Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urodziłemsięw1995

MAM TEGO SERDECZNIE DOSYĆ

Polecane posty

Gość gość
tak to jest z ofiarami pedofilli, raz bedac ofiarami same zawsze beda ich szukaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiesz że jestem 2 razy starsza? :D :D :D jak ktos ci powie że nie jestes z******ty to od razu cie nienawidzi? w dodatku że nie jestes z******ty to jeszcze nie potrafisz radzić sobie z krytyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłemsięw1995
Tak,wyobraź sobie,że koresponduję z moimi przyjaciółmi stamtąd na Facebooku ,ale oczywiście ty jak zwykle wiesz lepiej,co kto potrafi.pani bizneswoman ,k***a mać.Wiesz doskonale,że piszę pod wpływem wzburzenia emocjonalnego,zarozumiała ...dobra,nie będę kończył.Jesteś wredna,podła ,przez to co przeszłaś stałaś się bezduszną machiną.Oczywiście ludzie mnie pytają ,,Otkud tako odlicno znas srpski'' ili ,,Stvarno odlicno pricas srpskom,za nekog ko nije Srbin'' itd,itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest z******ty i spadaj stad :D zazdrosnico :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłemsięw1995
,,Teraz mam 38 lat i zyje dobrze, poradzilam sobie.''Faktycznie ciężko wnioskując po tym fragmencie domyślić się,że jesteś niespełna 2 razy starsza ode mnie.Ja mam prawie 20,Ty niedługo skończysz 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedziemy sluchac Acy Lukas i D.Mirkovic, mysmy sie naprawde szukali i znalezli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłemsięw1995
Mi bardziej podoba się Beogradski Sindikat,ale podoba mi się :D Aca Lucas vel.Александар Вуксановић :). Serbowie tworzą ogólnie rzecz biorąc muzykę-przyjemną dla ucha :). Beogradski Sindikat podoba mi się o tyle,że ma zawsze utwory z przesłaniem ,,Svedok Saradnik'' ,,Nema povlacenja Nema predaje'' ,,z***bi'' itd.Balada disidenta też mi się podoba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede spiewac Luce moje sto te ne ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłemsięw1995
*nema . Ja ich traktuję jak braci,oni mnie też . Mi się podoba utwór ,,dosta nam je svega'' FARO&SAVA(tytuł oznacza,nomen omen hehe-mamy dosyć wszystkiego '' :D.Jest tego trochę,bym musiał sobie poprzypominać trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem wielka fanka kultury balkanskiej, kuchni i ich muzyki :) teraz smigam do lozeczka, ale odezwe sie jutro mace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawiam tobie mojego maila ania.kowalska1441 bez odstepu @onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok :).Cujemo se,laku noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze. Wywaliłes wszystko, co kisiło siè w głowie i psychice. Pewne sprawy to historia, nie do poprawki. Rozpraw sie z tym wreszcie i rusz do przodu. Jest w tobie wiele gniewu i zalu, moze one tak od razu nie miną, ale pracuj nad sukcesywną utylizacją tych emocji. A teraz o pozytywach. Studiujesz i masz dar do jèzyków. Umysł analityczny, jèzyk cièty:) Tego ci ani ogien ani woda nie zabierze:) Czy oglądales sztukè albo film" Amadeusz"? Od setek lat miernoty pchały siè do zaszczytów. To jest prawdziwa, choc bolesna konstatacja....Masz bojowego ducha, totez uzbrój sie w cierpliwosc, i czekaj na cudowną dziewczynè. Ona gdzies jest- wierzè w to! Nie piszè, by ciè pocieszyc. Czujè to. Jestem duszą artystyczną, mam dar intuicji...Od twoich urodzin zacznie siè odmieniac na dobre, miłe i ciepłe... Co ci siè stalo w nogè? Boli bardzo? Przytulam ciè, samotniku-wojowniku, i dajè ci swoją energiè... Na swiecie są wspaniali ludzie, jest ich mniej niz miernot, ale są. Rozglądaj siè.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to maja dobrze... Pokwiczy taki golod***ec, posteka jaki to jest samotny i juz jakas naiwniara sie lapie na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłemsięw1995
