poziom nauczania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według mnie żadna. Przerobiłem 3 i nic nie dało mi takiego efektu jak samodzielna nauka w domu i oglądanie filmów w językach obcych 😛 polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka33
Dnia 16.08.2019 o 15:10, Gość KeiraN napisał:

Z mojego doświadczenia, bardzo polecam szkołę Pi School w Warszawie. Bardzo dogony dojazd równiez metrem. Wysoki poziom nauczania. 

Ućzyć się samemu trzeba, ale prawda jest taka, że robiąc różnego rodzaju ćwiczenia pod kierunkiem nauczyciela. Zresztą co do szkoły językowej to również polecam Pi School. Wysoki poziom nauczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek225

Uczę się z tutlo, już kilka miesięcy i jestem zadowolony z efektów. Największy problem miałem zawsze z rozmową a dzięki temu, że tutaj główny nacisk kładą własnie na mówienie robię duże postępy i na pewno dużo pewniej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja chodziłam do szkoły językowej kredkowski.pl, która znajduje się we Lwówku w województwie wielkopolskim. Osoby tam pracujące potrafią nauczać, więc polecam ich wszystkim osobom, które chcą nauczyć się języka obcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Ja ktoś z Wrocławia to polecam centrum językowe Demostenes. Fajni nauczyciele, super prowadzone zajęcia oraz możliwość bezpłatnych, indywidulnych konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W English Institute w Poznaniu uczą bardzo efektywnie i nie ma się wrażenia straconego czasu. Zajęcia można dopasować do swojego planu dnia i w dodatku zapłacić za nie niedrogo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Poznań to tylko i wyłącznie English Institute. Szkoła bardzo nowoczesna z dobrymi metodami pracy oraz wartościowymi ludźmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2021 o 10:10, Magdalena 45 napisał:

Jak Poznań to tylko i wyłącznie English Institute. Szkoła bardzo nowoczesna z dobrymi metodami pracy oraz wartościowymi ludźmi. 

Szkoła dzięki, które mogłam się rozwijać zawodowo. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nauka języków obcych jest bardzo ważna. Sama niedawno zapisałam się na szybki angielski Metodą Colina Rose Engram. Powiem wam, że postępy robię bardzo duże, dodatkowo panuje tutaj przyjazna atmosfera co jeszcze bardziej sprzyja przyswajaniu wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×