Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kocha, ale rani

Polecane posty

Gość gość

jeżeli facet mówi, że kocha, nie wyobraża sobie życia beze mnie, a mimo to cały czas chce mnie zmienić, to czy to ma szansę się udać? Lista zarzutów: -jestem rozrzutna, wiecznie nie mam pieniędzy ( to nic, że zarabiam średnio, utrzymuję się sama, a do tego studiuję) nie mówię tu o bieżących potrzebach, ale nie stać mnie np na 2 tyg wakacje za 3500, czy naprawę samochodu za 650, to nic, że on zarabia 4 razy więcej ode mnie a do tego jedyne co płaci o rachunek za nc+ i na siebie. -jestem nieodpowiedzialna, bo lubię wypić czasem po pracy piwo ze znajomymi, a potem nie mogę przyjechać do niego, bo akurat on nie może przyjechać po mnie, bo był zmęczony i miał PRAWO wypić po pracy piwo -wolę czasem posiedzieć z rodzicami, zamiast gnać do niego -w niedzielę, kiedy on jest po imprezie nie zrywam się o 8, żeby jechać do niego bo na kacu niesamowicie ma na mnie ochotę, -palę papierosy (paliłam, kiedy się poznaliśmy, później już nie mogłam przy nim, od 5 lat kryję się z paleniem, mam 24 lata) -nie chce mi się kochać 3 razy w ciagu jednego wieczoru -na pewno go zdradzam, bo mam tylko okazji, żeby poznać nowych ludzi. -źle maluję paznokcie, powinny być naturalne, a ja lubię k***a kolorowe Mam dosyć, czy może mi któraś powiedzieć, czy poradziła sobie z takimi bzdurnymi (moim zdaniem) zarzutami? A może on ma rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×