Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RlPLEY

Gdzie moje piwo

Polecane posty

Hmm.. Co do zdjęcia . Uwodzicielskie spojrzenie ; ) . Ale nic poza tym co by przykuło moją uwagę nie zauważam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno Monroe czy ktoś tam podczas jednej nocy przeżył sto lat w świadomym śnie :classic_cool: łał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie... Za to czasami wymyślam sobie sama swoje sny. Jeśli chcę żeby coś konkretnego mi się przyśniło, myślę o tym przed snem, skupiam się na tym i zrobione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczenie ma wszytko czemu je nadasz :classic_cool: Aż tak bardzo jesteśmy wolni, do granic, żyjemy tylko w ułudzie zniewolenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham różne teorie np, że jesteśmy czyjąś myślą HA HA HA :classic_cool: to ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No owszem, wiele jest ciekawych teorii... Ale jakby głębiej w to zajrzeć większość z nich nie miałaby żadnego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie nie do końca... Czasami jest tak, że nawet jeśli coś ma sens, nie warto tego robić czy przerabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzał bym jakiś dobry film, osobiście kocham filmy które dzieją się w jednym miejscu jak "Telefon"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polski rap to g****o. Nawijają tylko o problemach a że co wewnątrz to na zewnątrz to nie poświęcam temu uwagi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film ? Powiem Ci, że oglądam bardzo dużo filmów, ale nie mam swojego ulubionego gatunku. Czasem lubię horrory, czasem dramaty, filmy akcji czy sensacyjne. Najczęściej filmy o kibicach type " Hooligans ", " Never back down " itp. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hooligans był dobry, nie powiem. Ja obejrzałem w życiu stanowczo zbyt mało filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie zgodzę się z Tobą. Ja od zawsze słucham rapu i dla mnie jest to na prawdę dobre... Chociaż zdarza się i tak, że nagra coś jakiś amator i kompletnie nie ma to ładu ani składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lubię je oglądać, zacząłem patrzeć na filmy pod kątem jak są zrobione, ile wysiłku kosztowała jaka scena etc i muszę przyznać, że czasami się zastanawiam, czy sceny zabójstw nie były prawdziwe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×