Dziękuję za te słowa wsparcia,jest Pani naprawdę miłą kobietą :).Tak,od zawsze miernoty pchały się do zaszczytów,jednak dopiero teraz osiągnęły aż taką przewagę.Szczerze mówiąc,po II WŚ miernoty na stanowiskach wysypały się niczym grzyby po ulewnym deszczu .Wcześniej również się zdarzały,ale jednak nie w takiej ilości,jak teraz.Jak patrzę na rządzących przy wiejskiej, później prezydentów miast ,burmistrzów,wójtów i pozostałych ,,dostojników'' to słomę wystającą z butów zauważam na kilometr,a gnojówkę wyczuwam z jeszcze dalszej odległości :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes taki madry i nie wiesz ze jako gosc może pisac każdy. I gosc 38 lat a gosc od jezykow to nie jest jedna i ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłemsięw1995
Może jestem gołodupcem,ale studiuję na dobrym kierunku,znam języki obce oraz posiadam coś,czego ci plebejusze,którzy dorwali się do władzy ,chociaż tak naprawdę powinni orać swoimi zębami pole,nie mają-intelekt oraz dobre maniery,,potrafię wyciągnąć dłoń do kogoś,kto tej pomocy naprawdę potrzebuje,lubię zwierzęta,w przeciwieństwie do tamtych nie czuję się lepszy od osób niepełnosprawnych itd,itp.Niestety próżna materialistka nie jest tego w stanie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłemsięw1995
Wiem,że może :).Jednak ilość zawiści i jadu w tych wypowiedziach skierowanych pod moim adresem pozwala mi domniemywać,że nie ma żadnych dwóch gości-tylko jeden,Ty ,a teraz po prostu głupio się tłumaczysz,bo zapomniałaś o tym,że podałaś swój wiek,a teraz próbujesz odwrócić kota ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dojrzałą kobietą. Jesli ktos bierze zyczliwosc za naiwnosc, to....jest jego postrzeganie swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa, masz rację obraź się na cały świat za to, ze nie jest idealny a sprawiedliwości próżno szukać na tym padole łez. Masz piec lat i właśnie się obudziłeś z letargu, ze naiwnie i głupawo żądasz od życia "każdemu według: predyspozycji, zasług, pracy a może potrzeb??? Skoro tak to oczywiście możesz wypiąć się na wszystko jak rozkapryszony smarkacz i skupić uwagę na użalaniu się nad sobą (ale ten wybór obnaża słabość charakteru... i problem z przerośniętym ego oraz roszczeniowym podejściem do świata) LUB przyjąć rzeczywistość taką jaką ona jest i podjąć wyzwanie wzięcia udziału w (nierównym ) wyścigu. NIE SZTUKA JEST WYGRAC GDY DOSTALO SIE OD ZYCIA SAME ASY ( zawisc wobec osob ktorym sie to udalo jest malostkowa!!!) ZADANIEM KAZDEGO CZLOWIEKA JEST ROZEGRANIE PARTII NAJLEPIEJ JAK JEST TO MOZLIWE ZA POMOCA KART KTORE PRZYPADLY MU W UDZIALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłemsięw1995
Ci ludzie mają lodowate serca,to dlatego,szanowna Pani.Jeszcze raz dziękuje za wsparcie,Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłemsięw1995
Szkoda ,że te asy to nie intelekt,wiedza , empatia,pracowitość tylko plecy i ostre włażenie w tyłek oraz moralny relatywizm,i bierność(zresztą było powiedzenie-mierny,bierny-ale wierny)...Zresztą,nie będę się rozpisywać,chociaż mógłbym w nieskończoność,bo już idę spać.