Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ludzie serio uprawiają seks kilka razy w tygodniu ?

Polecane posty

Gość gość

a nawet codziennie ? jakos nie chce mi sie wierzyc w te bzdury wypisywane w gazetach... wg mnie 25% ludzi W OGOLE NIE UPRAWIA SEKSU kolejne 25% ***** sie te kilka razy w tygodniu, lub co weekend na imprezach... a reszta? uprawia seks od czasu do czasu, czasem przez 2 dni kilka razy, czasem przez tydzien nic , potem kilka dni pod rzad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888balwan
Ja wcale nie uprawiwm,bo nie mam z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cie tak dziwi,ja mam codziennie od 20 lat poza wyjatkiem czerwonych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dziwi, jak ludzie mogą seks uprawiać rzadziej niż kilka razy w tygodniu.. Jak się ludzie dopasują pod tym względem to po prostu się tego chce i tyle, nawet codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>Na poczatku zwiazku jest czesciej a pozniej wchodzi to jako rutyna << Rutynowo 6 razy w tygodniu ponizej 40-stki, pozniej tylko 4 razy. Cztery razy na tydzien jest to ilosc zalecana przez lekarzy, jako profilaktyka przeciwko chorobom prostaty i nalezy starac sie by to utrzymac. Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(w związku)seksuja się nawet kilka razy dziennie ale chyba w fasie zauroczenia do max pierwszych 2 lat. Potem spada to do 2-4 razy w tygodniu, jak pojawia się dziecko to różnie od raz w tygodniu do raz w miesiącu, jak dziecko skończy ok 2-3 lata to przy obowiązkach dnia codziennego od 2 razy w tygodniu do raz w miesiącu. Kiedy sprzedadzą dziecko na kilka dni do dziadków wzrasta poziom nawet do codziennie lub 2-3 razy dziennie. Inaczej mają pary, których jedno z nich pracuje za granicą. Gdy po paru miesiącach nie widzenia przez pierwszy tydzień do dwóch w ogóle z łóżka nie wychodzą, troszkę trudniej będzie z tą nieograniczoną rozkoszą posiadając dzieci. Zatem taka przybliżona średnia o średnim stażu przeciętnie robi moim zdaniem 1-2 razy w tygodniu, i ten drugi raz w tygodniu bardziej co drugi tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez ostatnie 2 tygodnie 5-6 razy na dobę,a nie mam już 20 lat... na szczęście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od kiedy urodziłam uprawiam seks 5-6 x w miesiacu. na wiecej nie mamy czasy, maz pracuje do pozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to chore zeby robic to kilka x w tyg.jak ja mam ochote okolo 4-5 x w miesiacu w czasie owulacji. a czesciej to juz byloby z przymusu.. pytam sie po co to robic skoro sie nie ma ochoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mieści Ci się w głowie, że niektórzy po prostu lubią seks ze swoimi partnerami i mogą mieć na to ochotę dużo częściej niż np. Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, ze będąc z partnerem cały czas w jednym domu tzn mieszkać razem, moglibyśmy robić to rzadziej niż codziennie rano i wieczorem. Aż mnie żołądek ze strachu ściska, że mozna popaść aż w taka rutynę, żeby to robić 4 razy w miesiącu...koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko patologia uprawia seks więcej niż 1-2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to się nie dziwie facetom, którzy zdradzają takie paniusie " jak za często to patologia" nikt święty nie jest, a ile na ręcznym mozna jechac? Cieżko musi być z wami wytrzymać z takim swiatopogladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, skoro masturbacja czesto jest min raz na 2 dni, to czemu seks miałby być rzadziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rżną się jak zwierzęta... prostaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up. uprawiają ogródek raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja se wole ogródek uprawiać lol bo z tego przynajmniej są pomidory na kanapki a z seksu to może kiła wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks z Renią 100% bezpieczny. Renia zawsze wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki gosc
moze zemna cos nie tak. ale ja ze swoja zona 2 razy dziennie to minimum. rano jak dzieciaki spia i wieczorem jak zasna. czasem jak sie uda to w dzionek jeszcze raz. jak ma okres to katorga normalnie. i tak juz od 10 lat jak sie znamy. kieds nawet czesciej bo dzieic nie było i tylu obowiazków.... piekne czasy studenckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Renia wycięta :classic_cool:ibezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki gosc
chociaz jak woczraj czy przedwczoraj zona ogladala jakis serial wieczorem i tam siedzieli na sesji i mowili ... nazywam sie tak i tak i sestem seksoholikiem... to zona mowi o cos o tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:classic_cool: :D yhm żona :classic_cool: jak mój mąż :P Janusz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×