Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chcę schudnać

Polecane posty

Gość gość
Brałam Foreverslim, jestem już jakiś czas po skończonej kuracji, tabletki naprawdę obniżają łaknienie i wspomagają sam proces odchudzania, po 3 miesięcznej kuracji 12 kilo lżej a przed wszystkim ani podczas brania jak i po skończonej kuracji brak jakichkolwiek efektów ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELENKA81
Muszę Wam polecić preparat na odchudzanie figurena slim który zupełnie odmienił moją kurację. Wcześniej stosowałam kilka innych popularnych suplementów z tej kategorii ale żaden nie wpłynął aż tak pozytywnie na moją dietę. Nie katowałam się żadnymi drakońskimi zasadami odżywiania, treningów systematycznych nie miałam, tylko jak czas mi pozwolił to ćwiczyłam 45 minut, po całej kuracji schudłam 14,5 kg i moje BMI jest rewelacyjne. Polecam świetny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na Foreverslim ze względu na jego pozytywne opinie.Stosowałam się do zasad kuracji korzystałam z rad osób którym udało się schudnąc dzięki tym tabletką.Mogę powiedzieć że te tableteki to dobry i skuteczny sposób na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannkagość
Chcę trochę się odchudzić bo wiosna idzie a ja coś podtyłam. Zapisałam się do klubu na fitness ale bez rewelacji. Waga coś stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetta77
Ja stosuje do swojej diety zielona kawę max- mam dobrą energie chodzę na fitness a waga u mnie spada. Zobacz sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje odchudzanie wspomagam tabletkami slimcea. Kupiłam je dla samego hamowania łaknienia, ale dodatkowo pomogły mi zrzucić moje nadmiary tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzie wiosna , może warto się ogarnąć i poćwiczyć , słoneczko świeci proszę jak miło. Zachęcam do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angellaa
Ja dopiero co się przymierzam do odchudzania , zmieniłam nawyki żywieniowe i chcę dodać jakiś suplement ale jeszcze nie wiem , czytałam o zielonej kawie , naturalny skład , może się zdecyduję . Piszcie dziewczyny jak z waszą wagą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetta77
Hej, Angellaa . Stosuje zielona kawę max od stycznia a waga poszła w dół tak 4kg, , ćwiczę regularnie i nie podjadam wieczorami. Myślę , że to dobry produkt i będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkali
Same chęci nie wystarcza trzeba mięć plan na odchudzanie.Mój polegał na diecie dużej dawce ruchu i tabletkach Foreverslim.I ta metoda u mnie się sprawdziła najlepiej.Schudłam 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angellaa
Dzięki Aneta77 za info ja jeszcze się zastanawiam ale chyba zostanę przy tej zielonej kawie, jak zadziała u ciebie te 4kg, to będę very happy -idzie wiosna , trzeba brać się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaałamana
Dziewczyny ja chcę schudnąć ale waga stoi w miejscu, nie wiem co jest? Ćwicze kilka razy w tygodniu i odstawiłam słodkości nie podjadam i staram się patrzeć na to co jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriel20
Spacer, bieganie :) ale nie wolno zapomnieć o dobrych butach, zadbaj o to :) może tutaj znajdziesz coś dla siebie, http://free-run.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
won spamerzy z free-run.pl !!! won spamerzy !!! won spamerzy !!!won spamerzy !!!won spamerzy !!! FREE-RUN TO SPAMERSKA firma global traders ltd z siedzibą w hong kongu ulica 905 workingberg 4147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie szybko i skutecznie odchudziłam się stosując tabletki Foreverslim.Jeszcze nigdy wcześniej nie udało mi się schudnąc w tak krótkim czasie tak dużo.Podpisuję się obiema rękami pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie. Szukam aktualnie osób, które z powodu swoich kompleksów nie akceptują swojego ciała. Panie, które są w takiej sytuacji bardzo proszę o wiadomość na adres m.dalaszynska@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowałam się do mojej diety dołączyć suplement FIGURENA. Była to dobra decyzja. Waga zaczeła dużo szybciej i bardziej spadać. Lepsza przemiana materii odczuwana. Blokada głódu bardzo przydatna. Polecam. Tabletek podobnych jest wiele. Ja stosowałam ze strony http://figurena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy tabletki to takie dobre wyjście, dla mnie zdrowa dieta i ćwiczenia to najlepszy kierunek i droga do schudnięcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ruch + odpowiednio zbilansowana dieta pomogą Ci schudnąć. Ruch to zdrowie! Ruch to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczne to tylko Slimcea. Bazują na naturalnych składnikach więc są bezpieczne przedewszystkim. a efekty ? sama schudłam 12kg przez 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skutecznie schudłam dzięki tabletką Foreverslim.Ja z efektów jestem bardzo zadowolona.Wiadomo same tabletki to nie wszystko do tego zdrowa dieta trochę ruchu i na prawdę można schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam za bardzo przekonana do skuteczności takich metod, raczej traktowałam to jako zwyczajne bajki, ale w rzeczywistości okazało się, że te tabletki Foreverslim faktycznie pomagają. Podeszłam do tego rozsądnie - ćwiczenia, rezygnacja z kolacji, racjonalne posiłki. Wszystko przynosiło efekt - 1 kg tygodniowo, tak średnio. Czy nie to samo uzyskałabym bez tabletek? Nie... próbowałam przez 16 miesięcy i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower - 30 minut dziennie - polecam koło 7.00 - jeżdżę tak i naprawdę - godzina rewelacyjna ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i własnie dzieki tak dobrze dobranemu składowi Foreversslimu można szybko i skutecznie pozbyć się całej nadwagi.Plusem sklu tych tabletek są tylko naturalne składniki nie ma tam ani grama chemii.Czyli odchudzanie nie szkodzi zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zdeccydowanie pomógł suplement Slimcea. Odkąd go stosuje przy dobranej takiej samej diecie chudnę 2x więcej. Tak to motywuje że szok. Dobije do 10kg i kończe kurację. wtedy zobacze jak z jojo, ale ponoć nie ma po SLIMCEA>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tabletek polecam SLIMCEA. Pomagają mi w każej fazie odchudzania. Hamują łaknienie dzięki czemu nie mam problemu z podjadaniem. Metabolizm przyśpieszył w takim stopniu żę waga zaczeła lecieć 2x szybciej niż bez tabletek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
ja pobieram filmiki z ćwiczeniami na filefox.pl:) polecam serdecznie taki sposób:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Preparat który stosowałam i który bardzo przyśpieszał chudnięcie to Slimcea. Wcześniej stosowałam identyczną dietę wiec miałam porównanie. Z preparatem slimcea szło kilkukrotnie lepiej. Motywowało mnie to aby dalej działać i dojść w końcu do upragnionej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTenga
Możecie się nabijać ile wlezie ja będę trzymała się tego że wspomaganie odchudzania Foreverslim przynosi wiele korzyści.Może nie schudłam 50 kg ale 13 i to mi w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×