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, komentujący maja lodowate serca bo miast roztkliwiać się nad tobą, próbują tobą potrząsnąć waląc prawdę miedzy oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ochhh. Pod pojeciem tych metaforycznych asow moze kryc se bardzo wiele . To wszystko jest wzgledne. Dla osoby z dzieciecym porazenim mozgowym takim "asem" jest chociazby prozaiczne, i traktowane przez ciebie jako oczywistosc, ktora ci sie nalezy zdrowie. Nie nalezy ogladac sie na innych bo zawsze znajda sie tacy w lepszym od ciebie polozeniu oraz ludzie, ktorzy (z niezawinionycyh przez siebie powodów, i byc moze jeszcze bardziej od ciebie uzdolnieni intelektualnie oraz szlachetni) mogliby obiektywnie stwierdzic, ze TO WLASNIE TY JESTES JEDNA Z OSOB NIESPRAWIEDLIWIE UPRZYWILEJOWANYCH W ZYCIOWEJ LOTERII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och sorry, powyższy wywód był niepotrzebny bo zupełnie nie dotyczy ciebie. Przecież ty uważasz, ze jesteś, wspaniały, wyjątkowy,arcy utalentowany oraz predysponowany do wielkich rzeczy. Jednym slowem geniusz!!! I tylko zal, ze nie dosc tego iż nie masz odpowiednich warunków do życia i rozwoju swojego nietuzinkowego potencjału (czyt. nowobogackiej rodziny z koneksjami) TO JESZCZE SWIAT CIE NIE DOCENIA.Olaboga. A nie przyszlo ci czasem do glowy, ze po prostu nie jestes taki znowu wspanialy jak mniemasz a w dodatku cierpisz na przerost ambicji nad "trescia" (granica, ktora wyznacza pułap twoich możliwości)? A zycie nie jest wcale takie wstretne tylko po prostu negatywnie zweryfikowało twoje aspiracje, obiektywnie zbyt wysokie jak na zasoby (zdolnosci, talenty, potencjal intelektualny, przymioty charakteru) którymi dysponujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfa8
Mądra kobieto.. czuję Cię.. .. Mądra kobieto ignorantów i egocentryków jest nad nami przewaga.. Mądra kobieto dziękuję Ci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"co widziales dzis ladnego? Ja lsniace krople deszczu na plocie odbijaly sie w nich swiatla ulicznej latarni a ty? " Też mam wszystkiego dosyć ale codziennie wstaję i udaję że wszystko jest ok A psycha siada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłemsięw1995
Wydawać by się mogło,że wypowiedziałaś się inteligentnie,jednak muszę stwierdzić...niestety tylko tak się wydaje.Gdzie ja powiedziałem,że jestem najbardziej zajebisty,itd?to już sama sobie dopisałaś.Nie nienawidzę wszystkich,którzy mają pieniądze,szanuję osoby ,które doszły do tego uczciwie i swoją ciężką pracą,a nie po plecach(znajomych),czy też przez wrodzony talent do włażenia w dupę ew.poprzez jakieś niejasne interesy.Chociaż ogólnie rzecz biorąc,można pluć na rosję carską,ponieważ była zaborcą i ukradła nam ziemie ,jednak jedna rzecz nie była taka zła-podobnie jak za Napoleona we Francji-większość dzisiejszych miernot mogłaby pomarzyć co najwyżej o tym,żeby się wybić.Gdybyście przeczytały wypowiedzi P.Urszak,wiedziałybyście,o jaki rodzaj miernot mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłemsięw1995
O tym,że okazałaś mi brak szacunku poprzez pisanie o mnie (ciebie,twoje) z małej litery ,już nie wspomnę.Od początku cię nie lubiłem,ale od tej pory straciłaś mój szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłemsięw1995
6:12-Jest gdzieś granica,powyżej której człowiek pęka i już nie jest nawet w stanie udawać,że wszystko jest ok.Nie pisz tylko,że może jesteś niezadowolona/y z tego,co się dzieje na świecie,bo zaraz zmieszają Cię z gównem i napiszą,że jesteś idiotą i nieudacznikiem.Niestety,część osób,piszących tutaj,zdaje się nie zauważać,że wielu ludzi,którzy dostali się na wysokie stanowiska(czy to w regionie,czy też na szczeblu ogólnokrajowym)to są persony,którym tak naprawdę słoma z butów wystaje i widać,że są granatem oderwani od pługa.Powiedzmy sobie szczerze,w tym kraju osoby inteligentne ,które nie mają choćby minimalnych pleców(poza nielicznymi wyjątkami) są skazane na marną egzystencję i popadanie we frustrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×