Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RlPLEY

Gdzie moje piwo

Polecane posty

Zależy o czyim rapie mówimy. Jeden noże nawijać o problemach, jeden o swoim życiu, niektórzy motywują do podjęcia różnych działań, jeszcze inni nawijają horror core, pod pojęciem " rap " kryje się jeszcze dużo podkategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze gustowałem w utworach. Soundtrack z gier i filmów są wspaniałe. Bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie każdy ma zaplanowany dzień od samego rana ;). Jak dla mnie za wolne, kojarzy mi się z jakimś kościelnym psalmem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem chciałbym być sam, jednak to ciekawe, że wszyscy jesteśmy tacy sami a jednak tacy różni. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak już napisałam - każdy ma inny gust. Nikt nie ma prawa nam niczego narzucać. Taka " inność " jest czasem fajna, wyróżniająca ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden jest nieszczęśliwy z powodu swojego bogactwa a drugi pełen szczęścia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Jeżeli chcesz je mieć " ... Myślę, że każdy ma jakieś obowiązki chcąc nie chcąc. Ale to dobrze, dobry sposób by nauczyć się odpowiedzialności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze gdy myślę o bogu, nie ważne co przez to rozumiesz, czy to, że jesteśmy jednością, czy wszechświat, czy boga islamskiego lub katolickiego, nie boję się, choćbym nie wiem co zrobił, a wiesz czemu, bo wiem, że ja nie wyraziłem na to zgody abym był i dlatego też, nie trzeba się niczego bać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dość dziwne wg mnie rozumowanie. Chociaż masz rację mówiąc, że nie godziłeś nie na to żebyś był .. No ale spójrz na to inaczej. Jeśli zostałeś stworzony widocznie masz tutaj jakiś cel, do którego musisz dążyć, a odpowiedzialność w dążeniu do celu jest bardzo ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×