Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci robią sobie jaja z nieśmiałych kobiet i zwyczajnie ich nie szanują

Polecane posty

Gość gość
Nie cierpię nieśmiałych dziewczyn. Swoją nieśmiałością tłumaczą wszystko, w tym swoją bierność. I nic z tą niby nieśmiałością też nie robią, za to często jęczą, że nie mają znajomych czy kochanej osoby. Jak się odnosisz do ludzi tak oni do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobad
Ciężko jest jej myśleć inaczej skoro ma takie doświadczenia a nie inne. Przyznasz że to temat do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doświadczenia powinny uczyć czegoś mądrego. Jeśli nie daje sobie rady z takim myśleniem, należy poddać się leczeniu bo to już zakrawa na fobię albo prześladowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że jestem przewrażliwiona i powinnam się bardziej otworzyć, ale tak jak napisałam wyżej - mam problem, by uwierzyć, że ktoś ma dobre intencje i dlatego też troszeczkę uciekam od płci przeciwnej. Teraz też tak mam. Zainteresował się mną pewien facet, 10 lat starszy ode mnie. Stale do mnie zagaduje, zaprasza na kawę, uśmiecha się. A ja, choć bardzo mi się on podoba, od razu tworzę dystans. Nie chce mi się wierzyć, że taki facet jak on interesuje się taką młódką jak ja na poważnie. Od razu doszukuję się w nim playboya, który chce mnie przelecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobad
Kurde. Idziesz na łatwiznę. Otwórz się na rówieśników zamiast szukać tatuśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 1:08 - tak się składa, że akurat pewne rzeczy robiłam - byłam na terapii grupowej, gdzie też nieco nabrałam odwagi, więc teraz i tak jest o wiele lepiej niż kiedyś. Wychodzę między ludzi, spotykam się ze znajomymi, pracuję. Po prostu w kontaktach z płcią przeciwną nadal brak mi pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobad
Wyniesiesz z tego więcej. Muszę zmykać. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc, dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. Z rówieśnikami też próbowałam, żeby nie było. Z młodszymi zresztą też. Facet z tak dużą różnicą wieku trafił mi się po raz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×